Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(lututė @ 2023 09 14, 12:23)
ir tu manai, jog suprato ?  biggrin.gif
Spėju, kad tokioms reikia pasakyti viską tiesiai, o ne užduodant kažkokią užduotį  mirksiukas.gif

Baisiai tiesiai šviesiai negakiu sakyti, nes tokie, kaip ji, pradeda keliais kristi, alpti (perkeltine prasne biggrin.gif ), daeina iki direktorių su raudomis "as tik geeeeero norėjau, o mane nuuuuuuuskriaudė" biggrin.gif Su tokiais reikia chytrai kovoti, ne tiesmukiškai.

Matau ji perskaitė žinutę. Nieko neatsakė, reiskiasi suprato, nes nepritaria biggrin.gif biggrin.gif, nes taip, tai visada visokios širdelės, iksiukai eina I trasą pas ją...bet ne šı kartą biggrin.gif . Reikia jai duoti truputi atsigauti biggrin.gif ir paklausti ar gerai suprato ka parasiau biggrin.gif, nes as gi ne anglė, gal neaiskiai parašiau rolleyes.gif biggrin.gif

Vsio, einu tvarkyti nama, bardakas nysusvietnas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 14 rugsėjo 2023 - 11:48
nu maž tu ir teisi biggrin.gif aš tai tiesiai išdrožčiau ir tegu velkasi tada nors pas poną Dievą rolleyes.gif
Pas mane irgi baisu, tik gyvatės dar nešliaužioja. Namo pirmininkė pagaliau išsinešė bylas iš mano rūsio, tai kai bus bjaurus oras ir nevažiuosiu kaiman, reiks pradėt rūsy lentynas susukinėt ir išnešt visokius retai naudojamus daiktus iš namų ax.gif Bet čia dar negreit bus tongue.gif
Atsakyti
Nu pagaliau išsinešdino ciocia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 09 14, 15:37)
Nu pagaliau išsinešdino ciocia  rolleyes.gif

tai man dzin, nemaišė. Aš gi dar oi kada rūsį tvarkysiu... ax.gif bliam, viskas supuolė, nieko nespėju. Vakar galvą pamiršau išsiplaut, šiandien vaistus išgert tongue.gif
Atsakyti
Mokyklos laikais turejau tokia drauge- viska griebia organizuot ir nieko nebaigia smile.gif bjauriausia budavo, kai laiko likdavo kokia sav ir tada kitiems atiduoda organizuot, o ji graziai nusiplauna smile.gif
Cia turiu drauge, kuri puola visiems padet, bet paskui issneka smile.gif

Knygos smile.gif nu pagaliau paziurejau smile.gif galiu atiduot keluas smile.gif viena beveik nauja, mano net neskaityta, tik pradeta, bet kazkokios sektos, tiesiog neiveikiau smile.gif dar pora tokiu pavalkiotu, gerokai per rankas perejusiu smile.gif dar kelios 1x mano skaitytos.. bet iki pasto tai tikrai nezinau kada danesiu smile.gif greiciau pati atvaziuosi pasiimt smile.gif juk gana daznai i Lituanika vaziuoji, nu 10 min nuo kelio nusukt smile.gif
Atsakyti
Labukas

Persidejau visa marsruta.. nu kartais kompas taip nugrybauja, kad baisu.. is 37 myliu liko 33 smile.gif 4 sutaupiau smile.gif bet vis tiek daug su tiek stopu..

Ryt zada gera ora ;) reiks vel lekt prie juros smile.gif nors biski ir reikalu yra.. bet ai, nelabai svarbus, geriau graziais orais dar pasidziaugt smile.gif
Atsakyti
labas panos,
man šiandien kažkokia brytki diena. Lidle kiaušus pirkaus-papyliau namie ant grindų, nusiskanavau prekę ne ta kaina, maistelį palikau namie...gerai, kad netoli - varysiu dabar pasiimt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 09 15, 10:32)
labas panos,
man šiandien kažkokia brytki diena. Lidle kiaušus pirkaus-papyliau namie ant grindų, nusiskanavau prekę ne ta kaina, maistelį palikau namie...gerai, kad netoli - varysiu dabar pasiimt  ax.gif

