Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Aš kažkokių pažeminių nusipirkau taip vadinanų 'ground cover', kad kilimu užklotų teritoriją. Kad išaugo žolė kažkokia su retais smulkiais ziedukais...apie pusmetri I viršų biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 09 07, 13:08)
Aš kažkokių  pažeminių nusipirkau taip vadinanų 'ground cover', kad kilimu užklotų teritoriją. Kad išaugo žolė kažkokia su retais smulkiais ziedukais...apie pusmetri I viršų  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gal kirpt reikėjo? Čia panašiai, kaip aš iš ALI siunčiausi ružavus serenčius bigsmile.gif išaugo kaimiški geltoni lineliai biggrin.gif irgi pusmetris, o gal net ir metras ūgio biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labs iš ryto, karkušos biggrin.gif
penktadienis. Pagaliau. Perpiet dar pas šeimos gydytoją nuvarau dėl kraujo tyrimų. Nors vakar reumatologė patvirtino, kad man Laimas blink.gif prirašė antibiotikų, dar tik nenusipirkau.
O vakare pas kirpėją eisiu ir kaimukan tada rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Lutute 🎈Greiciau pasveikt!! Ar tas laimas jau visam lieka? O antra karta uzsikrest galima?

Mb dar i darba isejo, iki pietu padirbs ;) kokia 14h i orouosta jau varysim ;)
As 10 eisiu nagu, dar dovanas supokuot reikia ;) dukterecios menesio pabaigoj, tai nupirkau tokia kvepiancia zvake simboliskai ;) o svogerkos siandien gimke smile.gif orouoste nupirksiu tokia pudra( labai jau daug jos naudoja) ir vakar nupirkau macaroonsus- ji labai juos megsta ;) isidesiu popieriu ir orouoste suvyniosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 09 08, 11:45)

Lutute 🎈Greiciau pasveikt!! Ar tas laimas jau visam lieka? O antra karta uzsikrest galima?

Mb dar i darba isejo, iki pietu padirbs ;) kokia 14h i orouosta jau varysim ;)
As 10 eisiu nagu, dar dovanas supokuot reikia ;) dukterecios menesio pabaigoj, tai nupirkau tokia kvepiancia zvake simboliskai ;) o svogerkos siandien gimke smile.gif orouoste nupirksiu tokia pudra( labai jau daug jos naudoja) ir vakar nupirkau macaroonsus- ji labai juos megsta ;) isidesiu popieriu ir orouoste suvyniosiu smile.gif


Ačiū ax.gif Laimas labai sunkiai gydomas. Tai jei nedagydai-lieka, paskiau ėda sąnarius, dar visokių negerumų. Nu pasiklausiu daktarės šiandien. Kiek žinau iš bendro bliūdo - imunitetas laikosi maždaug 4 metus.
Ai, vistiek faina kur išlėkt, kad ir į prastesnį orą ax.gif
Atsakyti
kad ir ten visai atsilo smile.gif 22 rodo ;) nesusalsim smile.gif

Mano menedzeris zinojo, kad as nedirbu siandien, o ir grafike isbraukta esu, bet siandien jo nera, kitas keicia, o jo grafike esu smile.gif tai skambino- klause ar pramiegojau smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 09 08, 12:26)
kad ir ten visai atsilo smile.gif 22 rodo ;) nesusalsim smile.gif

Mano menedzeris zinojo, kad as nedirbu siandien, o ir grafike isbraukta esu, bet siandien jo nera, kitas keicia, o jo grafike esu smile.gif tai skambino- klause ar pramiegojau smile.gif)

nu vūsur tas pats bardakas biggrin.gif kairė nežino, ką daro dešinė.Sėdžiu prie kabineto...babulytė ten jau senokai, girdžiu, kad bile pakalbėt tongue.gif
Atsakyti
Jo, senukai megsta papliurpt smile.gif buna atvezi siuntini, o man pradeda pasakot istorijas smile.gif o laiko as tai neturiu smile.gif

Nu, kur manikiuristai visi smile.gif 10h mano app ;)
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 09 08, 11:18)
Ačiū  ax.gif Laimas labai sunkiai gydomas. Tai jei nedagydai-lieka, paskiau ėda sąnarius, dar visokių negerumų. Nu pasiklausiu daktarės šiandien. Kiek žinau iš bendro bliūdo - imunitetas laikosi maždaug 4 metus.
Ai, vistiek faina kur išlėkt, kad ir į prastesnį orą  ax.gif

Laikykis 4u.gif 4u.gif wub.gif
Papildyta:
Giega, geros kelionės.
As tai varau I Dartfoerdą- viena moteris pririnko nemažai lietuviškų knygelių, tai vaziuoju paimti. Dar parinksiu koki menesi7ka knygu ir atiduosiu bibliotekoms. Kaip visada - daug žadėjo duoti kazka, o davė tik vienetai. biggrin.gif Kaip nemėgstu daug žadančių žmonių biggrin.gif . Kelios is ju pasiprašė i draugus fb, bet jei nesilaikys savo zodzuo ir neduos prizadetu knygu - kitą mėnesį visas išmetu is savo fb biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Blyn, as taip ir nedarjau paziuret tu knygu smile.gif ir siandien nebus laiko, o paskui vel pamirsiu ..

Labai ilgai krapstos su pedikiuru, jau virs valandos.. o dar rankos.. planavau 12 jau namie but, jau susivelinsiu..
Atsakyti
nu o aš iš daktarės. Dar trys siuntimai : onkologas, neurologas, endokrininologas blink.gif pasisusiu nuo lakstymo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 09 08, 11:27)
nu o aš iš daktarės. Dar trys siuntimai : onkologas, neurologas, endokrininologas  blink.gif  pasisusiu nuo lakstymo  blink.gif

🎈svarbu siuncia ir tiria viska🎈
Atsakyti