Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

čia sau paltuką megsi? rolleyes.gif Yra ką paveikt su paltu. Systra man numezgus, bet labai durnai rankovės įstatytos, nepatogus, retai rengiuosi. Nors kai apsirengiu, daug išsižiojusių matau biggrin.gif
Atsakyti
Jo, is tos elektriškai mėlynos moheros kiaurarasčiu, bus pavasariui su baltom kelnenn, balta bliuska ir baltais sportbačiukais. biggrin.gif ..neuzmirstant mano baltos kepures su bryliais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 10, 18:28)
Jo, is tos elektriškai mėlynos moheros kiaurarasčiu, bus pavasariui su baltom kelnenn, balta bliuska ir baltais sportbačiukais.  biggrin.gif ..neuzmirstant mano  baltos kepures su bryliais  biggrin.gif

kai fainai rolleyes.gif gal gali modelį įmest grupėn? Labai smalsu ax.gif
Atsakyti
Didziausias dalykas, ka as mezgiau, buvo toks megstukas pusiau slaunu, gal net ilgesnis.. labai gerai pamenu, kad mezgiau puse metu smile.gif Jis buvo juodam fone dideli ( per nugaros ploti 3, ilgi gal 6) ir visi skirtingu spalvu smile.gif tai zinsi kiek siulu kamuoliuku vienu metu buvo smile.gif) keikiaus, kad toki yzsiemiau smile.gif bet nesiojau smile.gif daugiau tingiu tokius didelius daiktus megzt smile.gif is tikro is vis jau kelis m nieko nemezgiau smile.gif

Atsakyti
aš irgi nebemezgu...akys ir taip suvarytos rolleyes.gif O ir laiko nebeturiu, veiklų sočiai rolleyes.gif
Atsakyti
Tai ir as jau nebemezgu, bet, kaip sakiau, nebegalejau praeiti pro tokio grožio mocherą biggrin.gif
Ryt dieną, kaip bus šviesu, nufotkinsiu rašta. Issirinkau lengviausią biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labs ryts, zoselos 4u.gif
nelabai kaip jaučiuos aš nuo tų antibiotikų unsure.gif O dar išrašė 10-čiai dienų unsure.gif

mohera greit mezgasi, tai trys dienos ir turėsi tą paltą biggrin.gif

einu darban be meilės darbui... kiek mažai motyvacijos, o matyt ir atostogų reikia. Bet nu iš kur...
galvoju, kada čia tą eglutę nusipuošt ir nerandu laiko. Šiandien grįšiu apie 21 val-tingėsiu. Ryt vėl grįšiu apie 21 val, nes prasideda piešimas- vėl tingėsiu. Poryt išvažiuoju... rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Ryte , Lutute, ryte tu ta egle nusipuosk smile.gif

Sapnavau tave su tuo seses megstu paltu smile.gif klausiu tai kur cia negerai padare, kad viskas idealiai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 01 11, 11:39)
Labukas

Ryte , Lutute, ryte tu ta egle nusipuosk smile.gif

Sapnavau tave su tuo seses megstu paltu smile.gif klausiu tai kur cia negerai padare, kad viskas idealiai atrodo smile.gif

tai va, kad ir ryte laiko nebeturėsiu iki savaitgalio...nebent anksčiau keltis biggrin.gif Ai, nepasius...nusipuošiu sekmadienį vakare biggrin.gif

Nu va ...šiaip jis ant manęs tikrai gerai atrodo, bet nepatogus. Kaip čia tau pasakius - rankovės galva padaryta per ilga, trukdo ranką pakelt normaliai. Ir šiaip grynos naminės vilnos, tankiai megztas - tai sunkus...tai velkuosi retai, nes dar plius ir ilgas, o vairuojant tie skvernai nelabai tongue.gif

O aš Pinkį paryčiais sapnavau wub.gif vadinas, atsitiks kažkas gero, nes šunį sapnuot yra gerai rolleyes.gif
Atsakyti
Giega prajuokino au savo sapnais biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 11, 23:27)
Giega prajuokino au savo sapnais  biggrin.gif  biggrin.gif

pala pala, kai tu nusimegsi savo tą elektriškai moherinį, abi sapnuosim biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas suraitytas biggrin.gif
jetau, kaip sunkiai kėliausi šįryt blink.gif dar ir dabar snaudžiu po kavos...tokiu oru nieko nuostabaus. Lyja... Vakare varysiu piešt, pasiilgau jau ax.gif
Atsakyti