Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(-burbanti- @ 2023 09 05, 15:22)
As irgi vis dar laukiu dėl širdies atsakymo jau trecia savaitė  rolleyes.gif  rolleyes.gif  Gal po dvieju metų atsakys  biggrin.gif

kardiogramą darė? rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Bus 31 karscio smile.gif
Vasara tokiu karsciu nebuvo 🙂 dabar visa sav kepina 🙂 gaila tik, kad savaitgali neteks pasimegaut.. na bet megausiuos kompanija 🙂
Atsakyti
Laba,
oho, nu nieko sau bigsmile.gif kepa ten jus neblogai. Čia tas ūkanotasis ir lietingas Londonas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ryt eisiu pas reumatologą...bet jei Laimas, tai ir taip aišku, ko tie sąnariai streikuoja-žodžiu, einu , nes liepė nueit, o naudos iš to labai nesitikiu...

Aišku, kai toks oras, biškį gaila išlėkt... rolleyes.gif
Atsakyti
Jooo...laikas pradeti sodinti tuples su narcizais, o karstis, kaip Ispanijoje vasarą biggrin.gif

Pries savaite buvome nutare su draugikemis varyrlti siandien prie juros is pacio ryto , cia netoli musu, pusvalandis kelio bet vakar parasiau, kad as pasuoju. Man negalima ant saulės tokiame karstyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 06 rugsėjo 2023 - 10:53
tulpių Lidle nusipirkau biggrin.gif Paprastos, bet nebrangiai ax.gif Prisodinsiu tarp rožių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 09 06, 12:41)
tulpių Lidle nusipirkau  biggrin.gif  Paprastos, bet nebrangiai  ax.gif Prisodinsiu tarp rožių  rolleyes.gif

As irgi palyginus nebrangiai prisipirkau.
Va Allium, tai is Olandijos parsisiunciau, sodinsiu I eile tarp hostų ir begoniju. Žemaūgės, turetu gerai atrodyti

vartotojo įkelta nuotrauka


O čia va mano pavasarinis turtas - krokusai, narcizai, t7lpės ir alliumiai dėžėse wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 06 rugsėjo 2023 - 12:35
nu tų svogūnų nelabai mėgstu. Davė kaimynka kažkokių, tai net nebežinau, kur pasodinau tongue.gif
tulpių dar prigriebsiu, man gi visada mažai biggrin.gif
Atsakyti
Labai graziai gyvqi atrodo tie svogunai, bet ne po viena, o kruvelemis. As sodinsiu po viena, tai uz poros metu, jau atrodys, kaip priklauso
Atsakyti
bet ne mano gėlė biggrin.gif ir man pusėtinai, bet kažko, kaip ir katinai - gražu ir faina pas kitus bigsmile.gif
Atsakyti
Tai be abejo. Cia tas pats, kas man su rožėmis - ne, ne. Nusipirkau, pasodinau ir dabar 2 krumus isneciau...ne mano gėlė
Atsakyti
nu va...tau gal ramunės labiau tiktų mirksiukas.gif
man rožės dėl žydėjimo ir priežiūros patinka. Žydi ilgai, priežiūra nekažkokia tai ypatinga. Žolinės tiek nežydi, tada reik visokių sėjomainų žėt, kad viena po kitos varytų... ax.gif Bet patinka ir žolinės, tik ne visos. Va leukonijų nebepirksiu -ant pakelio gražios, pasėjau - nu bl, svėrės, tik alyvinės. Fui fui, ne gėlė ax.gif
Žioveiniai faina, šalavijai šįmet gražiai žydi, astros, zinijos. Nu ir serenčiai, nes visiškai nereiklūs-apsisodinu visus pakraščius ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas gėlininkės biggrin.gif
Atsakyti