Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukas

As is vis su vaistais sudipykus, nezinau nei nuo ko, nei ka gert reikia smile.gif

Man nugara biski skauda, Airijoj nesava lova, netaip numiegojau.. tai biski atsikelt sunku..
vakar katina iskastravom, tai visa vakara isprotejes lakste, kliuvo, tas satelitas maiso smile.gif pats saves bijo, Molly gazdina smile.gif ta iki siol purskia ant jo.. kazkuris primyzes vidury virtuves.. ar Molly is baimes, ar tas su satelitu i deze netilpo.. edes, visas apsimozojes..
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau taip žvengiau paskaičius giegos postą, nes bandžiau įsivaizduot visą tą balaganą ir purškiančias kates...
aš pagalves išsiploviau, tai irgi sprandą laužia neįprastai. Šiandien jau geriau, bet vakar sunku buvo miegoti. Tikiuosi, kad jau bus išdžiūvusios ax.gif
kaip gražu ir šilta lauke, visiškai nesinori darbe kiūtot unsure.gif
Atsakyti
Vargšas katinas biggrin.gif
Atsakyti
visi jie vargšai...atrodo, jog gyvenimas vien tik kiaušai ir bl edstvos lotuliukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas, kaip išsilaikę? rolleyes.gif
Trečiadienis...nieko nespėju. Kažkoks nesusitupėjimas visur. Noriu kur nors pliaže padrybsot nei trūnyt darbe tongue.gif
Atsakyti
Labukas

O kads tsu vel atostogos?

As Airijoj nugara nugulejau, vakar spranda pasitrmpiau, tai ir visu korpusu sukuosi 😉

Mano katinai vis dar nedraugauja:) Cinza eina, murkia, o ta snypscia, kaip pirma karta matytu 🙂
Is vis toks kerepla su tuo satelitu 🙂 nepataiko pro duris 🙂 vos dezej apsisuka, nors jau virsu nuemiau 🙂 ant sofos vos uzsoka 🙂
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 09 13, 10:29)
Labukas

O kads tsu vel atostogos?

As Airijoj nugara nugulejau, vakar spranda pasitrmpiau, tai ir visu korpusu sukuosi 😉

Mano katinai vis dar nedraugauja:) Cinza eina, murkia, o ta snypscia, kaip pirma karta matytu 🙂
Is vis toks kerepla su tuo satelitu 🙂 nepataiko pro duris 🙂 vos dezej apsisuka, nors jau virsu nuemiau 🙂 ant sofos vos uzsoka 🙂

nu tik kitą vasarą rolleyes.gif dar pavasarį imsiu biškį nemokamų, nes reiks išsilaikyt tam tikrus dalykus rolleyes.gif o apmokamų atostogų gaila ax.gif
Tai tam kitam katukui tas vazonikas ant kaklo gal baisu biggrin.gif
Prastai šiąnakt miegojau-tai karšta, tai nepatogu, tai vėl bbž kas...kai užmigau, kažkokius košmarus pradėjau sapnuot, nu žooodžiu unsure.gif
Atsakyti
Nu ką....visai neblogai judu su savo lietuvisku knygu rinkimu biggrin.gif . Jau turiu beveik 100 biggrin.gif dar koki šimtuką norėciau surinkti, kad visos 18'ka bibliotekų turetu bent po 10 lietuviškų knygų. smile.gif
Atsakyti
Labukas

Nu kada nors ir as paziuresiu tu knygu smile.gif nors is tikro nedaug turiu.. kai pradejau skaityt ta elektonine, tai gyvu nebeperku..

Apsiniauke.. bet lygtai 23 dar zada ;) savaitgaliui net 25, reiks vel prie juros lekt smile.gif vasara tiek nebuvom, kiek rudeni smile.gif
Atsakyti
laba
kamšty atstovėjau pusvalandį...kai nuo namų iki sankryžos koki 500m blink.gif Visur užkišta, siaubas. Pavėlavau darban...pasirodo mūsų proto bokštai kažkur autostradą nugremžė bbž kiek...sugalvojo remontus rugsėjį blink.gif nu ar ne debilai? Kolegė sakė vakar 2 valandas namo važiavo blink.gif
LIDLe vėl rožių buvo...nusipirkau dvi tongue.gif Vieną atėmė, neįtraukta į prekes. O pati gražiausia unsure.gif

Knygos man tik popierinės, prisispoksau į ekraną ištisas dienas, nebenoriu...o ir ne toks jausmas, nors tikrai labai patogu turėtų būt ax.gif
Atsakyti
Jau kelintą kartą isitikinu, kad jau geriau tureti reikalu su tais, kuriuos reikia stumti kazka daryti, nei stachanovieciais, komjaunuoliais...super aktyviais - control freaks biggrin.gif
Vieną padėjėją šiansien teko pastatyti I savo vietą. Griežtai. Ji is Nyderlandų, jie visi tokie - nė žongsnio I šoną, jei menedzeris pasakė. Visada. Kaip jie nepavargsta gyventi 'by the book"? blink.gif blink.gif
As ja paskyriau atsakinga už grafiką, nes pagal issilavinima ji yra architektė, Tai ji ant tiek iskedeno savo povo plunkanas, kad kuo toliau, tuo labiau kisasi i mano reikalus. Nu, jei kistusi seip su patarimais, tai dar isiklausyciau I nuomone, o dabar viskas ka ji siulo - menedzmento subiniu laizymui skirta biggrin.gif . Nemoku paaiskinti biggrin.gif , bet, kai pvz parasau, jog padaryta tai, susikalbeta su tuo ir anuo - viskas, kas man priklauso,kaip pagrindiniam organizatoriui, ji is karto bega pas tuos zmones ir bando prakisineti savo nuomone biggrin.gif . As ziuriu I tai ir juokiuosi biggrin.gif . Nyderlandai biggrin.gif .
Bet siandien atsikeliau su migrena biggrin.gif biggrin.gif , tai aiskiai parasiau kokia jos teritorija ir kokiam darbui ji buvo paimta. Buvau prizadejus, kad I grafiką nesikiśiu - duosiu jai kūrybinę laisvę, bet dabar teko isikisti...specialiai... kad atsisestu truputi ant šiknos. Parasiau su kokiomis spalvomis ir fontu ji turi dirbti. Vot specialiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 14 rugsėjo 2023 - 11:13
ir tu manai, jog suprato ? biggrin.gif
Spėju, kad tokioms reikia pasakyti viską tiesiai, o ne užduodant kažkokią užduotį mirksiukas.gif
Atsakyti