Būna, būna tokių dienų 4u.gif

As tai psichologiskai kovoju su ta k va biggrin.gif . Vakar atrašė: mes privalome sekti organizacijos spalvu palette, mes privalome tą, and...
As jai - ka tu cia sapnuoji? As niekam nieko neprivalau. Mes galim naudoti org. spalvas bet jei moresim o ne todel kad privalom, apsiramink

biggrin.gif siandien busiu paskusta valdziai, pamatysit biggrin.gif Bet man taip po barabanų. Kaip tik man adrenalinas pradėjo pumpuoti tos menedzmento šiknalaižės nusodinimui biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2023 09 15, 09:54)
Labukas

Persidejau visa marsruta.. nu kartais kompas taip nugrybauja, kad baisu.. is 37 myliu liko 33 smile.gif 4 sutaupiau smile.gif bet vis tiek daug su tiek stopu..

Ryt zada gera ora ;) reiks vel lekt prie juros smile.gif nors biski ir reikalu yra.. bet ai, nelabai svarbus, geriau graziais orais dar pasidziaugt smile.gif

Mes irgi ryt vaziyosim I draugo angli 50'meti...prie kazkokiu "....Lake". Su nakvyne ten bet as nenoriu nakvoti, tai grysim nakti.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 09 15, 12:03)
Būna, būna tokių dienų  4u.gif

As tai  psichologiskai kovoju su ta k va  biggrin.gif . Vakar atrašė: mes privalome sekti organizacijos spalvu palette, mes privalome tą, and...
As jai - ka tu cia sapnuoji? As niekam nieko neprivalau. Mes galim naudoti org. spalvas  bet jei moresim  o ne todel  kad privalom, apsiramink

biggrin.gif  siandien busiu paskusta valdziai, pamatysit  biggrin.gif  Bet man taip po barabanų. Kaip tik man adrenalinas pradėjo pumpuoti  tos menedzmento šiknalaižės  nusodinimui  biggrin.gif


Nu juk aš tau sakiau, kad tokiom nedaeina kol tiesiai šviesiai negauna per zūbus biggrin.gif
Parsivežiau maistelį, o valgyt noriu... blink.gif Šildyt negaliu, nes salone smaukosi kažkokia merga, kurią garažnikas atsiuntė, bet kad ji vėpso į profilius ir nieko nesupranta, tai dar manau kurį laiką vėpsos.
jergau...greičiau išsivilktų... blink.gif
Atsakyti
Musu tarybinio auklejimo zmoniu mentalitetas kitoks, mes nemokam stukalint.. Burbancios vietoj irgi reiktu begt pas valdzia ir skust ana, kad neklauso tavo kaii vadoves nurodymu.. bet mes bandom viska savaip pasiekt , nors ir bunam blogieciai ;)

Lutut nu tikrai nekokia diena tau siandien..

O as jau namie smile.gif paziuriu filma- vakar pradejau, nedabaigiau smile.gif ir eisiu i kiema ;) zole reik nupjaut, gerai butu ir palaistyt smile.gif
Atsakyti
nieko, viskas baigiasi, blogos dienos taip pat. Va darbo laikas į pabaigą ir valio biggrin.gif
Varysiu kaimukan, pasėdėsim po žvaigždėmis, visai liuks. Ryt graži diena nusimato - eisiu grybaut ax.gif Dar turiu porą rožių - pasodint reiks ax.gif
Atsakyti
Pjaudama zole sugalvojau, kad bienam kampe visai koks alpinariumas tiktu ;) tik va ten amzinas seselis.. As nesenai gavau geliu kataloga is vieno saito, kur bijunus pirkau.. maciau ten atskiras puslapis tu seseliniu.. gal reik atidziau pastudijuot 🙂 Tik va ar is rudens uzsiimt ar getiau pavasari? kaip manai?

Dar paziurejau bilietus i Ispanija, nu po 100£ mazdaug.. gris mb reiks persneket.. laikai geri, galim net masinos nesinuomuot, su autiku parvaziuot.. va tik i Ikea irgi visai reiktu, o ten be masinos niekaip.. nebent daryt uzsakyma, kad atveztu..
Atsakyti