Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Gruodzio 9 varysim smile.gif i tokias visokias atrakcijas reik labai is anksto pirkt smile.gif

Na ka, namai sutvarkyti, valgyt padaryta, reiktu zole nupjaut..
Atsakyti
ai. tai dar negreit...kažkaip įsivaizdavau, kad už savaitės-kitos... ax.gif
Buvau gyme, šiandien neblogai ištampė... rolleyes.gif ryt turėtų ateit mano papildai, užsisakiau akims ir nuo cholesterolio... nes lyg ir perdaug, bet vaistų tikrai nežadu gert, brudas kaip reikiant... rolleyes.gif
Atsakyti
Uz geros sav-kita treciadieni varom i Ispanija smile.gif tada va gruodzio 9 sita nakvyne, o Norvehiskas kruizas kitu metu birzeli smile.gif nusprendem Japonija dar kitiems metams atidet..

Kaip man nugara skauda.. nu dar nuo Airijos.. kol ka darau, issijudinu, bet sedet negaliu normaliai.. ir jokie tepalai vaistai nepadeda..
Gyme pasilenkt galiu, o kojos pakelt ne.. nu taip idomiai.. ir met nezinau ar cia nugulejau taip negerai ar perpute kur.
Atsakyti
Oi, kai fainai biggrin.gif Baltai pavydžiu biggrin.gif Orai bent jau LT-fantastiški.
Buvau pas okulistę šiandien...išrašė siuntimą dėl vokų bėdų, bet sakė jie ten vietoj sprendžia, operuoti ar ne. Tai dar ilgai teks makaluotis... rolleyes.gif nes ir kol prieisiu pagal siuntimą, dar jei leis-operacijos bbž kiek laukt... ax.gif
Pagal tavo pasakojimą turėtų būt kažkas užspausta stubure. Pabandyk pakabėt ant turniko arba tempimo pratimus nugarai padaryt.
https://www.youtube....h?v=MBUKe5YXcgw
geras tas, kai atsigulus vieną sulenktą koją spaudi į vieną pusę, tuo tarpu rankos ištiestos T raide, galva žiūri į kitą pusę. Paskui puses sukeiti. Atrakina visus užspaudimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

Zinok jau ir as puse nakties galvojau kur cia namie pasikabint.. prisitepiai tepalu, varau dirbt.. grizus pabandysiu tavo pratimus.. nors siaip gyme darom visokius tempimo pratimus..

Uz virsutinius vokus as Klaipedoj lygtai 1000euru mokejau..ar 500, nebepamenu.. ai, gal virsutiniai 500, o apatiniai 1000.. gailiuos kad nepasidariau.. Dabar nezinau ar kada prisiruosiu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 26 rugsėjo 2023 - 08:54
QUOTE(giega @ 2023 09 26, 10:53)
Zinok jau ir as puse nakties galvojau kur cia namie pasikabint.. prisitepiai tepalu, varau dirbt.. grizus pabandysiu tavo pratimus.. nors siaip gyme darom visokius tempimo pratimus..

Uz virsutinius vokus as Klaipedoj lygtai 1000euru mokejau..ar 500, nebepamenu.. ai, gal virsutiniai 500, o apatiniai 1000.. gailiuos kad nepasidariau.. Dabar nezinau ar kada prisiruosiu..

tai jau "skaniai" skauda... unsure.gif O kokioj lietuvinėj leidžiamo diklako arba neurorubino jei nusipirktum? Tikrai jie ten turi iš po stalo biggrin.gif
Aš neturiu iš ko mokėt, tai jei duos - gerai, jei ne...nu ką darysi. Bet gyvenimą tai apsunkina stipriai ax.gif
eisiu perpiet iki Nojaus sėklų...dabar nuolaidos, reik kitiem metam morkų sėklos nusipirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 09 25, 22:37)
Uz geros sav-kita treciadieni varom i Ispanija smile.gif tada va gruodzio 9 sita nakvyne, o Norvehiskas kruizas kitu metu birzeli smile.gif nusprendem Japonija dar kitiems metams atidet..

Kaip man nugara skauda.. nu dar nuo Airijos.. kol ka darau, issijudinu, bet sedet negaliu normaliai.. ir jokie tepalai vaistai nepadeda..
Gyme pasilenkt galiu, o kojos pakelt ne.. nu taip idomiai.. ir met nezinau ar cia nugulejau taip negerai ar perpute kur.

O kodel, nezinodama kas yra nugarai, e8ni I džimą? Gali dar labiau pakemkti jai.
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2023 09 26, 12:21)
tai jau "skaniai" skauda... unsure.gif O kokioj lietuvinėj leidžiamo diklako arba neurorubino jei nusipirktum? Tikrai jie ten turi iš po stalo  biggrin.gif
Aš neturiu iš ko mokėt, tai jei duos - gerai, jei ne...nu ką darysi. Bet gyvenimą tai apsunkina stipriai  ax.gif
eisiu perpiet iki Nojaus sėklų...dabar nuolaidos, reik kitiem metam morkų sėklos nusipirkt ax.gif

Nei antibiotiku nei leidziamu vaistu neteko gauti is po stalo. Tik cigaretes.
Atsakyti
Burbanti nezinai parduotuviu, kurios turi smile.gif bet iki leidziamu dar ne tiek skauda smile.gif
Issijudini ir visai gerai, bet ilgiau pasedet negaliu..

Atsakyti
tai vadinasi yra uždegimas, vaistų reikia.
Bliam, laukiu, kol tas siuntimas įkris-nu ir vis nėra ir nėra...reiks ryt pasiskambint, nes kol priregistruos, kol prieisiu blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas, saulytės 4u.gif
kaip gražu už lango - visai nesinori tupėt darbe ax.gif
Atsakyti
Labukas

Ir pas mus labai grazus oras ;) visai nesijaucia ruduo ;) gerai kad mano darbas laukinis smile.gif Tikrai dziaugiuos ir megaujuos ;)
Nugara dar biski skauda, einu dar tempimo pratimu padaryt pries darba, padejo vakar;)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 09 27, 10:47)
Ir pas mus labai grazus oras ;) visai nesijaucia ruduo ;) gerai kad mano darbas laukinis smile.gif Tikrai dziaugiuos ir megaujuos ;)
Nugara dar biski skauda, einu dar tempimo pratimu padaryt pries darba, padejo vakar;)

Nu liuks, kad biškį mačijo biggrin.gif dar pasimozok kuom...tikrai buvo matyt užspausta kažkas.
Aš jau pas klientą buvau, prabangiam name...važinėja su porche... rolleyes.gif
Vakarop varysiu piešt ax.gif
Atsakyti