Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Vargšai giegos kaimynai biggrin.gif biggrin.gif

Mes irgi vakar namus tvarkemes. Tiek, kad sunaus draugai jau nyo vaikystes priprate, kai pas mus buna, viska po saves sutvarkyti, tai bardako niekada nepalieka. Daug ju pamaciau po 4 metų studijų. Suaugo vaikai.
Kaip is tikruju uzaugo vaikai. Kai as paklausiau kokiomis temomis jie kalba susirinke, tai man galva neneša - technologijos, ka jie keicia jose ir t t. Ir pan. Na...du Oxfordiniai, vienas Kembridžas rolleyes.gif Neveltui visi baigė sustiprintă matematikos mokykla - visai kitokjios kalbos, kitoks bendravimas, kitoks elgesys. As save atsimenu ju amziuje, tai.... rolleyes.gif biggrin.gif Bet dziaugiuosi, kad tokia akademinė aplinka supa sūnų. Man protingas jaunimas patinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 21 rugpjūčio 2023 - 11:06
tai labai įdomu išmėtyt tai, ką tu sutvarkei tongue.gif

Žmonės išsilavinę, plius dar turintys loginio mąstymo (matematika) tikrai turi nemažai temų kalbėtis. Ir kalbos pobūdis kiek kitoks ax.gif O tai ką amžius...taigi jauni vistiek durni, kad ir kokio išsilavinimo būtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jaunystės su durnumu netapatinčiau
Be galo daug suaugusiu ir durnų mačius savo gyvenime, kad tai priskirciau jaunystei biggrin.gif
Atsakyti
Jooo, vargsai smile.gif mes tikrai triuksmingiausi gatvej smile.gif jau biski buvom apsiramine, mes i svecius isvaziuodavom smile.gif dabar vel pasikeite ir vel visi pas mus nori smile.gif na bet vasara baiginejas,gimtadieniai visu jau irgi atsvesti, bus maziau gal baliu smile.gif
Muziku mes neleidziam garsiai, bet snekam tikrai netyliai smile.gif

Nesikelia dar chebra, vakar pas draugus buvo, paryciui tik grizo. Tai mazoji jau dzakuzy mirksta:) nezinau kiek dar ilgai miegos, ar issiruosim prie tos juros smile.gif

Namus jau sutvarkiau, paleidau robota siurbt. Reik zole dar nupjaut .
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 08 21, 13:42)
Jaunystės su durnumu netapatinčiau 
Be galo daug suaugusiu ir durnų mačius savo gyvenime, kad tai priskirciau jaunystei  biggrin.gif


Durnumą minėdama, ne visai tai turiu galvoj. Juk jaunas elgiesi visai kitaip, nei dabar. Nepamatuoti, spontaniški poelgiai, truputis demonstratyvumo, jaunatviško pasipuikavimo ir t.t. ir t.p.

QUOTE(giega @ 2023 08 21, 14:39)
Nesikelia dar chebra, vakar pas draugus buvo, paryciui tik grizo. Tai mazoji jau dzakuzy mirksta:) nezinau kiek dar ilgai miegos, ar issiruosim prie tos juros smile.gif

Namus jau sutvarkiau, paleidau robota siurbt. Reik zole dar nupjaut .

Nu tai kelk...triūbą kokią paausin biggrin.gif
Atsakyti
As tai siandien niekut neisiu. Apsidirbau sode, leisiu sau pagulineti, vonioj pamirksiu. Ryt masazai, paskui su draugutemis susitikti. Poryt buvusi virsininke isiprašė I svecius rolleyes.gif Man truputi gėda...zmogus nori draugauti, bet manęs prie jos netraukia. Ji yra nepatikimas zmogus, as ja zinau daug metu, nu ne mano tipo zmogus, su kuriuo bendrauciau. O pasiusti nx ranka neleidzia biggrin.gif ne tas isdiauklejimas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 21 rugpjūčio 2023 - 13:59
QUOTE(-burbanti- @ 2023 08 21, 15:49)
As tai siandien niekut neisiu. Apsidirbau sode, leisiu sau pagulineti, vonioj pamirksiu. Ryt masazai, paskui su draugutemis susitikti. Poryt buvusi virsininke isiprašė I svecius  rolleyes.gif Man truputi gėda...zmogus nori draugauti, bet manęs prie jos netraukia. Ji yra nepatikimas zmogus, as ja zinau daug metu, nu ne mano tipo zmogus, su kuriuo bendrauciau. O pasiusti nx ranka neleidzia  biggrin.gif  ne tas isdiauklejimas  biggrin.gif

nu tai aišku, kam tas draskymasis rolleyes.gif
aš šiandien į gymą užsirašiau. O jei žmogus nepatikimas, jis joks ne draugas. Su draugu turi galėt eit žvalgybon. Visi kiti tik pažįstami rolleyes.gif
Čia ta, kur "ono" ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 08 21, 16:16)

Čia ta, kur "ono" ?  bigsmile.gif

Ta pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 08 21, 17:41)

nu naaa...gal jis tave kabina? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 08 21, 16:56)
nu naaa...gal jis tave kabina?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Eik tu biggrin.gif ji jau pencija biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
ai, žilė galvon, velnias uodegon. Ai, čia ji, neperdaryta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bliam, mergos, jaučiuos kaip pervažiuota. NOrs ir miegojau gerai šiąnakt, nebuvo taip baisiai karšta ax.gif Gal perdaug gyme vakar išsitaškiau tongue.gif Išgėriau kavos, nulis poveikio. Kažkaip viską per prievartą darau... tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Lutute, o tu nenori kokiu vitaminu pagert? Kazkaip labai pavargus daznai esi..

Vakar kad ir rode 25, bet prie juros toks saltokas vejas, nu norejos apsirengt..Na bet vis tiek pasimaudem smile.gif mazaja sunkiai is vandens traukem, nors ir visa dreba smile.gif dar grizus mano i dzakuze susokom smile.gif vnz atmirks vaikas pats pilnai iki atostogu pabaigos smile.gif
Vis galvojom i Ispanija rugseji nulekt ir vis bilietu nepirkom, kaip nujausdami- issinuomavo visam menesiui smile.gif
Atsakyti