Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2023 10 02, 13:45)
O parduot sita masina ir pirkt kita, neiseina? Nes tik kisi ir kisi i ja…

Aciu uz nuoroda.. tikrai buvau issisaugojus, o kuriam gale ieskot, nebepamenu smile.gif va tik ar nueit iseis, tai irgi nezinau.. nes viena programa treciadieni- nu kaip ir busim jau atvaziave.. kita- sestad- jau namo skrisim..

baik tu...kol kas nieko rimto su ja nėr buvę, o padangos, tepalai, filtrai, draudimai- ir taip reikalingi. Plius ką subaladojau pati - bet kokiai mašinai būtų reikėję tvarkyti tongue.gif
Palyginus ji visai gera, o nusipirkt kitą-misija neįmanoma. Plius nusipirkus vėl ta pati istorija - keist generatoriaus diržą, filtrus, tepalus, vėl visas skyles lopyt. ax.gif
Šitai jau žinau, ką dariau, plius jos variklis - geras, nebent dabar diagnostika parodys, kad ragai ir jam - nu tai tada šakės unsure.gif
Atsakyti
Nu gal toks vaizdas susidare smile.gif nes vis garaze, vis pas meistrus smile.gif

Varau iki centriuko, reik katem est nupirkt, o tai bus alkanos paskui:)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 02, 16:40)
Nu gal toks vaizdas susidare smile.gif nes vis garaze, vis pas meistrus smile.gif

Varau iki centriuko, reik katem est nupirkt, o tai bus alkanos paskui:)

tai planiniai visoki reikalai. Mėgstu, kad daiktas būtų tvarkingas, bent jau tas, nuo kurio priklauso ir mano saugumas ax.gif
Jau galėsiu pasiimt vakare. Aišku, pas kokius meistriukus būtų pigiau, bet kada reik greitai -tai tas +50 eur gal nėra superdaug. Stebuklų nebūna... rolleyes.gif
Katytes ruoši atostogoms? O kas tavo mažylius prižiūrės ? rolleyes.gif
Atsakyti
Oi, kaip tau smagu Giega....atostogos! wub.gif wub.gif

Lutut, o tu buvai teisi - reikia apie zmones geriau gqlvoti rolleyes.gif
Zmonės atvaziavo pakviesti I vetuves smile.gif
Atsakyti
Vis tirk kazkaip per daznai smile.gif Va mums servisa tuoj reiks varyt, tai tik filtrus tepalus mb uzsake ir tuom baigias masinos taisymas smile.gif tfu tfu tfu smile.gif Pries tai masina turejom, pirkom beveik nauja, pusmecio senumo, o byret pradejo po 2 metu.. iki variklio keitimo.. gerai, kad dar gamyklinis draudimas buvo..

Nelabai katen ruost reik smile.gif est nupirkom ir ok smile.gif Drauge ateis pasert smile.gif
Atsakyti
Maśina - laimės dalykas.

Bet as naujos nenoreciau. Per daug atsakomybes. Dabar as saviske braizau, dauzau - pokum biggrin.gif jokio širdagraužio.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 02, 18:34)
Oi, kaip tau smagu  Giega....atostogos!  wub.gif  wub.gif

Lutut, o tu buvai teisi - reikia apie zmones geriau gqlvoti  rolleyes.gif
Zmonės atvaziavo pakviesti I vetuves  smile.gif


Nu va biggrin.gif fainai. Visko būna, galėjai ir tu teisi būt, bet aš linkus labiau galvoti, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif
QUOTE(giega @ 2023 10 02, 18:38)
Vis tirk kazkaip per daznai smile.gif Va mums servisa tuoj reiks varyt, tai tik filtrus tepalus mb uzsake ir tuom baigias masinos taisymas smile.gif tfu tfu tfu smile.gif Pries tai masina turejom, pirkom beveik nauja, pusmecio senumo, o byret pradejo po 2 metu.. iki variklio keitimo.. gerai, kad dar gamyklinis draudimas buvo..

Nelabai katen ruost reik smile.gif est nupirkom ir ok smile.gif Drauge ateis pasert smile.gif

tai mano mašiniukui 11 metų, nereik stebuklų norėt mirksiukas.gif
Atsakyti
nu va, parsivariau mašiniuką. Tai sąskaitoj pažiūrėjau-darbas sudaro labai panašiai, kaip ir detalių kaina. ax.gif Stabdžių diskus ir kalades dar keitė galinių ratų abiejų, stabilizatorius. Žodž, biškiuką važiuoklė buvo išsiderinus ir variklio apsauga nudrožta dėl to matomai. ax.gif
Atsakyti
Burbanti, kas zenysis?

Pas mus gyme taii apkarpe visas klases.. ner siandien tos mano, i kuria visada eidavau.. Eisiu i pilatesa, bet jau vien laikas man nepatinka-20h.. nu paziuresiu.. jei niekas nesikeis, keisiu pati gyma smile.gif
Atsakyti
buvau gyme. Nebaisiai patinka ši trevkė, nei stiprina ką, mano nuomone, anei ką.Bet einu, kada galiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 10 02, 19:31)
buvau gyme. Nebaisiai patinka ši trevkė, nei stiprina ką, mano nuomone, anei ką.Bet einu, kada galiu  rolleyes.gif

Pas mus labai daug treniruocij nueme, atseit taupo pinigus.. as i gyma einu tik del klasiu.. o dabar daugiau nei puses nera.. ejau siandien i pilates.. Nu kaio ir nueko, bet per lengva man..

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 03, 00:14)
Pas mus labai daug treniruocij nueme, atseit taupo pinigus.. as i gyma einu tik del klasiu.. o dabar daugiau nei puses nera.. ejau siandien i pilates.. Nu kaio ir nueko, bet per lengva man..

Nu, vis kažką keičia. Mūsų tai 8 ryte padarė body sculpt ir booty builder...kai buvo slow&strong...tai kur dabar- neisi į tokias trevkes, po kurių į darbą nespėji, nes po aktyvių reik po dušu palįst. Bet ir taip man tokios netinka... unsure.gif
Dėl stuburo ir kelių. Negaliu straksėt ir tūpčiot ilgai... rolleyes.gif
Atsakyti