Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

nu tai gerai, bet baigiu nusilakstyt. Darbo kalendorius visas daktarų vizitais užkištas tongue.gif Kažko jau namo noriu...geriu kavą, dar eisiu biškį padirbt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 09 08, 13:27)
nu o aš iš daktarės. Dar trys siuntimai : onkologas, neurologas, endokrininologas  blink.gif  pasisusiu nuo lakstymo  blink.gif

Jatau....tu visai sukritai...laikykis, lutute blink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 09 08, 15:39)
Jatau....tu visai sukritai...laikykis, lutute  blink.gif  4u.gif

nieko čia nėra. Tiesiog tyrimų atsakymus pasitikslint, kad būtų ramu. Siunčia-einu, daktarei geriau žinot rolleyes.gif
Laikausi, ramiai. Tik šiandien viena iš tų dienų, kai cirkas būna išvažiavęs, o klounai palikę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 09 08, 16:41)
nieko čia nėra. Tiesiog tyrimų atsakymus pasitikslint, kad būtų ramu. Siunčia-einu, daktarei geriau žinot  rolleyes.gif
Laikausi, ramiai. Tik šiandien viena iš tų dienų, kai cirkas būna išvažiavęs, o klounai palikę  biggrin.gif

Ai, svarbu tikrina. 4u.gif
Atsakyti
Nu rūpestinga ta mano šeimos daktarė, jaunutė tokia. rolleyes.gif Dar prirašė vaistų nuo cholesterolio.Paskaičiau aprašą, keliaus šiukšliadėžėn rolleyes.gif Gal kaip nors išsiversiu kol kas ir be jų. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas keliaunykės ir nelabai keliaunykės

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labukas

Per anksti atvariau pas vet, dar uzdaryta smile.gif netoli nuo namu, bet toks mokyklinis laikas, pabijojau sest i trafika, tai isvaziavau anksciau. Ir labai greit atvaziavau smile.gif nu nieko- atsidarys, busiu pirma smile.gif
Paskui i lidla, ka cia valgyt daryt?? Namie skalbima prasukt ir viska i vietas sudet smile.gif
Atsakyti
aš nieko neišsitraukiau iš kameros, turiu tik balandėlių zagatovkių pasidarius. Reiks įsimest ir nieko nereiks daryt. Dar vakar pradėjau žuvienę virt, bet užtingėjau, tai yra tik sultinys ir reiks lašišų galvas nusidorot, mėsą atskirt...ai, nebesuku galvos. Ką suvalgau, tas gerai. Tik va antibai tetraciklinų grupės, ryte nebus galima nei varškės, nei sūrio ir bet kokio pieno produkto... rolleyes.gif
Atsakyti
Man israse buvo antibus, kuriuos reikia gerti ant tusčio skrandžio blink.gif Cia tai naujiena, kazkaip pripratus buvau, kad antibu negalima gerti ant tuscio skrandzio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugsėjo 2023 - 13:28
taigi visokių jų yra. Man negalima pieno produktų 3 valandas, alkoholio nu ir perpiet probiotikus reik gert, kad skrandis neprakiurtų unsure.gif
Atsakyti
Labs iš ryto 4u.gif
kaip išsilaikę, kaip gelbėjimo akcija? rolleyes.gif
Šįryt vėl kraujus pridaviau dėl reumatoidinio faktoriaus, peršvietė kelius, nes skauduliuoja. Nu žodž, nuolatinė poliklinikos lankytoja pasidariau.
Gymo grafikus pakeitė, biškį be ryšio, pridėjo visokių nesąmonių, rytines treniruotes mano nuėmė, uždėjo visokius booty builder, žooo. blink.gif
reik pradėt dirbt kažkaip, tik darbui meilės nėra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 09 11, 16:12)
taigi visokių jų yra. Man negalima pieno produktų 3 valandas, alkoholio nu ir perpiet probiotikus reik gert, kad skrandis neprakiurtų  unsure.gif

As labai labai rretai geriu antibus, niekad dar nebuvo pasitaike tokiu, kur gerti ant tuscio skrandzio.
Atsakyti