Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukas

As kaip tik anksciau pabudau siandien smile.gif nors oras tai irgi nekazka.. lyja, vejas…

Iki gymo niekaip nenusivelku smile.gif nu man pradet yra kancia smile.gif paskui jau isivaziuoji smile.gif dabar vis atmaskiu randu- tai draugai savaitgali atvaziuos, tai mes i Ispanija isvaziuosim smile.gif
Ai, pasirodo yra draudimas ant to buto, tai bandysim kazka issimust. Ir isnuimavom ilgalaikei nuomai.. ta prasme gal menesiui, gal dviem.. su salyga, kad atlaisvins buta, bet kada, kai mums prireiks.. tai Lutut gali nepergyvent, pasakysi kada atvarai ir butas bus tuscias smile.gif ir dar geriau- bus sutvarkytas smile.gif
Gavos, kad tokio meistro, na kuris ir prie motinos remontus dare, ir va dabar tvarkys, dukra is pirmos santuokos susipyko su antra zmona.. tai paprase isnuimuot.. Jis viska pats mokes. Tai va tik nezinia kiek ta mergina gyvens atskirai smile.gif gal uz men susitaikys ir iseis smile.gif
Atsakyti
Labs is ryto. 4u.gif

Man drauges is pat ryro paskambino - susitinkam kavutės.
Eikit jus person, per toki ora ne kojos is namu...brrrrr - sakau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 12 sausio 2023 - 12:34
QUOTE(giega @ 2023 01 12, 11:02)
Labukas

As kaip tik anksciau pabudau siandien smile.gif nors oras tai irgi nekazka.. lyja, vejas…

Iki gymo niekaip nenusivelku smile.gif nu man pradet yra kancia smile.gif paskui jau isivaziuoji smile.gif dabar vis atmaskiu randu- tai draugai savaitgali atvaziuos, tai mes i Ispanija isvaziuosim smile.gif
Ai, pasirodo yra draudimas ant to buto, tai bandysim kazka issimust. Ir isnuimavom ilgalaikei nuomai.. ta prasme gal menesiui, gal dviem.. su salyga, kad atlaisvins buta, bet kada, kai mums prireiks.. tai Lutut gali nepergyvent, pasakysi kada atvarai ir butas bus tuscias smile.gif ir dar geriau- bus sutvarkytas smile.gif
Gavos, kad tokio meistro, na kuris ir prie motinos remontus dare, ir va dabar tvarkys, dukra is pirmos santuokos susipyko su antra zmona.. tai paprase isnuimuot.. Jis viska pats mokes. Tai va tik nezinia kiek ta mergina gyvens atskirai smile.gif gal uz men susitaikys ir iseis smile.gif

mes su systra planavom apie gegužės vidurį tik atskrist, jei bilietų bus padoria kaina, kokiai savaitei panašiai ax.gif Bet ar tau apsimokės normalius nuomininkus išgrūdinėt dėl manęs rolleyes.gif aš gi mėnesio būt negaliu sau leist - ir atostogų, ir finansine prasme biggrin.gif

nėra meilės darbui tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 01 12, 10:02)
dukra is pirmos santuokos susipyko su antra zmona.. tai paprase isnuimuot.. Jis viska pats mokes. Tai va tik nezinia kiek ta mergina gyvens atskirai smile.gif gal uz men susitaikys ir iseis smile.gif

Su meistro antra zmona? Oooo, tai cia ilgam. Antra zmona, išvalius namus (ji matyt šeimininke labai pasijautė) nuo nereikalingos ne savo dukros, darys viska, kad ta daugiau tuose namuose nepasirodytu.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 12, 14:33)
Labs is ryto. 4u.gif

Man drauges is pat ryro paskambino - susitinkam kavutės.
Eikit jus person, per toki ora ne kojos is namu...brrrrr - sakau  biggrin.gif

oras tai tikrai nei penki, nei dešimt. rolleyes.gif Bijau, kad pradės šalt, bus čiuožykla blink.gif O ryt vakare į Šiluvą varom, tai bus smagu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 01 12, 13:37)
oras tai tikrai nei penki, nei dešimt.  rolleyes.gif Bijau, kad pradės šalt, bus čiuožykla  blink.gif  O ryt vakare į Šiluvą varom, tai bus smagu... unsure.gif

Šil7vą?...kažkas girdėta qpie ją.. ten atlaidai lygtais vyksta?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 12, 14:46)
Šil7vą?...kažkas girdėta qpie ją.. ten atlaidai lygtais vyksta?

pirmoji Europoje vieta, kur apsireiškė Marija, ir net viena, o su sūnumi ant rankų. Taip , būna ir atlaidai vasarą, o šiiap ten nuolatos lankosi piligrimai smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 01 12, 13:49)
pirmoji Europoje vieta, kur apsireiškė Marija, ir net viena, o su sūnumi ant rankų. Taip , būna ir atlaidai vasarą, o šiiap ten nuolatos lankosi piligrimai  smile.gif .

