Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2023 09 26, 16:58)
Burbanti nezinai parduotuviu, kurios turi smile.gif bet iki leidziamu dar ne tiek skauda smile.gif 
Issijudini ir visai gerai, bet ilgiau pasedet negaliu..

Pas mus viena litvinė ir su jos seimininkais esu vas vas, bet jie neuzsiima vaistais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 rugsėjo 2023 - 13:30
QUOTE(-burbanti- @ 2023 09 27, 12:29)
Pas mus viena litvinė ir su jos seimininkais esu vas vas, bet jie neuzsiima vaistais.

Na jei neprekuauja, tai ne..Londone turbut kas antra prekiauja smile.gif
Beje, turiu ir tokios vaistininkes telefa, ji dirba vaistinej ir turi namie vaistu.. jei kada reiks, sakyk..
dar kazkur prie Grikio( tokia baze, pakeliui link Lituanikos) ten kazkur yra dar baze ar parduotuve ir ten irgi turi visokiu vaistu. Bet niekad nesu buvus, net tiksliai nezinau kur..


Siandien gavau mokini smile.gif kaaip ir neblogai dirbo.. tik letai smile.gif na bet pirma diena, nereik noret ;) ryt irgi jus bus Su manim..
Atsakyti
aš Lituanikoj Diklaką pirkau.Tik švirkštai miniatiūriniai buvo, tai gavau 2 kartus uodegą badytis, nes ampulė netilpo... tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Pasimeciau dienose smile.gif vakar mb sako- jau beveik savaitgalis, kazkaip neuzfiksavau, ryte keliuos ir galvoju- koks savaitgalis, jei dar tik antradienis smile.gif

Siandien is vis mazai darbo.. Man uztenka, as tingine smile.gif bet tada ir ryt noreciau panasiai, o ne dvigubai smile.gif
Atsakyti
labas,
laikas ne bėga, o skrenda blink.gif Ryt penktadienis, varysiu kaimukan. Systra po darbo, teks važiuot iš miesto pasiimt ax.gif
Dar viena šilta puiki diena, o aš aišku būdoj... tongue.gif norėtųsi nedirbt ir babkių turėt, ar bent laisvu grafiku varyt tongue.gif
Atsakyti
O tu tada uzpildei del to kito darbo?

Man patinka, kai as anksti baigiu darba smile.gif va tik nepatinka kai mazai pinigu gaunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 09 28, 12:02)
O tu tada uzpildei del to kito darbo?

Man patinka, kai as anksti baigiu darba smile.gif va tik nepatinka kai mazai pinigu gaunu smile.gif

pildžiau, bet gryn ant durniaus. Nes šalaškino kontora kaip reikiant. Algą žada, o Sodrai skolos bigsmile.gif
oi, kaip tingiu dirbt...o kiek dar reik padaryt... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 28 rugsėjo 2023 - 11:06
As tai noreciau dirbti sestadieni,nes vyro gimine i svecius isiprase.. vėl kažko prašys...kaip iprastai rolleyes.gif
Ot likimas dave giminėlę, bet nieko nepadarysi, reikia su tuo suaitaikyti ir priimti zmones tokiais, kokie jie yra.

Na ką, siandien susitikau su savivaldybės virsininku, atsakingu uz bibliotekas. Sumušėm rankom, kad priims lietuviskas knygas is manes ir padalins per tuos rajonus, kur daugiausia gyvena lietuviu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 28 rugsėjo 2023 - 13:40
O tai gal nebūtinai, gal vyrą nori pamatyt ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 09 28, 17:52)
O tai gal nebūtinai, gal vyrą nori pamatyt ?  rolleyes.gif

Labai tikiuosi.
Atsakyti
Tikėkis geriausio mirksiukas.gif netikiu, kad leisi savim naudotis rolleyes.gif
reik šliaužt gult...pilnatis kaip blynas...buvau jogoj-gal ir nieko, tik užknisa tie saulės pasveikinimai kokie 4 iš eilės...
kelios pozos buvo kad čiut išlaikiau, ale mačiau, kad jaunos mergos ten mirinėjo griuvinėjo, tai ką ten aš ,senutė tongue.gif ir taip gerai.
Atsakyti
Na, giminiu nepasirinksi…

As ziuriu lt, o gal kaip tik uk , maiso joga su pilatesu smile.gif va tie visokie saules sveikinimai, energijos stumimai pas mys- pilatesas smile.gif o joga, tai tempimai, suns poza ir tt .. siaip panasus abu smile.gif uz tai manau, kad teisingiausia vadint- body balance:) nes ir tikra joga ir tikras pilatesas yra gyvenimo budas, o ne eiline treniruote gyme smile.gif
Beje, as kazkada senai buvau uzsirasius i jogos sekcija.. visai Kita atmosfera,nei gyme, muzika, zvakes.. Laikas labai netikdavo man..tai nebejau..
Atsakyti