Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

ryts labs
vartotojo įkelta nuotrauka

palikau mašiną meistriukam. Bliam, po savaitgalio vėl erkė, šįkart pažasty. Praeitą savaitgalį buvo ant pilvo blink.gif Buvau kraujo priduot, nes vaikštau nuolat pavargus. Tai padarys vitaminą D , feritiną ir dar pasiprašiau Laimo ligos tyrimą. Pažiūrėsim, kas ten dedasi... rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

O tu nepasiskiepinus nuo erkiu?

Isvarom i Legolenda;)
Atsakyti
oi, kai faina rolleyes.gif
Pasiskiepijus, bet skiepo nuo Laimo nėra. Tik encefalitas. Kas irgi aišku labai gerai. ax.gif
Atsakyti
gavau kraujo atsakymus. Kažkokia beleberda. Nieko nesuprantu rolleyes.gif kažko trūksta, jei gerai suprantu, Laimo liga aš jau persirgau - nes iš kur antikūniai ??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 08 29, 07:32)
gavau kraujo atsakymus. Kažkokia beleberda. Nieko nesuprantu  rolleyes.gif kažko trūksta, jei gerai suprantu, Laimo liga aš jau persirgau - nes iš kur antikūniai ???  blink.gif

Labukas

O ar persergama ta laimo liga? Juk jai jokio gydymo nera .. ir kuek skaicius, taip paprastai nepravaiksciotum.. gal tie antikuniai kam nors kitam??bet kuriuo atveju sveikatos!!

Siandien apsiniauke, bet be lietaus 😉 va ryt rodo.. o ryt jau i darba.. siandien man bank holiday 🙂
Namai kaip po karo 🙂 negana mazosios visi zaislai apacioj, dar kates pjoves visa nakti 🙂 plauku kalnai 🙂 o ir po vakar tik viska numetem, taip ir liko 🙂

O dar i maistines reik, masina zadejau graziai issiplaut( kazi verta? Ryt lis)issisiurbt.. dar butinai padangas pakeist.

Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 08 29, 09:32)
gavau kraujo atsakymus. Kažkokia beleberda. Nieko nesuprantu  rolleyes.gif kažko trūksta, jei gerai suprantu, Laimo liga aš jau persirgau - nes iš kur antikūniai ???  blink.gif

Cia tai geras!!! blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 08 29, 12:12)
O ar persergama ta laimo liga? Juk jai jokio gydymo nera .. ir kuek skaicius, taip paprastai nepravaiksciotum.. gal tie antikuniai kam nors kitam??bet kuriuo atveju sveikatos!!

Siandien apsiniauke, bet be lietaus 😉 va ryt rodo.. o ryt jau i darba.. siandien man bank holiday 🙂
Namai kaip po karo 🙂 negana mazosios visi zaislai apacioj, dar kates pjoves visa nakti 🙂 plauku kalnai 🙂 o ir po vakar tik viska numetem, taip ir liko 🙂

O dar i maistines reik, masina zadejau graziai issiplaut( kazi verta? Ryt lis)issisiurbt.. dar butinai padangas pakeist.

Tai persergama tikriausiai...antibiotikų prifarširuoja ir viskas. Bet stiprius antibus esu gėrus prieš 1,5 metų, kai skrandžio bakteriją rado...gal ir tą nukneckino rolleyes.gif Nežinau, bet kokiu atveju užsiregistravau pas gydytoją, tegu jinai ir paaiškina. Šiandien dar stuburo buvau šviestis, nes skauda kažkur keistoj vietoj - per vidurį blink.gif

Lijo LT laaabai stipriai... rolleyes.gif

O padangas kam ? Nunešiojai? rolleyes.gif Man tą ratą sutvarkė, bet pradėjo degt oro pagalvės ženklas-reik kitan servisan registruot, čia netvarko ax.gif
Atsakyti
Matai kaip buna..Kai nesusidurus, tai net nezinau..

Jo, dvi padangos jau visai plikos, vienoj vinis.. ten dar vini istraukys, ta kustuka uzkusus dar puse velnio butu, bet ai, visas pakeiciau smile.gif ruduo ziema ateina.. dar ratu suvedimas.. vnz palikau 265£.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 08 29, 14:19)
Matai kaip buna..Kai nesusidurus, tai net nezinau..

Jo, dvi padangos jau visai plikos, vienoj vinis.. ten dar vini istraukys, ta kustuka uzkusus dar puse velnio butu, bet ai, visas pakeiciau smile.gif ruduo ziema ateina.. dar ratu suvedimas.. vnz palikau 265£.

nu man vasarines žentas atidavė, labai mažai nešiotos, nors ir mažesnio diametro. Bet pasirodo, galima ir tokias dėt. O žiemines tik pernai pirkau, tai irgi dar laikys kurį laiką, ne tiek baisiai daug ir važinėju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 08 29, 13:19)
Matai kaip buna..Kai nesusidurus, tai net nezinau..

Jo, dvi padangos jau visai plikos, vienoj vinis.. ten dar vini istraukys, ta kustuka uzkusus dar puse velnio butu, bet ai, visas pakeiciau smile.gif ruduo ziema ateina.. dar ratu suvedimas.. vnz palikau 265£.

Joooo...kainelės tai gerulės. Aš irgi nežinau kiek šiandien paliksiu pas meistrą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 29 rugpjūčio 2023 - 13:06
QUOTE(-burbanti- @ 2023 08 29, 12:03)
Joooo...kainelės tai gerulės. Aš irgi nežinau kiek šiandien paliksiu pas meistrą

Tai cia as dar papigiai pirkau smile.gif gavos po 55£ uz padanga, bet turejau grynais moket ir be jokiu invoisu ;) siaip po 60£ uz padanga norejo:) nusiderejau smile.gif
Nu ir tas suvedimas 45£.. mb sake padaryt, nes kazkur sona labai eda smile.gif

Pas mus uztenka vienu padangu smile.gif neturim vasariniu/zieminiu smile.gif
Atsakyti
nu jei geresnės padangos, tai tiek ir kainuoja...džiaugiuosi, kad nereikia. Nes čia visoki pakrapštymai mašinos, tai TA, tai tepalai, tai dabar suportas, dar reiks dėl tos pagalvės kažkur nutyst...dargi draudimas 326 eur, tai tik kaišau ir galo nematau unsure.gif O dar visa krušos sulesta, kol kas nieko neklausiau, kiek kainuos, nes kišenėse vėjai švilpia...bet ko ne ko-ėst pas mane prigrūzintas ir šaldiklis, ir šaldytuvo 3 kameros...reiktų kažkaip apmažint visko tongue.gif
Atsakyti