Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

koks skirtums, jei kažkur bare sėdit...gali nors ir kruša krist rolleyes.gif
Atsakyti
Rytas labas 4u.gif

Kava ! biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labukas

Rugpjutis.. kur du vasaros men dingo?
Angliskoj juroj siemet tik 1x maudziaus..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 08 01, 10:24)
Labukas

Rugpjutis.. kur du vasaros men dingo?
Angliskoj juroj siemet tik 1x maudziaus..

aik tu...net nesupratau. Aš jūroj lietuviškoj maudžiaus 1k, ispaniškoj-1k, ežere 2k. Nekažką biggrin.gif
Noriu atostogų...viskas taip užkniso... unsure.gif nu bet nieko nuostabaus-energijos nulis, nuotaikos nulis-magnetinės audros +pilnatis. Kaip tanko pervažiuota tongue.gif
Atsakyti
O kada vel atostogos? Gal si karta pailsesi, o nearsi ;)

Jetus, reik pradet ziuret bilietus smile.gif ar i Ispanija ar dar kur smile.gif visus dovanotus pinigus isleisiu atostohom smile.gif bet ne sioms, o kokiam kruizui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 08 01, 18:14)
O kada vel atostogos? Gal si karta pailsesi, o nearsi  ;)

Jetus, reik pradet ziuret bilietus smile.gif ar i Ispanija ar dar kur smile.gif visus dovanotus pinigus isleisiu atostohom smile.gif bet ne sioms, o kokiam kruizui smile.gif

penktadienį išeinu. Na šį kartą tikiuosi nebebus kažkokių nenumatytų darbų. Vonią dar turi pastatyt-bet nieko nešt, tyst, lėkt-nebereiks. Gal truputį pasivalyt.
Aišku, penktadienį iš pat ryto varau į mokymus kelioms valandoms, bet čia todėl, kad pati noriu. O likusias atostogas- nu gal tetulę aplankysim ir važiuosim pasibadziot vieną dieną. Nieko daugiau nebeveiksiu. Kuitimasis gėlyne nesiskaito, nes čia man malonumas biggrin.gif
Tik kad blyn, apsiskaičiavau su atostogomis-maniau dar turiu, o iš tikro beturiu tik 3 dienas blink.gif na teks kitas 3 paimt nemokamas. Tikiuosi, duos ax.gif
Kruizas gal ir faina- bet net jei ir turėčiau už ką - bijau supimo. tongue.gif
O kada tau atostogos ? ax.gif

ai, dar intike radau rusišką bajerį (lietuviškai neskambėtų biggrin.gif ). Susiraukęs katinas paveiksliuky ir klausimas "kak vy provely leto ? " "vzgliadom" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 01 rugpjūčio 2023 - 16:40
Man atostogos kada noriu smile.gif Negaliu tik gruodzio men imt- kaledinis biziakas smile.gif

Geras apie katina ;)

Kruize nesupa smile.gif tikrai labai fainos atostogos buna ;)
Atsakyti
tai nieko baisaus kad per Kalėdas negalima. Visu kitu laiku užtat galima biggrin.gif . O aš dar turiu prie visų derintis, bent prie 4 asmenų blink.gif
Šiaip jaučiu, kad pradedu išsisemt šitam darbe. Nu įdomu, bet nėr iš žemesnio rango kolegų nei geranoriškumo, nei pagalbos. O ir nervai ištisiniai-nestandartiniai baldai-nestandartinės ir situacijos... rolleyes.gif plius darbas tiesiogiai su žmonėmis, o tai reiškia jų užgaidom, keistenybėm, bjaurumu ar gerumu, nu ir pilnatim tongue.gif bigsmile.gif
Turiu truputį levako. Bet jaučiuos tokia "panešiota"...o reik padaryt iki ketvirtadienio... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 08 01, 17:38)
. Susiraukęs katinas paveiksliuky ir klausimas "kak vy provely leto ? " "vzgliadom"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

rytas labas 4u.gif
nu burbanti-atėjo, pažvengė ir išėjo bigsmile.gif DaFai pasakoji ką nors biggrin.gif

esu susimąstyme. Draugelkos gimsė gruodžio 16d, buvau sumąsčius nupirkt bilietą (nu ir sau tuo pačiu) į Štrauso koncertą gruodžio 14d, bet pigesni bilietai jau išpirkti, likę nuo 50 eur... blink.gif Nu man brangoka kažkaip... ax.gif Jaučiu, kol svarstysiu, tai ir tų neliks... tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Jooo, kai perki dovanai kokius koncertu bilietus, tai nei 1 dovanot, o du jau per brangu smile.gif
As tsii noriu i viena rengini draugam padovanot.. yra pigiu bilietu, bet sedesi kazkur palubese.. yra biski brangesniu, bet tada 4 zmonem virs 400£ gaunas- vel tiek gaila smile.gif
Atsakyti
400£ daug.Labai daug. Nu bet kita vertus, dabar visi bilietai brangūs...
Jetau, kaip nesidirba.Šiandien baisiai sunkiai kėliaus.Kažkur sapno vidury žadintuvas suskambėjo...tai atėjau darban miegodama tongue.gif gal kad lyja... rolleyes.gif
Atsakyti