Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

kuo blogai pačiūžom...mes žadėjom važiuotaudytis, bet panašu, kad neišdegs. Lyg ir audra su perkūnija artinasi... rolleyes.gif
Darau alpinariumą.Sukasiau kalną, nuėmiau velėnas aplink.Liko dangos, akmenys, dar keli augalai pasodint... ax.gif
Atsakyti
As tai visai rankas nuleidau su savo gelynais patvoriuose. Saules negauna niekas ir viskas baigia ismiroti.Tiek pinigu vėjais paleidau su tomis gelemis ir krumeliais.
Atsakyti
Labukas

Nelabai ka ir patart turiu.. tik rinktis kas megsta seseli..

As siandien ir kiema apejau.. kazkokia kate prisikusman i bijunus.. bet bligiausia, kad uzkasinedama savo suda, iskase viena sakni bijono.. nu gal dar nueko nenutiko jai, uzkasiau atgal smile.gif


Atsakyti
Katės, tai kazkokia invazija ir pas mus. Ot šlykštūs gyvūnai. Eina ir šika, bei myza kur papuola. Aną dieną bledės pas mus kieme susipešė kieno čia teritorija. Isvartė akmenis net aplink medzius. Viskas pradėsiu vandeniu laistyti jas, nes jau daėdė. Nesuprantu kam pirkti katinus ir paskui paliisti juos i lauką, kad apšikinėtų kaimynų sodus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 16 liepos 2023 - 11:33
Butent smile.gif turi kate, ji eina sikt pas kaimynus, o is savo kiemo kitas kates isvaro smile.gif dabar kai neturiu laukinio katino, tai ir ateina kaimynu kate sikt pas mane smile.gif
Turiu tokiu milteliu, jie biski atvaido.. tai pribarsciau.
Atsakyti
burbanti, pavėsin tau tinka rododendrai.Yra tų gėlių pavėsinių, tik reik domėtis.
Aš vieną rožę kneckinsiu lauk -vieni ūgliai.Parodžiau fotkes rožistėm -sako erškėtis, von.Nors žiedas pilnaviduris.
Vakar buvom svečiuose pas puskę visą dieną.Šiandien miške buvom -mėlynių nėr, bet girtuoklių prisibraukėm, šaldysim. Važiuočiau maudytis prie ežeriuko -systra tingi, o viena po miškus duotis nenoriu.Ežeras miške. Eisiu pasikrapštinėt gėlyne padrybsojus.Kitą savaitę tikiuos rožės jau sužys -po nukramtymo naujus pumpurus išleido.Hortenzijos skleistis pradeda -nu gražu. Dabar alpinariumą darau rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu as ta rododendra, kol nepersodinau i pavesi, tol zydejo, siemet ne vieno ziedo nebuvo. Hortenzijos skleidzis pumpurus, bet visai nykstukinės kazkokios, o tipo silver dollar ir polar bear rūšys. Kad ir kiek negerinciqu žemės, bet kai žemė - vienas titnagas,tai bb kas auga.pries savaite vyras nupirko visą skipą...kaip cia išaiškinti skipo dydi.. nu...lietuviškai - visą priekabą top soil - geriausios kokia buvo. Tqi issimete po gėlynus visur ir net nesimato, kad gerinta zeme, o apie durpes ir kitas zemes, tai man baisu atsiminti kiek as ismeciau pinigų joms per paskutinius kelis metus. Daede
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 16 liepos 2023 - 13:23
Mes zolei 4 tonas zemes supylem ir dar gerai but buve kokia tona.. o plotukas tai 3x3,o pas tave plotai gerokai didesni..
as sejau tuos ,, suniukus” bet nei viens nesudygo.. man reik kokiu neaukstu, nelepiu geliu, kurios zydetu visa vasara. Vnz tokiu kaip zoles, tik geliu smile.gif
Atsakyti
nu gėlėm reik dar ir aklimatizuotis.Ne visos pirmais metsis po persodinimo puola žydėt. Be to, jei žemė smėlis -viską jis suėda, kiek bedėtum.
Gėlės nėr pigus hobis, be to, reik labai daug žinių... tongue.gif daug ką darau iš lempos, tai kartais gaunasi, kartais -ne...
ryt turėtų atvaryt meistrai kaiman -galutinai sulūžo santechnika, nori nenori reik tvarkyt...tai nežinau... unsure.gif
ai. o kas tie "šuniukai"? biggrin.gif
Atsakyti
Snapdragon angliskai smile.gif net nezinau kaip lietuviskai jie vadinos smile.gif mes suniukais jios vadindavom, nes nu mordele tokia gaunas smile.gif

https://uk.images.se...UUk3YfdAnlVCTcG
Atsakyti
Ai as hostomis viska uzsodinsiu ir pokum biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 liepos 2023 - 09:50
QUOTE(-burbanti- @ 2023 07 17, 08:50)
Ai  as hostomis viska uzsodinsiu ir  pokum  biggrin.gif

Kokios cia geles? Krumai? Gal ir man reik smile.gif

Atsakyti