Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Nuoga nesedziu, tai neprilimpu ;)
Nu kaip ne pagal grozi renkies smile.gif gali but patogiausia sofa, bet jei ji bus baisi , kad ir koks geras butu gobelenas, vis tiek nepirksi smile.gif
As tu aksominiu visai norejau, bet visos labai nepatogios pasirode..
Atsakyti
Na, gal dalinai ne pagal savo grozio supratima, nes nemėgstu tu trivieciu, dvivieciu sofu, todel perku L shape. Bet odinės man nepatinka
Atsakyti
Mb labai norejo tos L, nu bet niekaip mums.. jau net ir uzsisake buvom, namie vel persimatavom, nu jokio praejimo.. ir vel teko pirkt 3 ir 2.. mums tas L labai uzgriozdina kambari.. kambarys 24kv.. 4x6.. durys i koridoriu, durys i virtuve, durys i gardena.. langas, radiatorius.. viena siena tik kur tilptu patogiai L sofa, bet ten telikas.. o jo lygiai taip pat nera kur kityr pernest smile.gif
Atsakyti
atlipinėt nereikia biggrin.gif reik nesėst nuoga rūra, ir viskas bus gerai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o šiaip tai vasarai visada turiu pleduką pametus ant sofkutės, kad pasidėt po sėdimąja biggrin.gif
Atsakyti
Nu tas garsas mane amzinai užmuša biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 25 liepos 2023 - 11:34
QUOTE(-burbanti- @ 2023 07 25, 13:34)
Nu tas garsas mane amzinai užmuša  biggrin.gif  biggrin.gif

nuuu...pagal sugedimo lygį, pagal sugedimo lygį lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o aš vėl tris nukainotas rožes parsivilkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 07 25, 14:29)
nuuu...pagal sugedimo lygį, pagal sugedimo lygį    lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o aš vėl tris nukainotas rožes parsivilkau  biggrin.gif

O aaaaaš 2 begonijas po du rublius ir 4 mažaugius jurginus. Irgi po du rublius biggrin.gif ...ai, ir dar nuzydejusias tris lelijas, kaip tu mokei, lutute smile.gif

Dabar einu lyginti vyrui marskinius tris - šlyksčiausias darbas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 25 liepos 2023 - 14:55
QUOTE(-burbanti- @ 2023 07 25, 16:54)
O aaaaaš 2 begonijas po du rublius ir 4 mažaugius jurginus. Irgi po du rublius  biggrin.gif  ...ai, ir dar nuzydejusias tris lelijas, kaip tu mokei, lutute  smile.gif

Dabar einu lyginti vyrui marskinius tris - šlyksčiausias darbas.

nužydėjusios lelijos vazonike-gėris. Kitą sezoną turėsi visą puokštę daržely biggrin.gif Aš dairaus, bet nematau kol kas tokių. Mielai prigriebčiau. Aną savaitę varguolę hortenziją už 2 eur gelbėjau iš Lidlo. Manau, kitąmet bus kad ir nedickas, bet gražus krūmelis.
Oi, mergos. Žinokit, puskė pasakojo, kaip kurmius išvyt. Perki vidurių lašų, supili visą buteliuką į pusę kibiro vandens ir laistai žemę iš laistytuvo, kur tie bjaurybės tūsinasi. Galima ir atkasus urvą tiesiai įpilt. sakė, jau trys mėnesiai nei kojos nėr. Nusipirkau 2 buteliukus, žėsim, kas gausis ax.gif
Įmesiu į grupę, kaip atrodo lelijos iš vazoniko (šitos buvo nenužydėję, pernai bendradarbės dovanojo) biggrin.gif
Aš nieko nelyginu ir niekam biggrin.gif Kaifas. Jei kokią maikę reik pasitvarkyt išsitraukus iš spintos-tai tuom kartu ir pasitvarkau.
Atsakyti
Pas mane sofos jokiu garsu neleidzia smile.gif

Jau po darbu ;) reiktu plaukus nusidazyt.. Siaip savaitgaliui palikciau, bet gali ateit sveikint su gimtadieniu.. tai nebus kada smile.gif
Dar bijau, kad ta gimke svesiu ir kita savaitgali smile.gif

Lyginimo irgi kraunas kalniukas, brt dar pakankamai rubu turiu, prasisuku be situ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 07 25, 17:37)
Pas mane sofos jokiu garsu neleidzia smile.gif

Jau po darbu ;) reiktu plaukus nusidazyt.. Siaip savaitgaliui palikciau, bet gali ateit sveikint su gimtadieniu.. tai nebus kada smile.gif
Dar bijau, kad ta gimke svesiu ir kita savaitgali smile.gif

Lyginimo irgi kraunas kalniukas, brt dar pakankamai rubu turiu, prasisuku be situ smile.gif

tai gerai. Ne gyvenimas, o šventė biggrin.gif
Atsakyti
Imeciau I grupę, kaip mano tamsaus kraujo leliju medziai atrodo biggrin.gif

Giega, mane irgi apgavo, kaip mergą su trim vaikais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 07 25, 18:31)
Imeciau I grupę, kaip mano tamsaus kraujo leliju medziai atrodo  biggrin.gif

Giega, mane irgi apgavo, kaip mergą su trim vaikais  biggrin.gif

aš tai galvoju, kad gal žemė netinka...o gal ir apgavo. Einu mestelsiu kaimynkos leliją. Tikrai dicka, bet manau, kad ne medis dėl prastos žemės pas ją.
ryt dar varysiu "šiukšlių" pasirinkt. Šiandien jau į rankas netilpo lotuliukas.gif Dar gal noriu poros rožių ir kinrožės mėlynos biggrin.gif
Atsakyti