Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

As tai darau sluoksniuotą žele tortą rytdienai, kepu duoną, drauges atsines mišrainiu, - kepsim desreles pas mane sode smile.gif
Atsakyti
oi, kaip smagu wub.gif
aš tai savaitgalį kaiman, vaikai atvažiuos ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

kaip gyvos? Nusibodo tas nuolatinis nuovargis, greičiau ką išspręstų. Naktį liūtis buvo, maniau šalta bus-o panašu, kad karšta. Ir vėl praneša liūtį ax.gif
Atsakyti
Labs ryts 4u.gif
Ale atsikėliau ny sviet ny zaria biggrin.gif Tai dar guliu ir maigau telefoną.

Lutut, as jau sakiau - stabdyk arklius, gi nejauneji, o varai, kaip vijurkas ištisai. Mažink abarotus, daugiau ilsekis, gi jau šešta dešintis, nie šešnadsad biggrin.gif
Atsakyti
nu čia ne abarotuose esmė...panašu, kad gydymo reik. Kraujyje kažkas pasikavojęs blink.gif

O diedam turbūt ruja užėjus...bl, negana darbe krovėjas pastoviai akį merkia ir rėkauja, kokia aš jam graži, dar šiandien sutikau kaimyną - prisi***so kaip vantos lapas prie subinės. Tai ar laisva, tai ar kokia, tai gal su manim išgersi kavos-nu pagalvok. Aha, puolu, lekiu, geriu. Kažkodėl jie visi galvoja, kad labai faini ir patrauklūs be proto, ir čia alpt turiu vien dėl jų makaronų. Mane diedas be proto plius su kvapeliu išvis į pasiutimą varo, tik kad negali čia visų pasiųst, nemandagu... ax.gif
Atsakyti
Nu jau žinai biggrin.gif kavos išgerti, tai ne I love sugulti.
Kiek tu gqli gyventi vien bobiškose kompanijose? Leisk sau pabuti ir vyriskoje kompanijoje. Paprasciausiai neziurek I juos, kaip I potencialius sugulovus, o tik draugus kava isgerti. Tik tiek.
Nezinau...as su daug vyru bendrauju, bet per savosuaugusios moters gyvenimą gal tik I du vyrus ziurejau, ne kaip I draugus biggrin.gif Bet ir tai - gyvenime niekada nebuvo jokiu akiu vartymu is mano puses jiems, tik draugiski pasisedejimai, kurie niekur nenuveda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 30 rugpjūčio 2023 - 11:33
Ai. Šitoj vietoj man geriau matyt, kokios kavos tokie nori. Čia ne ta publika, kuriems kava reiškia tik kavą. Nu OK. Ir ką su tokiais kalbėt? Apie krautuvą? Statybą? Sargavimą? Alų? bigsmile.gif
Nevaidinu kažko, nekeliu savęs aukščiau kitų, bet man patiktų kiek kiti dalykai. Pvz knygos, pamatyti kraštai ar pan. Žmogus turėtų būti protingas ir įdomus, kitaip - neverta net laiko gaišti, nelabai daug jo beturiu rolleyes.gif
Nenoriu nei bobų kompanijų, juo labiau diedų. Su draugėm susitikt retkarčiais faina, bet ne per dažnai. Veiklos turiu per akis, o kai neturiu - noriu tiesiog kojas ištiest... ax.gif Žo, esu pati sau faina doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Va kitą savaitę prasideda piešimas, džiaugiuosi kaip vaikas biggrin.gif Šiandien varau tam tikro užsiėmimo teorijos klausyt. Grįšiu gal 10, reik šunį dar atiduot. Dar reik pasiplanuot laiką operacinėj, nes tai kaip praktinis pažinimas to, ko mokomės. Penktadienį varau kaiman, atvarys fliansiukas su diedu, grilinsim, gal dar nušliaušim pagrybaut sekmadienio ryte. Tai kam man balastas ? bigsmile.gif
Atsakyti
Kartais reik to balasto, kad krauja pravarinetu smile.gif gal dar ir drl to pavargus jauties, nes gi vis tiek fixiologija zmogiska..
Atsakyti
nu ne. Man bet kas netinka, apskritai alergija diedam pastaruoju metu. Kraują pravarinėja malonūs dalykai, bet ne dročinimas su kažkokiu diedu. Taip aš ir pati galiu... huh.gif
Jei viskas spręstųsi taip paprastai, tai ir sergančių nebūtų lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet gi tu nezinai kur keliavo ir kokias knygas skaitė zmogus, pakvietęs tave kavos.

Na nezinau.. as tqi nieko blogo nematau kavos gėrime. O jei jau po kavos reikalaus atsimoketi natūra, tai gali spirti iš kulni7ko I kiaušus ir, aukštai iškelta galva, nueiti, palikdams jı merdėti savo svajonėse biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 08 30, 19:59)
Bet gi tu nezinai kur keliavo ir kokias knygas skaitė zmogus, pakvietęs tave kavos.

Na nezinau.. as tqi nieko blogo nematau kavos gėrime. O jei jau po kavos reikalaus atsimoketi natūra, tai gali spirti iš kulni7ko I kiaušus ir, aukštai iškelta galva, nueiti, palikdams jı merdėti savo svajonėse  biggrin.gif  biggrin.gif

nu kaip čia tau paaiškint...matosi... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir "iškalba" girdisi. Naglumo ir narciziškumo pakęst negaliu, įgijau alergiją. Žodž, pasakysiu taip - nesu princesė, princo ant balto žirgo nesitikėjau, bet bbž kiek laiko tampiausi su pasiutusiu kuinu. Tai vat šiuo metu man reikalingas TIK princas. O daryti tai, kas man nemalonu ir nepriimtina seniai mečiau, kai užtrenkiau kažkam duris iš paskos.

Tai va. Labas rytas. Vakar dar sunervino santechnikai (dėl kaimo), nes po visų darbų ir pinigų kišimo tikriausiai dar ne viskas...gali būti, kad po žeme vamzdis sulūžęs, o tai reiškia, kad reikia naują vest-tai bezbuožni pinigai plius mano gėlynam pzdc, nes reiks prakast... blink.gif
Atsakyti
Labukas

As uzpykau ant sb smile.gif nu blyn blyn, kiek laikrodziu zmogui reik? Vakar nusipirko dar viena.. 8 lygtai.. Puse mano virtuves.. nes jos remontus amziais atidedam, atseit ner pinigu..
Atsakyti