Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

o, močiutė turbūt jau mažės pasiilgus biggrin.gif
aš jau Kaune. Tingiu ryt darban, reik poilsio...nu bet nieko nepaknisi. Nu bet nuo rugpjūčio 4- dar vienas gabaliukas atostogų. Nebereiks tampytis su radiatoriais ir vamzdžiais-tai varysim kur pasiblaškyt, jei oras bus geras-prie ežero, na ir dar viena tetulė nelankyta ax.gif

Galėtumėm ir mes šert, bet kad ten negyvenam. O žiemai atėjus gyvūnas žus-su viena akim ką ten prigaudysi. O ir paukščių gaila-ne vieta valkataujančiai katei lauke. Oras subjuro, lyja. Nepaisant to - mečiau lauk šiandien erškėtį- nes rožė nuo skiepo žuvo, tai tas gražuolis atsigavo-nu ir hortenziją sodinau į tą vietą. Per kastuvą žemė sausutėlė.
Reiks dar du išpirdolint lauk...ir vietoj jų rožes įsodint. Viena a lia senobinė rožė- nei vieno žiedo, kitas jau krūmas- irgi rožė išsigimus į erškėtį. Nafig man tų kerplėšų reik... ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas,
kava. Pargrįžkit biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

As 5 ryto veziau i orouosta, tai grizus priguliau pasnaust, tai vos akis dabar atmerkiu.. lyja, tai tas oras labai migdo..

Einu tvarkytis, visas lovas suklot 🙂 dzakuzy maudes, tai ir ranksluosciu kalnas.. paskui iki lidlo, valgyt ka nors daryt.. I gyma neisiu- is ryto tingiu, o vakare lazeriu einu..

Atsakyti
lazerių tai kur?
Aš iš pat ryto buvau pas šeimos gyd, prisirašiau krūvą siuntimų...echoskopijai, ginei, okulistei...akys baigia užkrist visai... unsure.gif
dargi po vakarėlio nugulėjau petį-nu bliam, rankos pakelt nebegaliu blink.gif tai dar vaistų prirašė... Nors gyman vakare vistik užsirašiau, bet rankos jei reiks nekilosiu... ax.gif
Atsakyti
Tai gi daraus lazerines depiliacijas.. reik eit kas 6 sav.. ketvirtas lygtai kartas.. realiai skust jau tik karta i dvi sav reikia smile.gif

Esu girdejus, kad jei regai trukdo, tai nemokamai daro akiu voku op.. as uz pinigus dariaus ;)

Tvarkaus po truputi smile.gif liko vel grindys smile.gif blyn tie katinai smile.gif vesiu kirpt trumpai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 07 24, 14:16)
Tai gi daraus lazerines depiliacijas.. reik eit kas 6 sav.. ketvirtas lygtai kartas.. realiai skust jau tik karta i dvi sav reikia smile.gif

Esu girdejus, kad jei regai trukdo, tai nemokamai daro akiu voku op.. as uz pinigus dariaus ;)

Tvarkaus po truputi smile.gif liko vel grindys smile.gif blyn tie katinai smile.gif vesiu kirpt trumpai smile.gif

ai, pamenu dabar.
Tai žinai, pas mus skriagina, gali būti, jog sakys-eik von, dar matai be degtukų ir gerai rolleyes.gif

nu...turi gyvūną-turi ir plaukų. Ant grindų ir visur, kur tik nori ax.gif
Atsakyti
Nu tetai padare.. nezinau ka sake ir kaip nusprende ;) as dariaus daugiau del grozio, nei del regejimo..

Tai ir tvarkaus, kad nebutu tu plauku visur smile.gif ne tsip kaip pas vienus draugus- orkaite atidare ir ten kusiai suns plauku smile.gif su virtuviniu ranksluosciu taures pavaliau, tai ejau is naujo plaut- vien plaukai smile.gif

Kaip msne migdo visa firna, tai vaje..
priviriau balandeliu;) tuoj mb turetu is darbo grizt ;)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 07 24, 19:34)
Nu tetai padare.. nezinau ka sake ir kaip nusprende ;) as dariaus daugiau del grozio, nei del regejimo..

Tai ir tvarkaus, kad nebutu tu plauku visur smile.gif ne tsip kaip pas vienus draugus- orkaite atidare ir ten kusiai suns plauku smile.gif su virtuviniu ranksluosciu taures pavaliau, tai ejau is naujo plaut- vien plaukai smile.gif

Kaip msne migdo visa firna, tai vaje..
priviriau balandeliu;) tuoj mb turetu is darbo grizt ;)

man tai jau dzin tas grožis...vokų nedažiau bbž kiek, nes vistiek nebesimato doh.gif lotuliukas.gif bet vakarais skaityt sunku, nes jaučiu spaudimą į akis, ten gal ir ne vokai, o iš šonų tos mėsos visos... unsure.gif nors vokai irgi dvilinki.
Ant medžiagų visi plaukiukai labai gerai limpa biggrin.gif užtat pas mane sofos odinės, dar senų laikų. Bet ir be šuns būtų patogu, tikriausiai vėl rinkčiausi ax.gif
lietaus ir čia bus naktį...gal dar ir vakare vėliau. Jaučiasi slopinimas... ax.gif o aš neišsiėmiau iš kameros nieko. Nesugalvoju, ką ryt darban neštis tongue.gif dar nepamiršt, kad ryte laboratorijon kraujo priduot, negalima valgyt ax.gif
Atsakyti
Pas mane irgi odines sofos smile.gif realiai beveik tiek, kiek gyvenu Anglijoj. Nes nuomuojamam name irgi odines buvo ;) kai nama pirkom, itgi iskart odines pirkau ir va dabar pries pora metu keitem i naujas odines smile.gif ir ne del gyvunu, o del to, kad man grazu ;)
Atsakyti
Labukas

Na ka, mano darbo sav prasideda smile.gif bet skaneris dar neuzsikroves, tai nezinau kiek to darbo smile.gif
Nakti pralijo, bet diena lygtai be lietaus zada.. siaip oras sia vasara darbui palankus smile.gif neperkarsta nepersalta.. bet va savaitgaliai irgi tokie pat.. juroj dar tik pora kart maudziaus smile.gif
Atsakyti
nu jo, oda man patinka dėl praktiškumo. Dar ir atrodo gerai.
Dėl maudynių tai galiu ant vienos rankos pirštų suskaičiuot, arba laiko nėra, arba oras prastas. Pažiūrėjau darban važiuodama-šermukšniai rausta...ruduo ne už kalnų... ax.gif
Vėl bėgtele, vėl visokių nemalonumų... rolleyes.gif
Atsakyti
Kazkaip niekad neziuriu grozio, rinkdamasi sofas, bet patogumo. Turejom odine sofa, daugiau niekada nepirkciau biggrin.gif , nemėgstu atlipinėti nuo odos biggrin.gif Bet gero gubeleno sofu ne marios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 25 liepos 2023 - 09:04