Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Kazko uzsitese pas tave tas juodas periodas.. atrodo ir atostogos buvo, bet nepailsejai..

Jau po darbu 😉 tik noretus ir ryt poryt taip anksti baigt darbus 🙂

Uzkaiciau vista kept lauke ant grilio 🙂 gera ta musu bbqine, sudedi ir pati kepa 🙂 nieko vartyt nereik 🙂
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 08 16, 18:04)
Kazko uzsitese pas tave tas juodas periodas.. atrodo ir atostogos buvo, bet nepailsejai..

Jau po darbu 😉 tik noretus ir ryt poryt taip anksti baigt darbus 🙂

Uzkaiciau vista kept lauke ant grilio 🙂 gera ta musu bbqine, sudedi ir pati kepa 🙂 nieko vartyt nereik 🙂

nieko, viskas gerai, tuoj išbalinsim. Bet nuotaikos nepakelia, kai ant galvos užgriūva kolegės darbai, apie kuriuos neturi žalio supratimo. Žmonėms tai reikia atsakyti...o nieko nepaliko, nieko neperdavė-sukis , kaip išmanai. huh.gif

O tai faina, kad nereik prižiūrėt...aš irgi nieko nedarysiu šiandien. Vakar kepiau cukinijų apkepą, pamiršai miltų įdėt tongue.gif gavosi kepta drėgna košė. Nu ką padarysi, suvalgysiu - juk geri produktai sukišti, išmest gaila biggrin.gif Dar turiu porą kotletų, išsivirsiu bulvių-bus ryt į darbą neštis. rolleyes.gif
Tik namų nespėjau prasivalyt, šiandien tingėjau keltis... tongue.gif
Atsakyti
O kas tau namus vercia? smile.gif dulkes nesiskaito smile.gif

Man tai kates visur plauku palieka smile.gif bet robotas nemazai sutvarko smile.gif kitos dulkes px smile.gif oras geras, nevergausiu smile.gif
Savaitgali sveciu atvarys su nakvyne, o as net negalvoju kuom pavaisint smile.gif is vis noreciau prie juros.. siemet karsciu visai nebuvo, va si savaitgali zada.. reik kazkaip ir tuos draugus issitrmpt, o ne namie trunyt..
Atsakyti
tai pati ir prisikiaulinu...tai drabužį kur numetu, tai daiktą.Paskui jau žiūriu everestas vonioj drabužių tongue.gif o ir dulkės savaitę daugiau nevalytos...ryt vėl neturėsiu laiko, ryte pas ginę iškomandiravo, vakare užsiėmimas...
Šiandien pasikeičiau tepalus, filtrus, dar gal 4l empikės buvo nudegę... 126€...užsiregistravau TA, dar beveik 27, tikiuos praeisiu...ir dar pažiūrėjau, kiek kitų metų draudimas, tai ko infarkto negavau...326 € pigiausias.Nu brūkštelėjau per bamperį, 5 cm dažai atšoko, bet jokios rimtos avarijos nepadariau, tai čio za x...rnia ? blink.gif Gal kad daugiau nei mėnuo.iki pabaigos senojo ? Bet vistiek žiauriai daug. unsure.gif
Žo parėjau iš gymo, bet nuotaikos vistiek nėra. Ėdu šaltą arbūzą, nes čiut dašliaužiau iki namų, vakaras, o tikriausiai kokie +32...
O tu svečiam sąlygą iškelk -priimsiu, jei varysit prie jūros.O pabaliavot galima ir ten.Arba grįžus mirksiukas.gif
Atsakyti
As turejqu dvi avarijas- viena mano kaltė, kita ne mano. Vietoje taremes be jokiu draudimų, grynais, nes draudimas paskui išoksta nevazmoznai kitiems metams, jei tik ji pajudini.
Papildyta:
Savqitgali irgi balius festivalius pas mane biggrin.gif Apie 20 zmoniu. Bet nieko nedarysiu, viskas bus angliškai - vieno kasnio uzkandeles is Asdos biggrin.gif
Atsakyti
Oi koks fainas vakaras kieme sedet smile.gif mb kaljana pasikure.. siaip neruko ir neruke niekad gyvenime, nu dabar draugelis uzkabino ant to kaljano.. Kvepia skaniai, bet man nepatinka vis tiek:)
Az vyno geriau isipilsiu smile.gif kaip tik butelis atidaras nuo savaitgalio stovi smile.gif

Draudimus pas mus reik kas metus du keist kompanija ;) nes ta pati taaaip kaina uzkelia..

Nupirkau ryziu, darzoviu, mesos, bus plovas smile.gif daug gaunas, skanu smile.gif siaip tikrai kalbinsiu varyt prie juros, va tik nezinau kada jie atvaziuos..
Atsakyti
nu žinai. Kai bambteli naujan bemsan su kasko, tikrai nesusitarsi...nors ten šūdas ir nieko. Kita vertus, jei ir susitartum, tai min 200 eur paliktum, tai jokio išlošimo kaip ir nėr.
Ryt vakare varau kaiman, būsiu viena. Pailsinsiu nervus , gal šeštadienį vakare pagrilinsiu su kaimynka. Kažkokia nevykus savaitė po atostogų, bet manau, pasitaisys. Čia tik juodas plėmas, paskui eis baltas. Svarbu sveikata baisiai nepavedinėja, valgyt turiu, darbą turiu, namus turiu, vaikui viskas gerai -o visa kita išgyvenama rolleyes.gif
Tai giega, tu iš anksto paskambink ir sakyk-planas toks: varom pirma prie jūros, paskui baliavosim biggrin.gif ...pasakei ir gipsas biggrin.gif
reik kažkokiu būdu pradėt dirbt. Nedarbinė nuotaika visiškai.
Ginė faina, reiks pavardę prisimint, nes kitąmet vistiek profilaktiškai teks eit... ax.gif
Atsakyti
Labukas

Norejau siandien laisvos, dar is ryto parase ok, bet paskui atrase, kad turiu ateit .. ir dar daug.. ir dar vakarinis deliveris ..
nu nieko smile.gif atidirbsiu smile.gif
Atsakyti
Mums kaljanas neprilipo. Muslimiškas vykrentasas ir tiek.

Atsakyti
man kaljanas irgi nei šis nei tas. Nu niekad ir nerūkiau, tai užtraukus vyšnių skonio dūmo irgi sužavėta nelikau...gali dėl manęs išvis jų nebūt ax.gif
Atsakyti
Mums dovanu brangu kaljanq buvo padovanoje...taip ir stovejo veranddoj ant palanges , kol nesudauziau biggrin.gif
Atsakyti
Man ir nelimpa.. o va toks draugelis vis atvaro, vis praso pakurt, nu tai ir mb prisijungia.. nu ir patiko smile.gif kaljana turim kokia 17m.. bet ir tik del grozio stovejo smile.gif
Atsakyti