Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(lututė @ 2023 09 02, 16:34)
mano exo sesers anūkas nekalba lietuviškai.Nesuprantu va šito niekaip, kaip jos dukra savo vaiko gimtosios kalbos neišmokino  blink.gif  Visiška glušė, nors tokia ir buvo visada. Tai močiutė su anūku nesusišneka  blink.gif  Norvegų arba anglų reikalinga  blink.gif 
Nors ai, pasisiunta.Jei gėdijasi savo šaknų, tai lai bando kažką vaidint.
Sėdžiu kaime.Lyja...pradėjom tvarkytis, bet toli gražu...reik akmenukus prasijot, darbo bele kiek. Buvo manoji atlėkus, prasikepėm šašlo, pasėdėjom.Išlėkė. Vėl kažkoks vakarėlųs, susitikimas... rolleyes.gif

Mano dėdė ant savo knygu vis raso man - burbanti,lunkiu to ir to, ir kad neuzmirstumet lietuviu kalbos. O pats su anukqis dvieju dukru nesusisneka, nes tie lietuviskai nemokinti biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2023 09 02, 18:19)
Sunus lietuviskai/ angliskai, mama lenkiskai/ anhliskai.tarpusavy jie angliskai. Mokykla- angliska. Is visu kalbu dabar geriausiai kalba angliskai. Lietuviskai viska supranta, bet kartais pritruksta zodziu atsakyt. Lenkiskai ir nevisada sugalvoja ats smile.gif

As nealpstu, kad idealiai moketu lietuviu kalba. Uztenka tiek kiek supranta.

As vaikui pasakiau, kad su anukais kalbesiu ir juos mokinsi7 kalbeti lietuviskai biggrin.gif Neprieštarauja biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

As turiu draugeli, kuris su dukra sneka angliskai, nes atseit jis taip mokinas angli kalba smile.gif zmona pyksta smile.gif nors vaikas gana neblogai lietuviskai sneka ;)

Mes vel prie juros ;)
Atsakyti
Sūnaus pana angle ir tai jau pradeda kalbeti lietuviskai po truputi biggrin.gif
Atsakyti
Mano marti tik supranta, bet kalbet ne nebando smile.gif nu lenke smile.gif Nors sunus lenkiskai ir tik kelis zodzius moka smile.gif
Atsakyti
Tai uzsispyrus tavo marti biggrin.gif

Maniškė, tai visada bando man rašyti lietuviškai.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 09 03, 13:13)
Tai uzsispyrus tavo marti  biggrin.gif

Maniškė, tai visada bando man rašyti lietuviškai.

Nu yra zmones ir yra lenkai ;)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 09 03, 16:28)
Nu yra zmones ir yra lenkai ;)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tiksliai pasakyta.
Verdu sriubą su rūkytais šonkauliais.Skaniai kvepia rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas,
kvepia rudeniu. Bet šilumos bus 24 laipsniai...
Atsakyti
Labukas

Bl, cancelino lazerius.. tai gerai dar namie buvau 🙂 rytdienai persake, atseit serga daug darbuotoju 🙂 po savaitgalio 🙂
Dar katina pas vet nuvezt reik ir tvarkytis tvarkytis smile.gif nes jau isvaziuoja chebra namo, namai vel i namus bus panasus smile.gif

Karsta bus pas mus sia sav ;) iki 30 net ;) Tik va biski abidna, kad savaitgali isleksiu i Airija, o ten tik 20..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 09 03, 15:28)
Nu yra zmones ir yra lenkai ;)

biggrin.gif biggrin.gif nu bet tu ir pasakei
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 09 04, 11:15)

Bl, cancelino lazerius.. tai gerai dar namie buvau 🙂 rytdienai persake, atseit serga daug darbuotoju 🙂 po savaitgalio 🙂
Dar katina pas vet nuvezt reik ir tvarkytis tvarkytis smile.gif nes jau isvaziuoja chebra namo, namai vel i namus bus panasus smile.gif

Karsta bus pas mus sia sav ;) iki 30 net ;) Tik va biski abidna, kad savaitgali isleksiu i Airija, o ten tik 20..

aš prisiskaičiau, kad labai nesveika lazerinis plaukų šalinimas blink.gif statistikos nieks nerinko, bet atseit gali vėžį pasigaut, nes labai daug sutapimų tarp moterų, kur lazeriu plaukus šalino unsure.gif

kas kašarui? rolleyes.gif Ir ką Airijoj darysi ? rolleyes.gif
man nuo pirmadienio nuotaikos nėr. Tikrai reik pagalvot apie darbo keitimą ... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 09 04, 10:59)
aš prisiskaičiau, kad labai nesveika lazerinis plaukų šalinimas  blink.gif  statistikos nieks nerinko, bet atseit gali vėžį pasigaut, nes labai daug sutapimų tarp moterų, kur lazeriu plaukus šalino  unsure.gif

kas kašarui?  rolleyes.gif  Ir ką Airijoj darysi ?  rolleyes.gif
man nuo pirmadienio nuotaikos nėr. Tikrai reik pagalvot apie darbo keitimą ... rolleyes.gif

Tas vezys ir is giedro dangaus atsiranda.. va drauge, nei geria, nei ruko, is vis kazi ar bent bandzius.. ir va - vezys.. Kitas visiskai nieko nesisaugo ir pragyvena visa gyvenima sveikas ;)
As tikrai tiek i prieki neziuriu, man svarbu dabartinis patogumas smile.gif skust kasdien atsibodo, depiliacijos ir skausmingos, o po ilgo laiko pradejo plaukai iauginet.. vnz, siuo metu lazeriai super useitis ;)

Kasara vesiu kastruot, cia pirmine apziura buvo ;)
Airijoj mb brolis gyvena. Svogerkos gimtadienis ;)
Atsakyti