Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Bet tai paskyre tas patalpas ar patys radot?

Man reik prie gov prisijungt.. neatsimenu nei prisijungimo, nei slaptazodziu.. ka vedziau, tas netinka.. siaip taip atnaujinau, bet dabar uzblokavau ir 2h negaliu ieit smile.gif
Atsakyti
Tai aisku, kad dave patalpas. Bent siam kartui. Kai pati ieskau patalpu, tai gali uztrukti 2 metus, nes po covid eiles nevazmoznos galerijose.... Dabar mano reikalas yra išsimušti viską kas imanoma parodos atidarymui.
Parodos organizavimas nera vien tik paveikslu kabinimas ant sienos tai yra daug laiko ir itikinėjimo sugebėjimų reikalaujantis darbas. Dabar as forwards and backwards oficialių susirašinėjimų, neoficialių pokalbių ir oficialių susirinkimų etapo pradžioje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 03 liepos 2023 - 15:51
nu žinai...kaina vistiek +/- panaši. Ai, nu norėjot ir nnuėjot-juk svarbiausia smagu buvo...o pinigų užsidirbsit mirksiukas.gif

mane biškį į neviltį varo laiko trūkumas...turiu paruošt gamybai darbo prieš atostogas, bet bet...pilnatis...šiandien kai atėjo fruktas ryte, tai 2 valandas pi*** protą ir išėjo nepatenkintas, nes kaina pasirodė per didelė...kolegė sako, maniau, kad nx pasiųsi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu aš tikrai nepasiųsiu, bet jau buvo aukšta įtampa nuo jo blink.gif ir paskui koks darbas-laikas sugadintas, galvą skauda... blink.gif

Bet jei ant sienų kabint negalima, gal galima kažkokius stovus pasistatyt ax.gif nu žodž, esi kūribinga motera, sugalvosi ką nors mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai cia grynu gryniausias energetinis vampyras pas tave buvo atėjęs
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 07 03, 18:07)
Tai cia grynu gryniausias energetinis vampyras pas tave buvo atėjęs

gal vampyras, gal durnius...nu koks normalus žmogus, atėjęs TIK kainos pasiskaičiuot, pradeda nuo lentynų tarpelių aiškint, o ne nuo to, kaip tas baldas turi atrodyt... bigsmile.gif
tai kol aš "išsimušau", kas ten išvis per daiktas, ko nepasiutau biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas, karkušos biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Pabudau biski anksciau;) delioju marsruta, visaip nepatinka smile.gif kai daug stopu, graziau susideda smile.gif kai tik 114, kazkaip daug pervazinet reik.. rajonas tai nemazas..

Uogienes neblogai gavos ;) su blynais damusiu smile.gif is pradziu norejau juodus atskirai daryt, bet ai, sumaisiau viska kartu smile.gif su blenderiu pertryniau ir ok smile.gif
Atsakyti
Musu raudonuosius vel pauksciai su voveremis nuraske, pririnkau tik bliuduka. Nusprendziau iskasti krūmą, o krūmas tai nuliovas, ziauriai geras, ir atiduoti kam nors, kas norės. Nes dabar tai tik vietą užima.
Atsakyti
aš savo krūmus uždengiau tinkliuku, kažin, ką rasiu grįžus. Gal per tinkliuką nulesė rolleyes.gif
Grįžau iš Vilniaus...nusikalus...reik varyt dar padirbt... tongue.gif
Atsakyti
Juodi skanu, bet raudoni man ne.. net nesidinciau smile.gif o jei ir augtu, negaila butu, kad nulesa pauksciai smile.gif uz tai tas uogienes ir viriau.. nes uosviene prisaldzius maisais.. ismest nekilo rankos..bet ir nevalgom mes, tik vieta kameroj uzeme.. o blynus as daznai kepu, tai ir sudazysiu smile.gif

As kazkokia pavargus siandien.. ir dirbos kazkaip sunkiai.. grizau, pasnaudziau, pabudau, nulekiau i gyma ir biski pasigailejau.. irgi vos atlaikiau treniruote.. dabar dzakuzy pamirksim.
Atsakyti
raudoniem daug cukraus reik...bet iš jų skanūs drebučiai, o ir vynas mirksiukas.gif
parvariau iš trevkės...buvau susiruošus operetėn Kauno pilyje bet užtingėjau ir nuvariau trevkėn rolleyes.gif
Atsakyti
Kazkada senai lt darydavau drebucius, labai gerai i gaivas sueidavo smile.gif bet anais laikais visokios kolos ir sultys brangiai kainavo smile.gif o kadangi siaip gaivu negeriam , tai ir drebuciu nereik smile.gif
Be to ir tuos drebucius virdavau tik del to, kad sode daug raudonu serbentu krumu buvo smile.gif nekesdavau ju rinkt smile.gif
Atsakyti