Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

tai aišku, jei niekas negyvena - kam laikyt... ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas iš ryto 4u.gif
kaip gyvos? Eglutės vakar taip ir nenusipuošiau blink.gif tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Telefas -3 rodo.. ijungiau masina sildytis 🙂 mb gramdo langus savo masinai 🙂

O iki kada surinkineja eglutes? Juk ten nelabai ilgai.. nepaveluosi ismest smile.gif paskui turesi kapit ir lauza kurt smile.gif
Atsakyti
iki sausio 31...gal šiandien nupuošiu rolleyes.gif pas mus ryte buvo šlapdriba, dabar +3...oras visiškai be ryšio blink.gif
Atsakyti
Aaa, tai dar biski laiko turi smile.gif

Brrr kaip salta..
Masinoj karstis ant 30, ant viso pajegumo, bet kai as vaikstau pirmyn atgal, tai nespeja prisilt..

Ir rytee atsikeliam, namie isalas.. boileris kazko supuliavo.. bet ryte ijunge mb siaip taip.. reiks kviest meistra, kad paziuretu kas yra..

Mano katyte ismoko atnest zaisliuka, tiksliau toki barchatini maisiuka 🙂 turi mest jai, gaudo ore ir paskui dantyse atnesa 🙂
Atsakyti
tavo katytė kaip šuo biggrin.gif
Blyn, ryt turėjau iš namų palėkt matuot, o darbe palikau adresą blink.gif teks varyt darban, paskui - matuot tongue.gif
Atsakyti
Man ryt irgi anksciau i darba.. 7:30 jau reik but, kai siap as tik po 8 is namu isvaziuoju smile.gif kazkkks apmokymas 10 min.. tai marsruta darbe susidesiu..

Prisiruosiau i gyna smile.gif kazi kaip ryt parisiu smile.gif dar kalbino pasilikt dar vienoj klasej smile.gif ne ne, reik po truputi pradet smile.gif
Atsakyti
bet savaitė jau įpusėjo blink.gif blyn, kaip laikas bėga, kaip vanduo...čia taip ir grabo dangtį greit galima pamatyt tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Su tais savo apmokymais… Del 10 min dabar trintis depe per salti.. viska galejo emailu atsiust..
dabar truksta 24, o kada jie atvaziuos…

Po gymo tik klyna nuo dvirkos skauda smile.gif Siandien planuoju i kokia kitokia klase nueit smile.gif
Atsakyti
uoj, mus irgi patampė gerai anąkart gyme. Pratimai klubams, tai maniau, išsinarstysiu gabaliukais biggrin.gif
Gerai priminei, reik pasižiūrėt, ką savaitgalį planuoja ax.gif
Atsakyti
Lutut, egle jau nupuošei?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 18, 21:35)
Lutut, egle jau nupuošei?

nupuošiau vakar... rolleyes.gif Dėžes su žaisliukais reik užkelt į antresoles, tingiu...

O šiandien įvažiavau diedui į subinę blink.gif Autikas šikną užkišo, pradėjo mirksėt žalia, už posūkio perėja, iššoko pėstysis, priekinis mašinukas stabdė, o aš nebespėjau. Gal būčiau sustojus, bet šlapias asfaltas, slidu ir tarkštelėjau. Anam nieko, gal trys spuogai ant bamperio, man grotelės įlinko, bet nervai, pildymas, nu ir draudimas vėl paaugs blink.gif
Žo.Smagumėlis. Dar darbe viskas ėjo kaip per sviestą, o tik šast ir nestandartinis atvejis... blink.gif nežinau, kaip išspręst, praktiškai pusę virtuvės reik perstatyt...o virtuvė beveik 11000 blink.gif
Atsakyti