Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Fui fui koks oras.. tai pliaupia, tai saule spigina..

Dar ryskiai laikas didesnis, nei as vaziuoju.. nepatikrinau is ryto… nu prie kurkvieno stopo laukiu po minute..
Atsakyti
o tai čia ta viena minutė taip labai svarbu ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 08 02, 11:59)
o tai čia ta viena minutė taip labai svarbu ?  rolleyes.gif

Turiu konkretu laika-1h langa. negaliu nei anksciau jo, nei veliau.
Mano stopo laikas 1min 20 sek.. pagal ji susideda visi laikai, kada as turiu pas zmogu atvaziuot.. dazniausiai vaziuoju kokia 10-15 min lange.. tada patogu ir koki stopa ne pagal eile padaryt, jei matsu, kad msn taip patogiau bus.. o siandien turbut tas stopo laikas kokios 2 min.. man tiek nereik.. kazkaip suabejojau ryte, ko taip velai baigiu su tiek mazai stopu, nu bet va grynai neatkreipiau demesio i ta stopo laika..
Siaip jis neturetu kritalioyis, bet retkarciais buna, kad kokia sistema uzluzta..
ryt pirmoj eilej stopo laika patikrinsiu smile.gif
Atsakyti
Mane biškį nervina vežejai, kurie ataistoja prie namu ir laukia paskirtos vqlandos.pora kartu bandziau tą laiką - nepatiko, dabar visada belaikiu siunciuosi. Labai gerai sutinkam su aplinkiniais kaimynais,tai vieni kitu siunrinius visada paimam.
Atsakyti
nu bet jei tokia sistema su laiku... ax.gif Šiaip kada dirbi - labai gerai, kai laiką pasako, kada atveš - nereik blaškytis. O jei būni namie - aišku, koks skirtumas, kada ką atveža.
O šiaip geriausias dalykas paštomatai - kokiu nori laiku tokiu ir pasiimi - nors ir 2 val nakties biggrin.gif
Atsakyti
Na, kai patikrini viska- stopu laika, paskutini stopa, nes ir buna koks vakarinis, o tu net neatkreipi demesio smile.gif tai viskas gerai buna smile.gif
Atrodo kas ta minute, bet per visa diens susidaro valanda.. tai va, vietoj to, kad puse 2 darba baigciau, baigiau puse 3 smile.gif
Nu ryt viska patikrinsiu smile.gif


Isvizuviene is lasisos smile.gif dabar ziuriu filma smile.gif
Atsakyti
Pas mane ukrainietiški barsciai ir keptos bulves au spirguciais ir kefyru biggrin.gif
Atsakyti
žuvienės nebaisiai mėgstu, bet kameroj voliojasi kokios dvi galvos ir uodegos lašišos. Reiks kažkada virt.
Gal kokį skanų receptą žinot? Nebaisiai kažkas iš tų galvų uodegų, gerai žuvienei reik ir šmoto geros žuvies, dar geriau - kelių rūšių. Aš tai dedu bulvę, morką, svogūną ir kokių kruopų biškį. Nu ir žuvį nupjaustau, gale česnako užspaudžiu. Va ir visas menas tongue.gif

valgyt dariau šią savaitę 1 kartą...užteko dviem dienom. Šiandien išsitraukiau šaldyto apkepo, pavalgiau, rytdienai iš kameros lašišos gabaliuką išėmiau. Man patinka toks gaminimas-ant keptuvės, 5 min ir yra...kuskuso dar per tą patį laiką išsiverdu, pasidarau salotų ir viskas ax.gif
Atsakyti
Mano zuviene is grynos lasisos smile.gif gi praeita savaitgali atveze 3 file.. kol skura nulupi, kokue galiukai lieka.. dar ta papilve.. vnz prisirenka smile.gif as ir verdu morka, svoguna, perlines kruopas.. ir ant galo idedu lasisa be jokiu galvu ir uodegu ;) tik uzverdu ir isjungiu ;) dar daug krapu pridedu ;) Gal zuviene cia per skambiai, bet skani sriuba gaunas smile.gif

Tai va tos sriubos bus siandien ryt smile.gif o paskui savaitgalis ir neaisku kur busim smile.gif
Atsakyti
ryts labs.
Tamsu kaip uodegoj, nei lyja , nei ką. O miego vėl noriu, nes vakarais neužmiegu, o ryte čiut iššliaužiu iš lovos blink.gif
reiks šliaužt iki buhalterijos, prašymą atostogom parašyt... ax.gif
Atsakyti
Labukas

Na siandien jau nemazai darbo.. stopo laikas geras-1,20 smile.gif bet siandien jau veliau baigsiu, nes stopu 137..

Mes niekaip su mb nesuderinam, kada atostogu varom smile.gif ir kur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 08 03, 10:47)

Mes niekaip su mb nesuderinam, kada atostogu varom smile.gif ir kur smile.gif

nu tai skrydžių kainas pažėkit-gal bus kokia paskutinė minutė ir aišku biggrin.gif Tik kryptį tereik išsirinkt - pietūs ar šiaurė biggrin.gif
Atsakyti