Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 08, 17:49)
O aaaaaaaaaaš  biggrin.gif .....
Siandien patalynes keitimo diena. Gerai butu , jei tik miegamuosiuose - musu su vyru, sunaus ir sveciu kambario, bet kadangi saliono sofos medziaga mane alergizuoja


Košmaras...medžiaga ir ta gali alergizuot??? blink.gif
QUOTE(giega @ 2023 01 08, 19:00)

O i carbotke tai vel bus uzbombintas mano vaniukas smile.gif va gaila, kad negreit atsidarys tos carbotkes.. reiks viska i palepe sukelt..

O tai kam mest naujus daiktus? Juk parduosi kad ir pigiai - pagal vardinamą kiekį tai manau visai nemažai susidarys rolleyes.gif

Aš šiandien visą dianą lakstau, dabar jau baigia kugelis kept ir eisiu riogsot prie teliko. Ryte variau bažnyčion, paskui prieš savaitgalio kelionę į Šiluvą susėdom visi ALFA vadovai paplanuot, tuo pačiu suėdėm tortą, kur vikaro gimtadieniui kepiau. Skanus gavosi, visi prašė kartot. Tai paskiau dar visgi nuvežiau sijoną grąžint - nu nafig kankintis be reikalo, dar važiavau draugę aplankyt ir su buvusiu gimdieniu pasveikint, grįžus prasisukau virtuvėj, kepu kugelį, kotletų prisikepiau...nes maisto gamintis po darbo ir veiklų nebeturiu noro ax.gif
Atsakyti
Tai ir kraunu i dezes smile.gif va tik carbotkes atsidarys tik uz 2-3 men.. Tai namie reiks sukraut..
dar savo spinteles perejau, irgi maisa prikroviau:) tuo paciu isvesiu smile.gif Ryt poryt per kitas spinteles prasieisiu smile.gif

Atsakyti
tai palėpėj kur susikrausi ir bus liuks.
Mano fliansas varys į Meksiką kovo mėnesį. Prieš operaciją sakė nori pazyliot. Paskui tai su ramentais šliaužios unsure.gif
O aš nelauktai netikėtai nešiau poliklinikon šlapimo tyrimus ryte...vėl užspazmavo pūslę... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 01 08, 18:49)
Košmaras...medžiaga ir ta gali alergizuot???  blink.gif


Jo biggrin.gif
Uztat ji ir yra severe allergy pas mane.
Ar gi is mandrumo as treti metai vilkiu viską is medvilnės? Kai jau reikia pasifurfyrint kur nors su sintetika, tai paskui kelias dienas niezti visa kuna, bet antihistaminus geriu rytas vakaras, tai praeina.
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2023 01 09, 09:55)
tai palėpėj kur susikrausi ir bus liuks.
Mano fliansas varys į Meksiką kovo mėnesį. Prieš operaciją sakė nori pazyliot. Paskui tai su ramentais šliaužios  unsure.gif
O aš nelauktai netikėtai nešiau poliklinikon šlapimo tyrimus ryte...vėl užspazmavo pūslę...  blink.gif

Varge tu varge.... blink.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2023 01 08, 21:48)
Tai ir kraunu i dezes smile.gif va tik carbotkes atsidarys tik uz 2-3 men.. Tai namie reiks sukraut..
dar savo spinteles perejau, irgi maisa prikroviau:) tuo paciu isvesiu smile.gif Ryt poryt per kitas spinteles prasieisiu smile.gif

