Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

nu tai alpinariumas ne dienos darbas.Aišku pradėk dabar, susiplanuok ką kur sodinsi -juk ir akmenėlių ir žvyro, ir akmenų alpinariumui reik.Kai ką jau galui ir sodint pradėt, kad ir tą azaliją pakraštuke.
O panašu, kad su nukainotom be pavadinimo būsiu norimą brangią rožę nusipirkus, Nostalgia.Labai graži ir kvepianti.Nelabai tik įžabalinau prieblandoj tik pražydusio žieduko, bet panašu, kad ta.
O žvaigždžių !Ir elniai riaumoja -viens vienam gale, kits kitam rolleyes.gif pirmąkart girdėjau, labai įdomu... ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas biggrin.gif
Ar gyvų yr? Noriu namo...išvis noriu nedirbt ir pinigų turėt pastaruoju metu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas

Va va, as irgi noriu nedirbt ir daug pinigu turet smile.gif

Nakti labai stipriai lijo.. sako ir griaude zaibavo, bet as negirdejau smile.gif

Vis jukos ieskojau, o pas drauge kieme ji vaiku privedus, tai iskase man 🙂 reik eit pasodint 🙂

Vakar kaciukus pazymejom, siandien nuo dvieju jau nukrite tie siulai smile.gif reik rit stipriau uzrist.. o gal jau atpazinsim ir taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 09 18, 11:46)
Labukas

Va va, as irgi noriu nedirbt ir daug pinigu turet smile.gif

Nakti labai stipriai lijo.. sako ir griaude zaibavo, bet as negirdejau smile.gif

Vis jukos ieskojau, o pas drauge kieme ji vaiku privedus, tai iskase man 🙂 reik eit pasodint 🙂

Vakar kaciukus pazymejom, siandien nuo dvieju jau nukrite tie siulai smile.gif reik rit stipriau uzrist.. o gal jau atpazinsim ir taip smile.gif

pas mus lietaus nėr. Nu ir nereik biggrin.gif
Juką aš labai įdomiai gavau - dvi šakneles pirkau- bet silpnos, ir dabar tokios varganos antri metai. O pirkau labai įdomių spalvų flioksą. Pasodinau, išdygo - nu keisti lapai, tikrai ne flioksas. Atėjo kaimynka - tai kad čia sako juka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir jau nieko, gal kitąmet žydės biggrin.gif

O tai kačiukai ten bus jūsų? rolleyes.gif
Atsakyti
Dabar musu, bet parduosim smile.gif nereik man 7 kaciu smile.gif
Atsakyti
nu 7 tai jau gerokai perdaug bigsmile.gif
O tai čia tavo pačios katė apsikaciavo ? biggrin.gif

Bliam, kaip man nuo tų antibiotikų negera...ir į tūliką lakstau n kartų, ir bloga, ir silpna blink.gif O dar tik savaitę kankinuosi. Liko dvi... unsure.gif
Atsakyti
Kaip bjauru tiek laiko gerti brudą....bet reikia...laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 09 18, 17:49)
Kaip bjauru tiek laiko gerti brudą....bet reikia...laikykis  4u.gif

laikysiuos, neturiu kitos išeities. Galvoju, ar reikia po antibų pakartotinai kraują darytis...pasiklausiu pas gydytoją... ax.gif
Atsakyti
Jo, mano kate apsivaikavo smile.gif Kol kas labai graziai tvarkos mama smile.gif tevo arti neprileidzia ;) bet jei kur vaiksciodama sutinka, tai graziai pamurksi smile.gif
O katinas bijo jos smile.gif


Lutute 🎈svarbu pasveikt!!
Mano drauge, kuriai vezys, kita pirmad turetu paskutine chemija leist, nuo uzvakar korona serga.. jaucias tai gerai, tik uzkimus.. bet pergyvena, kad arba atidet ta chemija gali, is vis neaisku kaip sureaguos organizmas..
Atsakyti
katė nedurna biggrin.gif
atidės...nes mano irgi draugė serga vėžiu, tai prieš kiekvieną chemiją jai kraują tikrina, ir jei kažkas ne taip - neleidžia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 09 18, 16:59)
laikysiuos, neturiu kitos išeities. Galvoju, ar reikia po antibų pakartotinai kraują darytis...pasiklausiu pas gydytoją...  ax.gif

Tikrai blogiau nebus, jei pasidarysi.
Atsakyti
Labukas

Manau kad ir taip sius darytis krauja, ziures ar paveike kaip nors..Sveik greiciau!!

Nu as dabar vis su katinais 🙂 vakar pasverem 🙂 abu bernai po 105gr , mergaitee po 96, tik paskutine 89..
paskaiciau, kad pagal svori gali nustatyt ar uztenka pieno, turi bent po 10gr kasdien priaugt.. jei nepriauga, reik damaitint( buteliuka papuka jau turim ) ir per sav turi svoris padvigubet 😉
Atsakyti