Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

nesiųs...čia visiem giliai px-tavo Laimas, tavo bėdos. Paklausiu, penktadienį gydytoja skambins.
Giega, būsi kačių mamka biggrin.gif
Laužau galvą, kaip virtuvę sukonstruot...Žaliakalnio zakamurkės, virtuvė praktiškai koridorius, tik plius visokių katilų prikabinėta ir dar langai tarpuose blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas, karkušos 4u.gif
savaitės vidurys atėjo netikėtai biggrin.gif Eisiu piešt šiandien, įdomu, kokia bus užduotis. Nnorėčiau jau ne vien kokius bliūdus tapyt, bet gal peizažą, gal portretą. Reiks dėstytojo paklaust, ką būtų galima... ax.gif
Atsakyti
Labukas

Labai velai ijunge skanerius.. kol susidejau.. o kriciau viska us pagrindu smile.gif nu taii durnai kartais kompas sudeda..

Siaip darbo nedaug, anksti baigt tureciau, bet va dar po depa trinames..

Blyn nugaros/siknos riboj skauda nuo Airijos.. nu galvojau ten nugulejau, bet antra sav nepraeina.. reik masazu smile.gif
Atsakyti
Labs, labs...jau ruduo...vakar toks vejas buvo kad gerklę pradejo kutenti siandien.... biggrin.gif
Atsakyti
nu tai vienai reik vyro paslaugų, kitai - karšto vyno biggrin.gif
Buvau darbo medicinos centre - sveikatos knygelę reik prasitęst. Apkaukiau vyruką. Nu bl, eilė trys žmonės, gyva, nes prie kelių kabinetų reikia, o jis atvaro - tipo aš užsiėmęs. Sakau nieko panašaus, vyruti-eisi po tos moters, gan čia durnesnių ieškot, aš irgi iš darbo išlėkiau ir skubu. Sakau, gudručių ne tik pilnos gatvės, bet dar ir poliklinikoj...nu žiauriai apiburbėjau, nes buvau dar ir alkana tongue.gif Pasiūlė dar ir pas nervų užeit biggrin.gif
Nu bet iš tikro - nervina tokie... rolleyes.gif
Atsakyti
Jeeetus, kaip gerai, kad cia uk jokiu medicininiu nereik.. o ir kam tau reik, juk ne su maistu ir ne su vaikais dirbi.. ar vidiems reik??

Kaip pasiseke su oru- atidirbau be lietaus 🙂 dabar pila..

Gymas man 17h, mb tik namo grizta 17.. greit susisukus, speju, nes niekad neprasideda lygiai 17h 🙂 bet gris mb sulytas… Vnz siandien dviem masinom varysim 🙂
Atsakyti
Per ta lietu ir vėją mano didziagalvius bijunus išlaužė cry.gif
Atsakyti
medicininių knygučių reik visiems, be išimties. Nu pasipinigavimas biškį-beveik 24 eur už apžiūrą, nors ir moku už sveikatos draudimą. Padarė plaučių nuotrauką, kardiogramą su nukritusiu vienu davikliu , kurios nx man reikia. Dar su bernu susikoliojau tongue.gif
Jaučiu bus š...oras savaitgalį...o man pratybos unsure.gif
Atsakyti
Labukas

Ir kas metai atnaujint reik? Turejau kazkada, bet nebepamenu jau..
is kitos puses gal visai ir gerai, tokiu plauciu ar kardiogramu nesusigalvojam( mes) daryt kasmet.. mb dar saziningiau krauja priduoda, as tai us vis einu tik kai jau visai blogai buna smile.gif


Pasiruosiau, kad bus daug darbo, nes nauji telefai iseje.. bet tim 91 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 09 21, 09:14)
medicininių knygučių reik visiems, be išimties. Nu pasipinigavimas biškį-beveik 24 eur už apžiūrą, nors ir moku už sveikatos draudimą. Padarė plaučių nuotrauką, kardiogramą su nukritusiu vienu davikliu , kurios nx man reikia. Dar su bernu susikoliojau  tongue.gif
Jaučiu bus š...oras savaitgalį...o man pratybos  unsure.gif

Anksciau nereikejo visiems, tik prie maisto dirbantiems. Kada cia jie sugalvojo, kad visiems reikia? Nu bet debilai jeibogu.
Atsakyti
jo, reikia visiems. Na ne kasmet, jinai apie 2-3 metus galioja. Žodž, technikinė biggrin.gif
Užrašiau mašinuką ryt į servisą. Dega pagalvės ženklas-lai pažiūri, kas negerai. Darban ir iš darbo teks taksu važiuot, nes nepatogu, o po darbo ir nespėčiau... ax.gif
Dar galvoju, kad reik parktronikus įsidėt ir vaizdo regisrtratorių. Bet čia jau paskui kada... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 09 21, 11:13)
jo, reikia visiems. Na ne kasmet, jinai apie 2-3 metus galioja. Žodž, technikinė  biggrin.gif
Užrašiau mašinuką ryt į servisą. Dega pagalvės ženklas-lai pažiūri, kas negerai. Darban ir iš darbo teks taksu važiuot, nes nepatogu, o po darbo ir nespėčiau...  ax.gif
Dar galvoju, kad reik parktronikus įsidėt ir vaizdo regisrtratorių. Bet čia jau paskui kada...  ax.gif

Sugalvojo kaip išmelžti pinigus is zmonių ir tiek.
Atsakyti