Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2023 07 07, 12:00)
Labukas

As geriu, kad apsinest biski smile.gif Prisilakt ne, bet toks lengvas padumavimas ;)

Geru tau atostogu!!! Ka veiksi?

nu ką ten veiksi kaime-ravėsiu, prie ežeriuko gal varysim jei bus šilta. Pasidarysim kokią ekskursiją po LT...dar užsirašiau ligoninėj pabudėt-prašė. Tai ten baika, 4 valandos... ax.gif
Atsakyti
As tai tuoj isvazi7osiy is namų. Neisiu I paradą Lietuvos atstovauti, yra svarbesniu reikalu ' vešiu draugę I ligonine i kita miesta. Jos vaikas letqai mirsta, sunku ziureti I tai. Bent kazkuo padeti draugui sunkia minute yra simtq kartu svarbiau uz kazkokius paradus.
Atsakyti
jo, tikra tiesa...paradai ateina ir nueina, o nieko vertingiau už palaikymą sunkią minutę nėra...
aš kaimuky, bandau atostogaut.Priėdėm pietų-pokaitukas dabar. Padrybsojus eisiu pomidorus aplaužyt -baisiai trašūs, vieni lapai.Gal dar papešiosiu žoles gėlynuose.Vakarui kepsim šoninės ant laužo, yra alaus... ax.gif
Atsakyti
O kas yra drauges sunui?


Mes atvarem prie juros. Gavom lietaus, tai pavesinej sulinde pasedejom smile.gif I tarpa kai apstojo, nuvarem pavalgyt;) dabar vel pliaze, silta, lyg jokio lietaus ir nebuta smile.gif
Vis seku rytdienos orus, labai jau i carbotke noriu smile.gif
Atsakyti
Lyja, carbūtkių turbut nera siandien.
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2023 07 08, 13:25)
jo, tikra tiesa...paradai ateina ir nueina, o nieko vertingiau už palaikymą sunkią minutę nėra...
aš kaimuky, bandau atostogaut.Priėdėm pietų-pokaitukas dabar. Padrybsojus eisiu pomidorus aplaužyt -baisiai trašūs, vieni lapai.Gal dar papešiosiu žoles gėlynuose.Vakarui kepsim šoninės ant laužo, yra alaus... ax.gif

Orgsnizatore skambino biggrin.gif . Sako - kur tu, burbanti. Paaiskinau, kad vaziuoju I ligonune, tai tokia nepatenkinta. Pffff...atsirado karalievna, noriu einu, noriu neinu, ji man uz tai nemoka.
Atsakyti
Buvo carbotke, nelabai to lietaus ir buvo ;) gana neblogai suprekiavom ;) 240£. tik tik , ant lygiu isejo.. jauciu mano saules akinius kazkas ir nukneksino.. jie 200.. kaip ir po sedyne pakisau, bet mb lipo i masina, gal netycia isspyre, kas nors ur pasieme.. nes masina perverciau, nera.. mb sako- as ju is vis nepasiemiau.. bet emiau, o ir namie nera..
vnz nuo siol viska iskart metu lauk smile.gif nx.. kelues 4 ryto, prisudeliauji..
Atsakyti
As visada is vakaro viska susidedu
Atsakyti
nu kaip už nereikalingus daiktus gaut 240 - tai ir labai gerai.Aš kuičiuos gėlynuose, bet karšta, tai pokaituko drybsau. Oras keistas -saulė išlenda-karšta, debesis užeina-šalta...visai kaip rudenį..internetas vos veža, vakar parašiau į SM, laukųau laukiau kol įjels - nusibodo ir nutrenkųau.Visiškas užkampis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 07 09, 11:33)
As visada is vakaro viska susidedu

Tai ir mes is vakaro susidejom viska..
musu carbotke nuo 5 ryto dirba.. tai kazkur po 5:20 jau ten buvom.. Zinok nespejom deziu traukt smile.gif uz tai tie akiniai ir maise ir pakisau po sedyne.. nu ir neber ju ten.. bet i masina irgi nieks nelindo.. nu dar veliau apieskosiu, gal kur uzkrito..

O koki suda pirko, tsi net neisivaizduojat smile.gif turejau tokia deze nuo stalo irankiu, planavau ten bizuterija subert, tai nupirko pacia ta deze uz 1£ smile.gif juodziai saukstus, baisius puodus ispirko smile.gif mb is vis klyke kam tuos puodus vezu smile.gif is tikro jie buvo ismetimui paruosti, bet kai krovrm viska, tsi ir ta deze nukeliavo ir va ispirko:)

Atsakyti
As tai daug ko is principo neparduodu, kai uzsipraso jau nenormaliai maza kainą sumokėti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 07 09, 12:21)
As tai daug ko is principo neparduodu, kai uzsipraso jau nenormaliai  maza kainą sumokėti.  biggrin.gif

Aik tu, as viska papigiai pardavinejau smile.gif visokie stikliukai, taures, lekstes, puodukai- viska po 10 piskiu smile.gif paveikslus po 2-3£.. kilimelis nedidelus, bet 100% vilnos uz 2£ smile.gif nu man baisus jis, niekur jo nepritaikyciau, o taip ismest nekilo rankos smile.gif
Brangiausiai siuvimo masina uz 10£ pardaviau smile.gif dar kazkoki videkua lygtai uz 5£.. lagaminus po 3-5( ju 4 buvo) o daugiau viskas po 0,5-1.. ir va 240 yra smile.gif pagalvok kiek daiktu buvo smile.gif
Mano darbine masina iki lubu uzkrauta buvo, o parsivezem 3 dezes smile.gif is kuriu 2 i siukslyna, o viena namo smile.gif ten mano paltai geri.. px, kad jau nenesiosiu, bet va ju papigiai nenorejau atiduot smile.gif lai toliau palepej kabo smile.gif
Atsakyti
Ne, su I dais nesimarudinu, jie daug sveria ir nieko gero nepaimsi. Vinys geriausiai eina biggrin.gif Kaip nekeista visokie krumeliai, aloveros parsiduoda greitai. O ir mano boružėle daug netqlpina, dar ir kėdę patogią reikia isidėti, du stalai. Kazkaup nemegstu pardavinėti nuo žemės. As atsisedu, isipilu kavutės, isijungiu muzikytę tirli pirli ir sėdžiu biggrin.gif
Atsakyti