Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Išvežėm katytę.Į tašę ir palikom prie veterinarijos durų.Gal negerai, bet čia ji.pusiau akla ir kurčia neišgyvens.Nesižaviu katėm, bet skauda širdį dėl nuskriausto gyvūniuko.Systra tai išvis bonką nupirko blink.gif
Dar tuom pačiu aplankėm seną tetulę, ten irgi džiaugsmo tiek.Su vaikštyne, po insulto... unsure.gif
Atsakyti
Jqu grybu metas po truputi prasideda wub.gif

As tai gryzau is atostohu biggrin.gif . Użdės aparata (sedziu lihonineje), ryt is ryto vel atgal I ligoninę priduoti aparata ir atgal prie jūros. Kaip tik vyro plafkes prigriebsiu, uzmirses buvo isideti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 09 rugpjūčio 2023 - 13:42
QUOTE(lututė @ 2023 08 08, 14:32)
Išvežėm katytę.Į tašę ir palikom prie veterinarijos durų.Gal negerai, bet čia ji.pusiau akla ir kurčia neišgyvens.Nesižaviu katėm, bet skauda širdį dėl nuskriausto gyvūniuko.Systra tai išvis bonką nupirko  blink.gif
Dar tuom pačiu aplankėm seną tetulę, ten irgi džiaugsmo tiek.Su vaikštyne, po insulto... unsure.gif

Gerai, kad nunesei, nes isvaziyosit ir jis mira Gerai pasielgėt.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 08 09, 12:42)
Jqu grybu metas po truputi prasideda  wub.gif

As tai gryzau is atostohu  biggrin.gif . Użdės aparata (sedziu lihonineje), ryt is ryto vel atgal I ligoninę priduoti aparata ir atgal prie jūros. Kaip tik vyro plafkes prigriebsiu, uzmirses buvo isideti  biggrin.gif

O koki cia tau aparata dejo?
As gp irgi pirmad buvau, vel lingavo galva, kad spaudimas didelis smile.gif bet kraujo tyrimu nesiunte smile.gif o as labai ir nesiprasiau smile.gif

Gera kieme ant supynes gulet smile.gif
Atsakyti
Kas pusvqlandis matuoja spaidimą ir rrenka duomenis I aparačiuką parą laiko.
Atsakyti
buvom ekskursijoj po Švenčionių rajoną.Negyva.Ryt papasakosiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 08 09, 17:51)
Kas pusvqlandis matuoja spaidimą ir rrenka duomenis I aparačiuką parą laiko.

Maniskis gp aikcioja nuo mano spaudimo, bet aparato man nededa smile.gif

Na ka, jau ketvirtadienis.. laikas kaip vanduo.. nespeju suziuret.. Si savaitgali is Airijos dukterecia atvaziuos, miegos pas sese, bet nori ir pas mus i svecius atvaryt smile.gif tai reik susiskambint kada ryt ar sestadieni smile.gif
Siandien maziau darbo nei tikejaus, tai nuvaryciau mesos nupirkt.. nes ryt neaisku kaip bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 08 10, 09:49)
Maniskis gp aikcioja nuo mano spaudimo, bet aparato man nededa smile.gif

Na ka, jau ketvirtadienis.. laikas kaip vanduo.. nespeju suziuret.. Si savaitgali is Airijos dukterecia atvaziuos, miegos pas sese, bet nori ir pas mus i svecius atvaryt smile.gif tai reik susiskambint kada ryt ar sestadieni smile.gif
Siandien maziau darbo nei tikejaus, tai nuvaryciau mesos nupirkt.. nes ryt neaisku kaip bus smile.gif

Nutrynė visą ranką aparatas. 4 ryte nuėmiau neišlaikius.
Gqlva sukas - nemiegojus, 8 ryte reikejo qparata priduoti, tada sūnų išvežiau I tą job...aną Londoną su amžinais trafikais, I vestuves eina. Dabar gryzau iki savo kaimo kavinukes, papusryciauju ir varau prie jūros. Jei neuzmigsiu vairuodama, tai bus stebuklas.
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2023 08 09, 22:30)
buvom ekskursijoj po Švenčionių rajoną.Negyva.Ryt papasakosiu. rolleyes.gif

Pasakok biggrin.gif
Atsakyti
kaime intikas x...vas. Šiaip išvarėm ryte 9, grįžom vakare 9.30...Buvom Medininkų pily, Jašiūnų dvare, Užutrakio dvare, Lavandų ūkyje, žirgyne, Angelų kalvoj ir dar pavalgėm Trakuose, Senojoj kibininėj.Buvo smagu, tam tarpe aikštelėj bemsui į šikną įvariau apsisukinėdama, tai tas nelabai smagu.Nu bet nieko labai, užsipildėm deklaracijas ir išsiskirstėm.
Dabar einu toliau kiemo tvarkyt -gi baisybė obuolių, šakų prikritę-darbuojamės nuo ruto su seske...
Atsakyti
Oho keliauninkės.
Atsakyti
Ryts labs.
Nu tai reik per atostogas bent jau vietoj pasivalkiot biggrin.gif
atėjau į darbą, galvoj triušiai šokinėja tongue.gif tuščia. Noriu pakrist kur su kokteiliuku biggrin.gif žodž, nedarbinga man nusimato diena. Gerai, kad ryt išeiginė.
Miestas tuščias kaip po karo - kas galėjo, pasiėmė išeiginę tai gavos visai neblogai - 4 dienos ax.gif
Atsakyti
Labukas

Ryt dukros gimke, ta proga lt laisvadienis smile.gif
O tavo atostogos vel akimirksniu prabego..
drauge su vaikais nuvare pas mus i Ispanija paatostogaut smile.gif mes visa dar galvojam smile.gif einu bilietu paziuret:)

Atsakyti