Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Tai skydi gali pigu rast, brt zaktrlt nuo viesbucio kainu smile.gif

Planuose varyt i Ispanija kokiai savaitri, nes visada tik savaitgaliui ir amziais su reikalais.. tai noris grynai pailset smile.gif dar variantas- Turkija smile.gif
Ir tau kada rekomenduoju.. tikrai galima rast nebrangiu variantu ;) pvz i sezono pabaiga smile.gif


As ir nesenai grizau 😉 robotas isuko kaciu zaisliuka ir aisku pastrigo.. grindys liko nesiurbliuotos 🙂 nieko, islaidvinau ir vel paleidau 🙂
O as eisiu zole nupjaut.. vakar lijo, ryt irgi lietu zada.. reik pataikyt i tarpa 🙂
Atsakyti
pas mus žada kažkokias anomalijas-tempa iki +32, liūtys blink.gif Nu bet kokiu atveju poryt-užporyt varysim prie ežeriuko padrybsot ax.gif
Nežinau, kaip bus su pinigais, bet gal kitąmet kokį rugsėjo gale-spalio pradžioj reik mėgint tą Turkiją...šįmet tai niekur. Ir kambario atnaujinimas liko tik svajonėse, nes ką tik peržiūrėjau, ką turiu ir bišk graudu pasidarė. Virtuvė tai išvis be šansų, nes ten jau norint ką statyt, reik ir remonto, ir buitinės technikos. Eisiu banko plėšt, bl... tongue.gif
Fliansas sakė imk atostogas rudeniop ir ekspromtu gaudyk kelionę, paskutinę minutę. Nu gal ir mintis... ax.gif
Varys kitą savaitgalį pasibadziot į Vieną... rolleyes.gif gražus miestas, tikrai reik kada nuvaryt ax.gif
Ryt jau atostogos biggrin.gif
Atsakyti
Draugai is lt varydavo i kokia Kopenhaga ir ten paciam orouoste gaudydavo paskutines sek dealus.. taip iz kapeikas i Mexika nuvare yra, dar kazkur. Bet uk tokiu ispardavimu nesu macius.. is vis ziuri ta last minute ir nelabai kuom ji skirias nuo normalios kainos.. kokuam kelioniu puslapy irgi gali kokiu nuolaidu pagaut smile.gif

Atsakyti
nu tai į Turkiją iš LT tik užsakomieji reisai ir skrenda, kitų nežinau.T.y. kelonių agentūros ax.gif
Atsakyti
Labukas

Nederinau kainu uk ir lt, bet mb broliui i Turkija per Lietuva pigiau gaunas, nei tiesis Airijos.
Vnz, bet kuriuo atveju reik ziuret viska smile.gif net nuo sav dienos kaina skirtis gali ;)

Oi, siandien vel daug darbo.. geriau -antrad treciadieni daugiau, o penktad maziau, o man atvirksciai smile.gif
Atsakyti
o aš buvau praktikoj šiandien, privargau, dabar geriu kavą ir varysiu kaiman. Paskutinė Bonifacijaus atostogų dalis... ax.gif
Atsakyti
O aš...o aaaaaš...ką aš žinau biggrin.gif dirbu biggrin.gif

Vakar gerai pasiriejau su menedzeriu, kurisprižadėjo parodos finansav8mą...jau neatsimena jis to. Sako - nu ko ten reikia parodai - prilipinti paveikslus prie sienų? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
As jam ir sakyti - tu man siūlai su savo seilėmis priklijuoti tuos paveikslus prie sienu, tu isvis neturi jokio supratimo spie parodu organizavima..
Nu ir t.t. ir pan. Zmogų davedziau iki melynai raudono veido biggrin.gif
Pažadai, pažadai, pažadai...prižadu - jam per subinę išlys toks svolačizmas. As net zinau kaip jam atsilyginsiu biggrin.gif . Nes gera esu tik iki to momento iki kol nebando mane apsukti aplink savo pirštus parazitai. Bet is tikruju man px, as tai darius 10'tis kartų - issisuksiu is bet kokios padėties, jokios panikos neturiu.

Tai va tokie va dziaugsmai pas mane biggrin.gif. Ryt su panom susitikt wub.gif
Atsakyti
nu tai geriau apie keršto planą papasakok lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aš jau kaimuky.Keliai užkišti, o ir važiuotuvų visokių sočiai.Privargau vairuot.
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 08 04, 15:02)
nu tai geriau apie keršto planą papasakok lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
aš jau kaimuky.Keliai užkišti, o ir važiuotuvų visokių sočiai.Privargau vairuot.

As i sponsoriu grafa ne ji irasysiu, o mano vyro LTD biggrin.gif, nes jis sake pasponsoriaus I is biznio saskaitos. Kokia laime, kad turiu tikrai visada mane palaikanti bet kokiose mano nesamonese, vyra, Menedzerio vardas visai neegzistuos jokiuose sarašuose. Ir tiek. Trumpai, bet drūtai biggrin.gif .
Atsakyti
nu taip.Šaltas kaip ledas kerštas biggrin.gif
O aš turiu galvos skausmą.Katė priklydo kaime.Ir vijom, ir ką, bet buvo tiek išbadėjus, jog nebebėgo.Seskė pašėrė, tai dabar ir sėdi...nu ir ką su ja daryt...atostogos tai po savaitės baigias.Prieglaudos purtosi.Meili, protinga. Kur ją kišt... blink.gif

O aš rožėm neatsidžiaugiu...kaip žydi wub.gif Įmesiu ir jum pažiūrėt
Atsakyti
Labukas

Tems veztis ta kate smile.gif Sako laime atnesa, kai taip pacios pasirenka zmogu ;) o kate kaip gyvunas namie tik pliusai- ir viena but gali, ir i lauka vedziot nereikia ;)
Mb ir kaciu nemylejo smile.gif o dabar dvi pukines turi ir neburba, kad siurbt kasdien reikia smile.gif butent sitas kates mb uzsimane isigyt, ne as smile.gif
Atsakyti
katė ne mano gyvūnas, p***zduką namie jau turėjau, išmečiau, antro nereik.Gali neštis tą savo laimę kur nori. Nuvešiu prie prieglaudos ir padėsiu su dėže-lai žinosi.Tik dėžės neturiu.
Namie turiu gėlių, užuolaidas ir plius negaliu pakęst, kai katės visur karstosi.Pinkis net ant lovos nelipdavo, o ta pindosė taigi visur lįstų. Fui fui.Katė gražu svetimuose namuose ir trumpam biggrin.gif
Karšta šiandien.Buvom grybaut -nieko gero.Kelios voveruškos, lepšiai ir kazlėkai.Padažui prie bulvių užteks rolleyes.gif
Drybsau pokaituko, varysim maudytis ax.gif
Atsakyti