Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2023 08 22, 11:55)
Lutute, o tu nenori kokiu vitaminu pagert? Kazkaip labai pavargus daznai esi..

Vakar kad ir rode 25, bet prie juros toks saltokas vejas, nu norejos apsirengt..Na bet vis tiek pasimaudem smile.gif mazaja sunkiai is vandens traukem, nors ir visa dreba smile.gif dar grizus mano i dzakuze susokom smile.gif vnz atmirks vaikas pats pilnai iki atostogu pabaigos smile.gif
Vis galvojom i Ispanija rugseji nulekt ir vis bilietu nepirkom, kaip nujausdami- issinuomavo visam menesiui smile.gif

kažkoks blyn nuovargio sindromas blink.gif geriu žuvų taukus, dar paskaudinėja sąnariai - užsisakiau natūralaus gliukozamino...daugiau kol kas nieko. Gal kraują išsitirt...penktadienį kaip tik eisiu pas šeimos gydytoją - reiks pasiklaust, kas čia yra. Gal psichologiškai užsiknisus - neremontuoti namai, draudimai sukilę, nieko neišeina padaryt - atrodo nesinervinu, bet gal viduj katiliukas verda... huh.gif

Jo, šiandien jau ir LT vėsokai, atėjau į darbą su švarkeliu. Bet geriau, nei +33, kai nėra kur dingt... ax.gif
Tai dabar teks kitur varyt, kad Ispaniją užėmė biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas saulytės 4u.gif
Šiandien panašu vėl atšilo, vėl vasara. Bet rytas jau jaučiasi, kad ne vasariškas ax.gif
Atsakyti
Labukas

Nemazai darbo siandien buvo, tai kol persiziuri visa marsruta .. kartais kompas gerai sudeda, nu kartais tokia marmalyne padaro.. va ir siandien pradzioj bubo 45 mylios vaziiot, kai viska pagal save susiddjau, gavos 38..

Va siandien jau ir msn karsta:) ner to salto vejo.. bet jau atidirbau ir galiu ilsetis pavesinej smile.gif valgyt yra, namu netvarkysiu smile.gif
Atsakyti
pas mane irgi valgyt yra ir rytdienai, ir penktadieniui...visą savaitę ėst nedariau biggrin.gif
Tuoj varysiu gyman. Skambino fliansas , ryt varo abu į Vieną iki sekmadienio. Nu gal ir faina pasibadziot ax.gif
Namus vakar vakare susitvarkiau, nes kažkoks susibiesinimas užėjęs ant visko, reik išsikraut. Gal kad neišsimiegu per tuos bjaurybes motodonorus, kur iki 2 nakties siunta blink.gif
Atsakyti
Labukas

Fui koks lietingas rytas.. marsruta dejau dejau ir visaip nepatinka smile.gif myliu daug gaunas..
Atsakyti
pas mus irgi lijo. Dabar jau saulė išlindo, turbūt bus giedra. ax.gif Nuo ryto dirbu. Gal patinginiaut jau laikas ? biggrin.gif
Atsakyti
Oi, o man rytoj I darbą rolleyes.gif biggrin.gif biggrin.gif

Vakar nuo ono gavau kabai gražų gėlių krūmą, tikekimes šliužai nesuės. Paskui po pietu draugutes atvare I namus, prisiedem, prisigerem proseko ir ejom zaisti stalo tenisą biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu va, ir tavo kieman šventė bigsmile.gif
Kokių gėlių gavai ? rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Na ka- penktadienis smile.gif sis savaitgalis ilgasis ;) bet planu kazkokiu neturim.. ir orai atveso, tai net prie juros neidomu.. na sugalvosim ka nors smile.gif
Atsakyti
O kodėl ilgasis? Bank holiday? biggrin.gif
Man šiandien šunį atitys...tingiu aišku užsiimt su juom, bet reik draugę išleist pailsėt, nes ta išvis niekur neišlenda rolleyes.gif
Buvau pas gyd, vėl prirašė bele kiek siuntimų, tyrimų ir visokių nesąmonių... unsure.gif Tai rugsėjį kursuosiu pirmyn atgal pas gydytojus. Pasiskundžiau nuolatiniu nuovargiu, tai kraujo tyrimų prirašė ir pas reumatologą išsiuntė... rolleyes.gif Dar stuburą liepė persišviest... ax.gif
Atsakyti
Jo, bank holiday ;) man tik treciadieni dabar reiks smile.gif
Man antra diena peti skauda, kur avarijoj sumusiau.. ar gyme kaip nors kryptelejau, ar pertempiau.. praeis..

Mazoji yra, tai namu net neverta tvarkyt smile.gif visi like zaislai i saliona sunesti smile.gif ir kas svarbiausia net nezaidzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 08 25, 19:47)
Jo, bank holiday ;) man tik treciadieni dabar reiks smile.gif
Man antra diena peti skauda, kur avarijoj sumusiau.. ar gyme kaip nors kryptelejau, ar pertempiau.. praeis..

Mazoji yra, tai namu net neverta tvarkyt smile.gif visi like zaislai i saliona sunesti smile.gif ir kas svarbiausia net nezaidzia smile.gif

oho, tai tikrai kaip mažosios atostogos, faina.O man vakar grįžtant ratas panašu užstrigo.Sustojau seskės laukt -smirda visas, karštas...reiks pas meistrus varyt...kaimynas atsuko, pažiūrėjo -kažkokia guma sutrūkus... rolleyes.gif
Atsakyti