Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

aš tai vakar gyme buvau. Labai gera trenerė buvo, nereikėjo keturiom tupinėt, nes riešai skauda.
Paskui taip ir prasmaksojau prie teliko, norėjosi pailsėt. Dar barščių su grybais prisiviriau, tai šiandien taip skaniai pavalgiau essen.gif Gaila, grybų nebedaug turiu, nes man barščiai be grybų-kaip namas be stogo biggrin.gif
Atsakyti
Mes vakar visi varėm i japonų restoraną. Tai prasikasiau paskui puse nakties biggrin.gif Kažkas netiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 16 sausio 2023 - 15:14
Burbanti 🎈 o tu nesidarei kokio testo, kam alergiska?
Mano tetai kazkas su kepenim blogai buvo, paskui cezoze issivyste.. tsi ji labai kasydavos.. toki plauku sepeti pasiemus, istisai..

Atvariau pas kiniecius nagu, kazko tik dviese dirba.. nu gerai kad as sekanti smile.gif

Patalus namue pakeiciau, balandeliu isviriau smile.gif kaip cia susikaupt iki to gymo smile.gif kas svarbiausia siandien klases neidomios smile.gif
Atsakyti
baisu tos alergijos.
Dar tiesa šiandien buvau pas daktarę, dėl tų besikartojančių uždegimų. Nu tai vėl išrašė tyrimą atsarginį - jei dar kartotųsi viskas, prisakė, ką daryt. Sakau, kodėl man neišrašot Palin antibiotikų - kai jaunystėj būdavo tokių bėdų - išgeri ir pamiršti koiiem 5 metam...nu tai ne- ji negalinti iškart, per stiprūs ir bla bla bla bla. Nu bet sakau, ar geriau vienąkart išgert, ar 4 kartus po mėnesio vis kitus antibus gert ir nuodytis... blink.gif Žodž, nelabai suprantu tokios politikos.
Darbe vėl sunervino. Kaip ir sakiau, konstruktorius papuolė po mašina ir guli namie dabar su sulaužyta koja. Ką paaiškino, ko nepaaiškino - tai dabar maždaug turiu atspėt, ką daryt ir žinot tai, ko nerodė...Žooodž, nx, kaip sunervino. Visi su karūnom, nėr ko pasiųst... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 01 16, 17:54)
Burbanti 🎈 o tu nesidarei kokio testo, kam alergiska?
Mano tetai kazkas su kepenim blogai buvo, paskui cezoze issivyste.. tsi ji labai kasydavos.. toki plauku sepeti pasiemus, istisai..

Atvariau pas kiniecius nagu, kazko tik dviese dirba.. nu gerai kad as sekanti smile.gif

Patalus namue pakeiciau, balandeliu isviriau smile.gif kaip cia susikaupt iki to gymo smile.gif kas svarbiausia siandien klases neidomios smile.gif

As grupeje rasiau kas ir kaip del tos alergijos. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2023 01 16, 17:58)
. Visi su karūnom, nėr ko pasiųst... blink.gif

T7oj twks ir karunuotus pradeti siuntineti, jei daryti turi tai, ko nesi apmokyta.
Atsakyti
ai. Paburbėsiu ir išmoksiu pati. Bėda tik, kad neturiu noro daryti tai po darbo.
AčiūD, darbas baigiasi. Varysiu gyman rolleyes.gif
Atsakyti
Nu jo.
Atsakyti
Lutut, tau irgi🎈 niekaip neissikapstai tu irgi is ligu..


Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 16, 15:46)
As grupeje rasiau kas ir kaip del tos alergijos. smile.gif
Papildyta:

T7oj twks ir karunuotus pradeti siuntineti, jei daryti turi tai, ko nesi apmokyta.

Tai nuo ko, zinau.. bet gal dareis koki papildoma.. nu jad nerizikuot ir neprivalgyt kam alergiska..

Siaip tai jo.. kaip galima daryt darba, jei nesi apmokunta..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 01 16, 19:18)
Lutut, tau irgi🎈 niekaip neissikapstai tu irgi is ligu..
Papildyta:

Tai nuo ko, zinau.. bet gal dareis koki papildoma.. nu jad nerizikuot ir neprivalgyt kam alergiska..

Siaip tai jo.. kaip galima daryt darba, jei nesi apmokunta..

Apie viska rasiau grupeje. Mamkose tikrai nerasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 16, 16:23)
Apie viska rasiau grupeje. Mamkose tikrai nerasysiu  smile.gif

Bet zinai kokia trumpa atmintis smile.gif

Kaip cadinas Lietuvoj koks butu pardavimu puslapis?
Reik pardavinet tevu buta.. noriu paziuret kokios kainos..O tai butas per puse su broliu, bet mokescius tai kazkodel tik mes mokam..tai parduot, pasidalint pinigais ir ramu.
Atsakyti
Daug tų puslapių, agentūrų, net nežinau...yra aruodas.lt -šitas pats didžiausias ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 01 16, 16:56)
Daug tų puslapių, agentūrų, net nežinau...yra aruodas.lt -šitas pats didžiausias  ax.gif

Aciu, paziurejau ir cia smile.gif apie 70000 tokie eina. Reiks det skelbima.. paliksim visus baldus.. nebent is giminiu kas ko kors nores..
Atsakyti