Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

tai pala...sveikint jau reik ar gimsė ryt ? biggrin.gif
smagu, kai tiesiog gali pagrilint ir jokių ten pribumbasų nereik...gerai gimsė vasarą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 07 28, 10:30)
Labukas

O as uzmarinavau jautienos smota, avienos kepsniu;) dar siandien pasiimsiu zuvi krevetes austres ;) 10 zmoniu tikrai bus, o gal ir daugiau smile.gif

Bet ir sveikatos jūs turit biggrin.gif

Giega, ar turi nereikalingų gerų knygų?
Pradedu naują projektą. Musu grafystėje biggrin.gif biggrin.gif yra 18 bibliotekų ir nė vienoje iš jų nėra lietuviškų knygų.
Kiek kartų rasiau UK lietuvių bendruomenės administracijai ' jus ne tik linksminkitės, jus dsrykit gerus darbus, nes mokat tik išporceliuiti lietuviu sodybą ir strakalioti'. Cia viena karta rašė jie - oi, tiek knygu lieka is po pardavimo, nezinom kur deti. As jiems - jus rimtai nezinot kur deti lietuviskas knygas anglijoje? Siuskit savo atstovus I vietinius knygynud, kad tartusi su jais del lietuvisku knygu lentynų.
Jokio atsakymo biggrin.gif
Todel pati, kaip lietuviu benduomenes atstovė prie savivaldybės, pradedu nauja etapą - lietuvisku knygu vietinėse bibliotekose atsiradimą.

Jei ruri geru, nesuplesytu, nepripaisytu knygu, kurios jau perskaitytos ir nereikalingos - atsiusk man, as sumokesi7 uz siuntimą.
Atsakyti
nu nieko nuostabaus. Daugumas tik parėkaut gali, o kai reik daryt realius darbus - tai jau neee rolleyes.gif
Atsakyti
Siaip gimke pirmad, bet kita savaitgali biski planu turiu, tai sita atsvesiu smile.gif
Po darbo dar pas draugus uzlekiau pasiimt zuvies, nes jie naktiniam turguj buvo 😉 tai kol israklinejau… 14 seabasu, 3 lasisos file, krevetes.. ka i maisus, i kamera.. dar austres, dar sukutes( scalopai) bet cia jau mb ryt atidarines smile.gif
O vakar dar voveraiciu nupirkus buvau, dar tas nuplaut, iskept smile.gif bet jsu soti, liko tik virtuve sutvarkyti ;) ir dar ta padaza padarydiu, kur tinka ir ant mesos ir ant austriu ;)


Burbanti, bet jei jsu eina j anglidka biblioteka, tai kazi ar tikis rast lietuvisku knygu..
as pati jau daug metu dkaitau elekttine knyga.. gyvu turejau nemazai, bet daug usdalinus, o kurios likusios, tas noriu pasilikt.. nors perziuresiu, gal kokios ir nebereikia smile.gif
Atsakyti
Giega, kada paskutini kartą buvai biblioteloje? biggrin.gif
Yra skyriai su lenku knygomis, indusiu, turkų. Ir t.t., bet niekad nemaciau lietuvisku romanu.

As gi ne iš lemnos susigalvojau tai. Gi ne debilė, kad va taip uzsimaniau ir taip t7ri buti. Pries tai ta twma kalbejausi su bibliotekos menedzmentu, jie isaiskino kaip ka reikia daryti.
Atsakyti
biggrin.gif galvoju ar is vis buvau cia Anglijoj bibliotekoj smile.gif gal su vaikais tik smile.gif
O iki kada tau tu knygu reik? Greit aeit ziuret kas ten dar like ar nelabai skubu? Nes si savaitgali tai abejoju ar daeisiu iki ju smile.gif
Atsakyti
Oi ne, as neskubu. Knygos rinksis po vieną dvi. Noriu surinkti didesnį kieki.
Atsakyti
o vat ką su šukutėm įdomaus padaryt galima ? Pas mus jos bęangios, o ir nemoku nieko, net jei reiktų ax.gif
Atsakyti
Šukutėm?
Atsakyti
Sukuciu kilas 25£ .. as jas plonai papjaustau, uzpilu citrinos, druskos ir tobasco ir tokuas zalias valgau smile.gif pirma karta kazkaip itartinai attode, bet realiai man 100x skaniau nei austres smile.gif

Atsakyti
O tai jas išlupt iš kriauklės reik? Nes visą grožį praranda tada. Bet pagaminimas man patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 07 29, 07:57)
O tai jas išlupt iš kriauklės reik? Nes visą grožį praranda tada. Bet pagaminimas man patinka  biggrin.gif

As perku jau isimtas, net tas geltonas nupjautas buna. Buna ir su juo, bet jis kartus, neskanus.. Bet aisku kriaukliu irgi neturiu smile.gif taip i lekstute papjaustau ;) vakar su vynu labai skaniai suejo ;)

Apsitvakom truputi ir varydim iki pardziu. Tada jau stalus ruosr reik smile.gif daug nieko nedarysiu, viskas kepama griliuj ;) bet kokias salotas reiks papjaustyt smile.gif
Atsakyti