Aišku.
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 01 12, 10:34)
mes su systra planavom apie gegužės vidurį tik atskrist, jei bilietų bus padoria kaina, kokiai savaitei panašiai  ax.gif Bet ar tau apsimokės normalius nuomininkus išgrūdinėt dėl manęs  rolleyes.gif aš gi mėnesio būt negaliu sau leist - ir atostogų, ir finansine prasme  biggrin.gif

nėra meilės darbui  tongue.gif

Nu tai man uz elektra vis tiek mokesi smile.gif o iki geguzes dar daug laiko smile.gif dar gali ir iseit, ir susirast boyfrenda , ir susitaikyt smile.gif ir tt smile.gif

QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 12, 10:36)
Su meistro antra zmona? Oooo, tai cia ilgam. Antra zmona, išvalius namus (ji matyt šeimininke labai pasijautė) nuo nereikalingos ne savo dukros, darys viska, kad ta daugiau tuose namuose nepasirodytu.

nu tu kaip visada tik blogaja puse matai smile.gif Nieks nezino drl ko jos ten susipyko smile.gif ar tikrai susipyko, gal tik tevas pasaku pabure, kad mes pagailetume ir ileistume smile.gif o gal is vis trn kokia meiluze tas meistriukas apgyvendino smile.gif
Man giliai px smile.gif as net biski dziaugiuos, kad kas gyvens, nes nu reik ir vedint ir kranus atsukt.. paskui uzkalkeja viskas, sutrukineja.. mes rimtai mastem atiduot i agentura nuomai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 01 12, 18:20)
Nu tai man uz elektra vis tiek mokesi smile.gif o iki geguzes dar daug laiko smile.gif dar gali ir iseit, ir susirast boyfrenda , ir susitaikyt smile.gif ir tt smile.gif
nu tu kaip visada tik blogaja puse matai smile.gif Nieks nezino drl ko jos ten susipyko smile.gif ar tikrai susipyko, gal tik tevas pasaku pabure, kad mes pagailetume ir ileistume smile.gif o gal is vis trn kokia meiluze tas meistriukas apgyvendino smile.gif
Man giliai px smile.gif as net biski dziaugiuos, kad kas gyvens, nes nu reik ir vedint ir kranus atsukt.. paskui uzkalkeja viskas, sutrukineja.. mes rimtai mastem atiduot i agentura nuomai smile.gif

As matau is gyvenimiskosios puses. Dazniausia pamotes ar pateviai is provokuoja suaugusius antru pusiu vaikus, kad tie trenktu durimis ir iseitu. As gi su tokiais vaikais dirbau - savanoriavau. Bet va kiek esam kalbeje su kolegomis, tai toks vaizdas, kad yra toks tipas tikru motinu ar tevu, kurie ir parys visai ne pries atsikratyti vaikais, kai horizonte pasirodo mikasius ar putka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 12 sausio 2023 - 20:40
Nu ta dukra jau ne vaikas smile.gif 20m smile.gif gal ir pati norejo iseit, o cia zino kad butas tuscias.. dabar tu butu daug, bet vasara visi trumpalaikei nuomai leidzia.. Jis zino, kad mes tik sau laikom, tai va ir pasiule.. Kaip ir sakau- su salyga, kad iseis, kai mums reiks.. va mes kita savaigali atvarom, o ji jau gyvena smile.gif va sitas man biski… Aisku ner ten joku brangiu daiktu, bet vis tiek .. kai ka ileidi gyvent, tai bent dantu sepetukus is spinteliu susirenki smile.gif + as norejau biski baldus perstumdyt.. vnz.. reiks ir perstumdysiu smile.gif bet vis tiek labiau buciau patenkinta, kad po musu butu atsikrauscius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 01 12, 19:20)
Nu tai man uz elektra vis tiek mokesi smile.gif o iki geguzes dar daug laiko smile.gif dar gali ir iseit, ir susirast boyfrenda , ir susitaikyt smile.gif ir tt smile.gif


nu ti aišku smile.gif bet sakau, kad jei ji neišeis iki to laiko-tau nelabai apsimokės ir vyt rolleyes.gif

Pavargau bepiešdama. Tris valandas išstovėt šis tas. Bet užtaaaat per vieną pamoką didelį piešinį nupiešiau. Dėstytojas sakė, kad su šia priemone piešiant, kaip pirmam kartui tai ir labai neblogai...dabar pasipūsiu kai povas ir uodega žemę šluosiu, ot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Dar reik daiktus susikraut rytdienai - gi iškart po darbo ir varau... rolleyes.gif nepamiršt vaistų, nes grįšiu tik šeštadienį vėlai vakare ax.gif
Atsakyti