Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

vartotojo įkelta nuotrauka

kavos biggrin.gif
penktadienis pagaliau. Jaučiuosi sunešiota, gerai, kad šiandien anksčiau baigiu. Dar po kirpyklos reik nuvaryt vokelį nupirkt-dovanosiu pinigų, nes nieko nesugalvojau... ax.gif
Atsakyti
Labukas

Nors mano darbas ir nesunkus ir patinkantis, bet savaitgaliu as vis tiek laukiu smile.gif

O dovana cia kam? Uosvienei? Gi pirkai roziu kruma.. Nereik tiem seniam pinigu, pati ne milijoniere..

Vakar norejom i dzakuze isokt pasimaudyt, o matyt filtras uzsikiso, tai vanduo kaip pienas.. nerizikavau 🙂 ispylem, grizus reiks isplaut ir naujo pripilt.. o vanduo keistas buvo praeita pirmad 🙂 gerai, kad skaitliuku nera 🙂
Atsakyti
nea, draugelės gimtadienis, ryt nuo ankstyvo ryto varysim į ekskursiją, Čepkelių raistą, askui maudytis, gaudytis, grilint ir vakare važiuosiu namo, nes sekmadienį išleidžiam iš savo parapijos jauną fainą kunigiuką, tai bus išleistuvės-vėl balius biggrin.gif
neturiu pinigų ir neturėsiu ir ma juos galas...man tik kad remontui virtuvės būtų-būtų tobula, bet čia misija neįmanoma-neturiu iš ko sutaupyt. Nieko nenupirkau, įdėsiu į vokelį ir bus OK. Milijono nedėsiu biggrin.gif
Atvažiavo siuntinukas, reik varyt iki Bazės pasiimt biggrin.gif
Dar reik šįvakar tortuką tom išleistuvėm sutept ax.gif
Atsakyti
labas rytas, saulytės 4u.gif
kavos?

vartotojo įkelta nuotrauka

dar savaitytė ir atostogos biggrin.gif aišku, reiks dabar art prieš ir po blink.gif nu bet vistiek fainai biggrin.gif
Mačiau giegos vyriškis kažkur tūsinos...buvot koncerte ? rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Jo, rasiau gi mesengeri kad varom i techno koncerta. Tai po tu vakaryksciu sokiu, plius jue ant akmenu, tai tik dabar akis pramerkuau 🙂 jeeeetus, kaip gerai, kad i darba nereik 🙂
Rubai visi dulkese 🙂 kaip batus atplaut reiks, net nezinau, nes skalbt ju nelabai noriu 🙂
Bet siaip patiko… gal biski per brangu, nu bet kas dabar pigu..
Atsakyti
neužsifiksavo...galva visko pergrūsta tongue.gif
nu man ketvirtadienį nereiks, bet trečiadienį varau į Vilnių-kaip viską suspėt-neturiu suopročio tongue.gif
O tai kiek tas brangu, jei ne paslaptis ? rolleyes.gif
Atsakyti
Po 70£ zmogui.. mano akim 50£ butu max ;)

Tvarkinejos po truputi;)
Atsakyti
As į Andrea Bocelli koncerta noreciau nueiti. Vis einu, einu ir nenueinu biggrin.gif.
Reiks susiimti I rankas, tiek kad vasara visa labai bizeke, reiks kazka mastyti velam rudeniui.
Atsakyti
nu 70...Lt daug kur po tiek... rolleyes.gif
Andrea Bocceli-labai fainai. BUvau, tikrai eik.
Parodos daryme prapuolus, burbanti ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 07 03, 13:58)
nu 70...Lt daug kur po tiek...  rolleyes.gif
Andrea Bocceli-labai fainai. BUvau, tikrai eik.
Parodos daryme prapuolus, burbanti ?  rolleyes.gif

Ne tik parodos. Miesto dienos prasideda, reikia ten sudalyvauti. Zemes atveža kita menesi I sodą - reikia teritorija paruosti. Atostogos tik rugpjuti........
Atsakyti
Palyginimui- i Mylenos Farmer koncerta mokejom po 50£ ;) bet ten koks show!!! Wow wow wow smile.gif i Ramstainus kai ejom, irgi bilietai po 60euru buvo.. irgi koks show, 98 furos aparatura veza..o cia didzejai muzika miksuoja.. nei sokeju, nei kazkokiu scenu besikeicianciu.. tik kad ugnies pasaude, pora fejerverku.. nu taip, muzika tokia, kad kojos pacios kilnojas smile.gif bet tikrai 70£ per daug..

Einu rengtis, reik vezt kate skiepyt. Paskui lidlas.. pamirsau vakar mesa istraukt is kameros, tai na nors svieziai nupirksiu smile.gif
Atsakyti
As tai siandien apziurinejau patalpas parodai. Susinervinau....visai nepritqikyta patalpa parodoma.Bus problemu su kabinimais. Bet kaip nors issisuksim, sugalvosim reiks ijungti fantaziją biggrin.gif
Atsakyti