Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

nu jo, kartais dovanos būna nelabai naudingos rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
pabudome ir kelkimės biggrin.gif


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labukas

As jauciuos serganti.. galva sunki, ciaudau kas minute..

Truksta 10 siuntiniu ir galeciau vaziuot.. noris anksciau baigt darbus..
Atsakyti
nu bliam. Kur sušalai vidury vasaros? Kalk ko nors, gi žadėjai prie jūros važiuot...o gal tiesiog sloga rolleyes.gif
eisiu alaus pirktis, vešiuos kaiman, kalsim su kaimynka biggrin.gif
Atsakyti
Ne, grynai serganti.. tempos nera, bet.. Jauciuos nekaip.. isgeriau vaistu, noreciau pamiegot, bet ka tik anuke atvare, tai neiseis 🙂
Uzsakiau picos, nes ner jegu ka gamint smile.gif
Prie juros nebevarysim.. pasikeite orai.. ten rodo tik 20 ir veja.. tai pasimaudysim dzakuzej smile.gif
Atsakyti
nu nepasisekė... unsure.gif
O aš parlėkiau kaimukan viena, sėdžiu, vyniuką gurkšnoju.Žiogeliai čirškia, faina rolleyes.gif
Atsakyti
O aaaaaš..o meeeeees....jau nedaug liko žemių išmetyti sode. Geros kelios dienos ir landšaftas biggrin.gif biggrin.gif bus išlygintas.
Atsakyti
tai geros žinios. rolleyes.gif
Man šiandien akmenų arvežė, beveik baigiau alpinariumą. Tai patenkinta. Šašlus su kaimynka kepiau, visai skaniai gavosi ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
kava! biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

mergos! TA praėjau iš pirmo karto bigsmile.gif

Kaip giegut jautiesi? Ar nesergi? rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Tsi tvarkinga masina smile.gif sekmes ir toliau!!

Dar biski sloga yra, bet jau gerai jauciuos smile.gif
Nurengiau patalus.. ir sveciu ir savo 🙂 labai gerai ta musu trobele, ten visi tusai vyksta, tai namue ne tiek to tvarkymo 😉
Verdu anukei kose 🙂 paskui biski reikalu turim ir planuojam kur prie vandens palekt 😉

Neina nufotkint 🙂 pamatytumet kokue kangai pas mane 🙂 vaikai aptaske dzakuzes vandeniu, nieko nebesimato oer juos 🙂 Imesiu i fb smile.gif
Atsakyti
aš irgi džiaugiuosi. Nu bet nervina ta krušos išduobta mašina...reik pasiskambint meistram, kurie tuo konkrečiai užsiima ir pasiteiraut kainos. Jei bus labai brangu - aišku, kad nedarysiu, bet jei pakenčiamai - nu tai nu ir nafig tuos kraterius tongue.gif

Smagu, kad pačiai geriau, o aš kiek neišmiegojus, nes vakar namie buvo kaip pirty - gal koki +30...nei užsiklot kuo, nei plikai miegot - karštis nežmoniškas...dar kaip bepročiai tiesiąja donorai ant mocų, kai tik sutemsta...dar kėliaus anksčiau, nes norėjau mašiniuką pravaikyt dėl visa ko, kad nedūmintų-gi dyzelis.

aš ant tavo langų nutraukų pamaniau, kad kokia audra buvo ir aptaškė visokiais purvais tavo langus lotuliukas.gif
Gero pabuvimo prie jūros mirksiukas.gif
Atsakyti
Po stogu tas langas smile.gif cia as is virtuves fotkinau, dzakuze kueme po tuom langu smile.gif vaikai tiek taskes, o dar ir vandens pistoletus turejo smile.gif

Nesikelia dar chebra smile.gif as pamazu tvarkaus, mazoji is paskos vercia smile.gif vel pilnas kambarys zaislu smile.gif
Atsakyti