Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

vartotojo įkelta nuotrauka

labs ryts.
Oj, norėčiau dabar tokio vaizdo realybėj...erzina tam darbe sėdėt, bet nu...nieko nepaknisi. Atrodo gerai pailsiu-ateinu darban-ir iškart pavargus tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Kazi ar yra zmoniu, kurie atsisakytu tokio vaizdo smile.gif as ir noreciau dabar ant juros kranto gert kava smile.gif
Nors darbas man mano patinka, bet atostogos dar labiau patinka smile.gif
O siemet net prie juros mazai buvom.. vis orai nekokie .. arba baliai smile.gif na dar visas rugpjutis ;) o rugseji planuojam i Ispanija, nors bilietu dar neturim smile.gif
Atsakyti
As tai baigsiu biuleteni, padirbsiu 4 dienas ir 2 savaitės atostogų biggrin.gif
Atsakyti
man nuo rugpjūčio 4...bet kiek darbo... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 07 26, 12:04)
man nuo rugpjūčio 4...bet kiek darbo...  blink.gif

Tsi gi ka tik is atostogu smile.gif nors ju tikrai niekad per daug nebuna ;)

O pas mus kaip tik mazai darbu ;) vos 100 stopu.. o cia tik 3h darbo smile.gif tai va jau ir namie ;)

Einu pasitvarkyt smile.gif plaukai smile.gif
Atsakyti
Jo, atostogu niekada nėra daug biggrin.gif
Atsakyti
nu ką tik, bet jau savaitę beveik atidirbau ir dar savaitę atidirbsiu be vienos dienos. Rudenį nenoriu, o taip susidėstė, nes mes labai iš anksto darbe tas atostogas skirstom. Nes gi jei išeina vienas, turi likti kitas ir t.t.., taip tarp kokių 3 žmonių blink.gif
tai tik savaitė nepilna likus. Dar ko gero vieną nemokamą dieną teks imt. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas, karkušos biggrin.gif
ketvirtadienis
ryte namus susitvarkiau, ryt vakare systra atvaro, šeštadienį lėksim į sąskrydį ax.gif ...nežinau tik, ką valgyt sugalvot paduot ir ką į suneštinį balių neštis. Žadu pakept duonos, gal kokių kumpelių-nežinau... ax.gif
Atsakyti
Malonu net skaityti, pas jus su sese tokie artimi santykiai wub.gif wub.gif Retenybė.
Atsakyti
nu tai ir mes papurkštaujam viena prieš kitą kartais rolleyes.gif sesė biškį sentelėjo, vietom pedėtai jautri pasidarė, o aš taigi kas galvoj, tas ant liežuvio... tongue.gif
bet trumpam. Apsisukam, pasibučiuojam ir toliau važiuojam biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas. Penktadienis... ax.gif oi, kaip tingiu. Vakar vakare iškepiau medučio blynus, nes reiks sekmadienio išleistuvėms. Dar galvoju pasidaryt žele tortą.
O rytdienai prikepsiu duonos, nupirkau šmotą kumpio, kabanosių, sūrio-ir bus gerai suneštiniam stalui. Tingiu ką nors daryt ax.gif
Atsakyti
Labukas

O as uzmarinavau jautienos smota, avienos kepsniu;) dar siandien pasiimsiu zuvi krevetes austres ;) 10 zmoniu tikrai bus, o gal ir daugiau smile.gif
Atsakyti