Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2023 08 31, 11:01)
Labukas

As uzpykau ant sb smile.gif nu blyn blyn, kiek laikrodziu zmogui reik? Vakar nusipirko dar viena.. 8 lygtai.. Puse mano virtuves.. nes jos remontus amziais atidedam, atseit ner pinigu..

bigsmile.gif oho...čia biškį manija jau ant laikrodžių biggrin.gif nu tai uždirbt dabar turės tongue.gif

ai, čia per radijušką girdėjau pasakojimą, kaip taupė taupė kartu kažkokiai kelionei, o diedas pyst ir nusipirko mocą už tas santaupas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu visko būna, bet už laikrodį gal mažiau pykčiau, nei kada yra bendri planai ir še tau, kelionė išvažiuoja ant moco tongue.gif

Atsakyti
nu ir žinokit pasigūglinau...tikimybė, kad sergu Laimo liga-labai didelė. Paaiškės kitą penktadienį. Taip kad gydymąsis diedais nu niekaip nepadėtų hihihi.gif
Atsakyti
Nu tu pagalvok...laimo liga.. laikom kumscius, kad nepasitvirtintu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Oho, laikykis, sveikatos!!

Mb dar alpsta del dvieju laikrodziu, tik tu visai neiperka smile.gif nu viena dar dar, bet kitas naudotas 39000£ ;) Puse masinos smile.gif

As po darbu. Varom su mazaja i supynes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 08 31, 17:19)
Nu tu pagalvok...laimo liga.. laikom kumscius, kad nepasitvirtintu  4u.gif  4u.gif

tai juk gali net ne nuo erkės, o nuo nimfos (nesubrendusios erkės) būt...net nepastebėsi kitą kartą. Bet geriausiai pasakys gydytoja, pagal viską - sergu, bet pasirodo būna visokių formų, kažkurios tai net negydo. Tai reik viltis, kad būtent ta ir bus, nes labai , labai nenoriu tų stiprių antibiotikų unsure.gif

QUOTE(giega @ 2023 08 31, 17:30)
Oho, laikykis, sveikatos!!

Mb dar alpsta del dvieju laikrodziu, tik tu visai neiperka smile.gif nu viena dar dar, bet kitas naudotas 39000£ ;) Puse masinos smile.gif

As po darbu. Varom su mazaja i supynes smile.gif

4u.gif
nu bet bl...*** 39000 aš jau turėčiau kur dėt...nx ten milijonas tų laikrodžių, rankų tik dvi...tai jei 8, tai po du ant rankų ir ant kojų iškart biggrin.gif
visgi fyfinas jis pas tave biggrin.gif
Man dirbt dar valanda, bet nieko nežadu daryt, intike pasivalkiosiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 08 31, 16:30)
Oho, laikykis, sveikatos!!

Mb dar alpsta del dvieju laikrodziu, tik tu visai neiperka smile.gif nu viena dar dar, bet kitas naudotas 39000£ ;) Puse masinos smile.gif

As po darbu. Varom su mazaja i supynes smile.gif

Psichologas greit pasakytu kodel jis uzsiciklines ant laikrodziu.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 08 31, 15:38)
Psichologas greit pasakytu kodel jis uzsiciklines ant laikrodziu.

Ir snt laikrodziu ir ant kepuriu, batu smile.gif Ant skanaus maisto smile.gif

Pykstu, kad net nepasake, kad pirks, buciau gal atkalbejys smile.gif nes nu rimtai kam reik.. dar anie tai tokue kuriuos parduot gali ir jie nenuvertes.. o cia ismanusis.. toki pati turi, tik va naujas modelis.. senam jau 5m.. cia vos ne kaip telefus keist reikia smile.gif
Atsakyti
mėgaujasi gyvenimu giegos diedulis biggrin.gif
Išsiunčiau CV į vieną įmonę...nu pareigos šiaip sau, bet alga didesnė. Ir įmonė skolų sodrai turėjo, tai nežinau. Bet fliansas išzyzė-siųsk, siųsk... rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Px tos pareigos, jei atl didesnis smile.gif

Kitas menedzeris, skaneris dar neijungtas.. o jau puse marsruto galeciau susidet..

Atsakyti
Labas rytas,
sveikinčiau su rugsėjo pirmąja, ale kad visi vaikai jau po mokslų biggrin.gif
Žiauriai tingiu dirbt...bendradarbė įpylė trauktinės, maktelėjom tongue.gif nu tos jau šventės proga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 09 01, 07:29)
Labas rytas,
sveikinčiau su rugsėjo pirmąja, ale kad visi vaikai jau po mokslų  biggrin.gif
Žiauriai tingiu dirbt...bendradarbė įpylė trauktinės, maktelėjom  tongue.gif  nu tos jau šventės proga  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Mano anuke i mokykla eis smile.gif tik net nezinau kada smile.gif lygtai 5 ;) ner cia uk tokios sventes- rugsejo 1 smile.gif
Atsakyti
nu jo...kitur nelabai švenčia, čia pas mus tradicijos. O man gražu, kai pirmokėliai su kardeliais per gatvę ridenasi, ryte iš mokyklos muzikytė groja. Faina. Man mokykloj nebuvo blogai, negaliu kaip kiti guostis koks ten košmaras, oi, ai. Man visada norėdavosi eit į mokyklą rolleyes.gif
Atsakyti