Pas mane irgi maisu kruvos verandoje metosi carbutkei, bet jau pradejau po truputi I siuksline viska metyti biggrin.gif Nes nu tokiu jau likuciu pririnkus, kad vargu kas pirktu juos.
Atsakyti
nu jo, burbanti, užjaučiu. Nes dar turi galvą sukt, kuo apsirengt... unsure.gif
Blyn, kaip negera...atrašė gydytoja, išrašė antibiotikų (vėl ! ), liepė prisiregistruot vizitui, pasitarsim, ką daryt toliau. Pas urologą lyg siųs, bet vasarą buvau, ką jis man ten pasakys naujo unsure.gif Tai vėl šūdina virvė -20d šeimos (prirašys kalną siuntimų), 31d - dvyrko mint pas kardiologą...vėl poliklinikoj gyvensiu blink.gif Šiandien už vizitą susimokėjau 40 eur, štai tau nemokama medicina. Kaip pikta, negaliu. Nx mokesčius mokam, jei negalima gaut nemokamo talono... blink.gif
Bandysiu eit dar gyman, gal prasijudins ten kas... nes širdį skauda GAL ir dėl to, kad su stuburu negerai...nu žodž, smagumėlis blink.gif
Atsakyti
As nesuprantu kokius dar pinigus moki uz priemimą? Kas cia do per naujiena? Senai jau cia taip? Kosmaras.
Bet tave kazkaip ligos pradejo pulti, eina sau. Pagulet ligonineje ir pasidaryri pilną diagnostiką nenori? Gydytoja gi gali israsyti siuntimą. As tai moku komercine kaina uz tai, bet tau tai nekainuotu. .2'je ligonineje galima diagnostika pasidaryti, nereikia klininku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 09 sausio 2023 - 19:14
As ir nesuprantu.. yra privatus gydytojai, juems ir moki.. yra valdiska-NEMOKAMA poliklinika. Kokie dar mokami talibai???

Susigincijau su sb.. vnz nupaisiau ta spinta, surasiau matmenus cm.. jis istaise i mm.. nu suprantu pagal jo darba gal ir skaiciiojas mm, bet baldus perka pagal cm..
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 09, 21:12)
As nesuprantu kokius dar pinigus moki uz priemimą? Kas cia do per naujiena? Senai jau cia taip?  Kosmaras.
Bet tave kazkaip ligos pradejo pulti, eina sau. Pagulet ligonineje ir pasidaryri pilną diagnostiką nenori? Gydytoja gi gali israsyti siuntimą. As tai moku komercine kaina uz tai, bet tau tai nekainuotu. .2'je ligonineje  galima diagnostika pasidaryti, nereikia klininku.

aš irgi nesuprantu. Nemokamų talonų tiesiog NĖRA pas kardiologus. Net su siuntimu. Gali gaudyt, gal pagausi. Gal lauksi dar +1 mėn blink.gif , juk net tokio 2 mėn laukiau. Žo, eina viskas šuniui ant uodegos Lietuvėlėj...Taigi prasidėjo naujakas, o aš jau 100 eur palikau daktaram. Iš mano tat algos blink.gif

QUOTE(giega @ 2023 01 09, 23:06)

Susigincijau su sb.. vnz nupaisiau ta spinta, surasiau matmenus cm.. jis istaise i mm.. nu suprantu pagal jo darba gal ir skaiciiojas mm, bet baldus perka pagal cm..

taviškis kaip baldininkas biggrin.gif , nea, žmonėm užtenka cm, nes dažnas paskui susimaišo, nemoka pasiverst.

Antradienis. Nepaslenku dirbt, bet išlakiau kavą, eisiu į kitą pastatą pavargt su ta programa. Reiktų dar ryt gal palėkt perpiet išpirkt dovanų kuponą centre, nes nežinau, kiek galioja, šitas gali būt trumpo galiojimo. Dar reiktų eglutę kurį vakarą nusipuošt, nors dar puikiai laikosi, nė vienas spygliukas nenukritęs...kėnis visgi pasiteisina wub.gif
Atsakyti
Labukas

Oi kaip lyt pradejo.. fui oras.. as tai lauke dirbu..

Atsakyti
pas mus irgi purškia...jau oras-nesuprasi, net koks metų laikas blink.gif Tamsu, kaip naktį blink.gif
Atsakyti
Va va, siandien is tu dienu, kai taip ir neprasvinta..

Truksta 10 siuntiniu ir galeciau vaziuot jau.,
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 01 09, 22:06)
As ir nesuprantu.. yra privatus gydytojai, juems ir moki.. yra valdiska-NEMOKAMA poliklinika. Kokie dar mokami talibai???

Susigincijau su sb.. vnz nupaisiau ta spinta, surasiau matmenus cm.. jis istaise i mm.. nu suprantu pagal jo darba gal ir skaiciiojas mm, bet baldus perka pagal cm..

Pagal mm biggrin.gif , jei jau ant breziniu. Bet lutuke teisi irgi - zmones biskiuka buki - nelabai supranta mm ismatavimu. biggrin.gif

Siandien varau pas masaziste ir sedu megzti palta, nes pagal projektą biggrin.gif jis jau turejo buti numegztas, o is tikruju yra tai tik nugara per du delnus numegzta biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 10 sausio 2023 - 12:32