Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

tai prabėgo, kas čia ta savaitė. Dar tris nemokamas dienas pasiėmiau, tai alga bus mažesnė. Dar bajeris-jei pasiimi nemokamas dienas-NEPRIKLAUSO joks sveikatos draudimas tuo laikotarpiu. Reiškia jei sulūš koja-turėsiu mokėtis už operaciją, nors moku PSD blink.gif Nesąžininga iki negaliu blink.gif

Tai dar ir šitos atostogos buvo ekstrymas-po stichinės krušos kelias dienas tvarkėmės-taigi ir šakų prilaužyta, ir obuoliai visi ant žemės, daržas tai išvis katastrofa...grėbėm, rinkom, tvarkėm, karpėm...košmaras... unsure.gif
Atsakyti
Oho.. bet tai kazkokia nesamone.. o tu kokio papildomo draudimo neturi? Mes turim.. turim mirties atvejui ir sveikatos.jei luztu kas ar i ligonine paguldytu, gautume ismokas.

O atsigavo kas darze? Liks kokio derliaus?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 08 14, 13:04)
Oho.. bet tai kazkokia nesamone.. o tu kokio papildomo draudimo neturi? Mes turim.. turim mirties atvejui ir sveikatos.jei luztu kas ar i ligonine paguldytu, gautume ismokas.

O atsigavo kas darze? Liks kokio derliaus?

nu taip. Bet pati pagalvok-jei moki už sveikatos priežiūrą, kokio bb dar turėtų reikėti papildomo draudimo? Nežinau, turiu kur pinigus dėt. Bet reiks pasiskaitinėt, gal ką atrasiu... ax.gif
Atsakyti
Na uk tas nacionalinis draudimas tave dengia bet kada- atostogu ne atostogu metu.. dirbi, nedirbi, bet jei moki NI, tai ir nereik nieko moket.. papildomai sveikatos draudimus mokam, nes pvz ligos atveju gauciau ismoka, kurios negauciau is valstybes,nei darbo, nes esu savarankuskai dirbanti.. visokiu niuansu.. bet pvz luztu koja, tai nereiktu gyd moket bet kuriuo atveju.. tik uz tai kad neisiu i darba, biuleteni man moketu tas mano papildomas draudimas.
Jei guleciau ligoninej, uz kiekviena diena man 100£ moketu.
Atsakyti
tai man atrodo, čia naujai sukurtas "patobulinimas" blink.gif viskas, bl, žmonių labui... blink.gif
bliam, abu mano meistriukai atostogauja...ir servisas šalia irgi. Nu ateisiu poryt darban, gal bent servisas dirbs...reik tepalus pasikeist ir plius minus apžiūrėt mašinką prieš technikinę apžiūrą... ax.gif
Atsakyti
Atvariau i gyma 10 minper anksti 🙂 neapskaiciavau kiek peskom eit 🙂

Man klase 17h prasideda, o mb tik namo panasiai grizta.. tai as ateinu peskom, o paskui kartu parvaziuojam 🙂

Ta mano nedarbo diena labiau dirbama 🙂 uzsiemiau spintas biski patvarkyt 🙂 dar valgyt padaryt- voveraites, sriuba 🙂 dar plaukus nusidaziau 🙂 dar nagus susitvarkiau 🙂
Atsakyti
gyme ir aš buvau.Patiko treniruotė pas kitą trenerę rolleyes.gif
tokia lėta, bet faina.
Atsakyti
Labukas

Su Zoline ;) siandien ir dukros gimke smile.gif Dar kai gimdziau, nebuvo laisvadienio smile.gif

Niekaip neiseina graziai marsruto susidet.. labai ratais gaunas.. ir jau maciau kad kai kur laikas negeras.. nesuprantu kodel taip gaunas.. vienas stopas 1,20 o kitas 2,10.. nereik man 2 min stopui.. reiks menedzeriui sakyt, kad pakeistu..
dar vakar patingejau iki lidlo nuvaryt, o siandien ziuriu, kad jokiu darzoviu neturiu smile.gif reiks sustot kur nors smile.gif
Atsakyti
Su Žoline ! Oj, šiandien poilsio diena, bet bėgime.8ryto buvau bažnyčioj, paskiau pardėn maisto, papusryčiavau, nuvariau Megon.Nusipirkau kaiman batų 3 poras (piguškiniai, prie eūero varyt, kieme plavinėt), dar visokių buitinių nesąmonių kaimukan.Žadėjau varyt maudytis, bet nežinau...kaip ir pavargus jaučiuos.Bet kol pavalgysiu, gal pailsėsiu biggrin.gif
Dar namai apversti baisūs, bet neturiu ūpo tvarkyt tongue.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka



Labas rytas 4u.gif
dirbt tingisi, oras gražus. Dar visai atostogų būtų gerai, bet tikrų - be darbo kai asilui ir be lietaus biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Va va, man atostogos, tai kai kur isvaziuoji, o ne namie prasitvarkai smile.gif
Labai gerai, kad turim nenormuotai ir kada norim smile.gif bis tiek uz jas nemoka ;)
Tos apmokamos atostogos, tai apgaule smile.gif juk tau nuo atlyginimo vis nuskaiciuoja joms, o paskui ala ismoka.. tai man nieks nieko nenuskaiciuoja ir nieks nueko neismoka smile.gif ka susitaupau, ta ir turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 08 16, 10:17)
Labukas

Va va, man atostogos, tai kai kur isvaziuoji, o ne namie prasitvarkai smile.gif
Labai gerai, kad turim nenormuotai ir kada norim smile.gif bis tiek uz jas nemoka ;)
Tos apmokamos atostogos, tai apgaule smile.gif juk tau nuo atlyginimo vis nuskaiciuoja joms, o paskui ala ismoka.. tai man nieks nieko nenuskaiciuoja ir nieks nueko neismoka smile.gif ka susitaupau, ta ir turiu smile.gif

nu vava...socialinis draudimas, pensijos paskui tipo. Nu tik įdomu prie dabartinių peripetijų ar išvis jas gausim...Tik nulupa 33 proc nuo algos panašiai...žinoma, kai alga myzeris, tai nesutaupyčiau, išleisčiau ir tuos +33 proc tongue.gif
Tai kad išvažiuot irgi reik gaut apynormalę algą. Man depresonas šiaip. Užkniso viskas juodai, alga, tvarka ir išvis...nx unsure.gif Toks periodas, kai viskas erzina. Praeis, žinoma, nes kitaip vistiek nebus... ax.gif
Atsakyti