Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

As du, savo issives smile.gif
Graziai ji zaidzia, nu tik kad nesiot nori smile.gif o Kitis jau uzauges, nelabai leidzias smile.gif Atprato smile.gif nes naziuka tai besiojo, vezimely veziojp ir ok buvo smile.gif

Ai.. kai mire uosviene nei is niekur kieme atsirado katinas.. tikrai ne kaimynu.. nu serem ir ji.. bailus, ilgai pratinom, kad leistusi paglistomas.. tai va, mire uosvis ir katino nuo tos dienos nebemaciau.. sutapimas? Dvasia lauke?
Atsakyti
nelabai tikiu tokiom dvasiom biggrin.gif gal kas priglaudė ar paskutinį gyvenimą atėmė - kas žino rolleyes.gif
Mūsų konstruktorių vakar mašina nutrenkė ant perėjos blink.gif tai konkrečiai nieko nežinau, tik kad koją operavo...tai ilgas jam sveikimas nusimato, man tikras pravalas, nebus kas paaiškina darbo su nauja programa - juk tikrai visko nemoku. unsure.gif
Atsakyti
Yra visagalis Google , ten bet kokia info gali rasti.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 04, 17:16)
Yra visagalis Google , ten bet kokia info gali rasti.

jo jo...ypatingai lenkiškos konstruktorių programos lotuliukas.gif Kurios niekas LT nenaudoja.
Taip, yra kažkas. Bet lenkiškai. rolleyes.gif Lenkiškai nemoku, juolab techninės kalbos. Tai ne toks jis ten ir visagalis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 01 04, 18:04)
jo jo...ypatingai lenkiškos konstruktorių programos  lotuliukas.gif Kurios niekas LT nenaudoja.
Taip, yra kažkas. Bet lenkiškai.  rolleyes.gif  Lenkiškai nemoku, juolab techninės kalbos. Tai ne toks jis ten ir visagalis  rolleyes.gif

Lenkiskas programas diegia? Turbut del pigumo? Keista. Aityšnikų kalba yra anglų kol kas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 04 sausio 2023 - 17:47
QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 04, 19:46)
Lenkiskas programas diegia? Turbut del pigumo? Keista. Aityšnikų kalba yra anglų kol kas.

nu tai mano dyrekas skrŪŪŪŪdžas, sakiau gi...šįmet Kalėdom net žodžiu sveikinimo neišvapėjo, ką jau kalbėt apie dovanėles ar dar ką nors. Tai ir konstravimo programą išsikaulijo papigiąja iš lenkų, su kuriais turi verslo ryšių. Jokių instrukcijų nėra, kažkiek ten pakuravo lenkutis ir baigės. Angliškos versijos nėra, net nemanyk, kad pasikeisi kalbą. Taip kad mūsų nabagas konstruktorius mokėsi pats bandymo būdu, iš lenkiškų filmukų ir t.t. O aš neturiu tiek laiko ir juo labiau noro tupėt po darbo ir zubryt, turiu įdomesnių veiklų. O nepatiks - kepurė ant šono, plaukus pasitaisau ir einu...rasiu už tokią algą darbo. rolleyes.gif
Atsakyti
O tai tu su ta programa ir darai brezinius?
Tai jei nedirbs tas konstruktorius, vis tiek kazkas jo darba padaryt tures..

Ijungiau mesyte dziovintis smile.gif pati pasnaudzisu posmeli smile.gif reiktu rit valgyt kept smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 01 04, 21:39)
O tai tu su ta programa ir darai brezinius?
Tai jei nedirbs tas konstruktorius, vis tiek kazkas jo darba padaryt tures..

Ijungiau mesyte dziovintis smile.gif pati pasnaudzisu posmeli smile.gif reiktu rit valgyt kept smile.gif

Darau, bet dar daug ko nežinau. Ji pritaikyta, kad padarius brėžinius, būtų galima iš karto programiniu būdu leisti pjovimui, gręžimui ir laminavimui. rolleyes.gif

O aš gyme buvau. Nuėjau pavalgius, tai sunkiai buvo tongue.gif
Atsakyti
Aaaa, tada jo, klaidu negali padaryt..

As taip ir nenuejau iki gymo smile.gif patingejau .. nuo kitos sav pradesuu smile.gif
Atsakyti
tai gali, kai ko nors nežinai...o tada viskas šuniui ant uodegos nueina rolleyes.gif

Labas iš ryto, mergYnos 4u.gif

Lyja lyja, atrodo ištisinė naktis LT blink.gif Norisi jau kad prašvistų. Savaitės galan turėtų šalti, kitą savaitę vėl pliusas. Oras - nei velnias, nei gegutė.

Nėra meilės darbui. Vėl... unsure.gif
Atsakyti
Labukas

O tu ziurineji kokius skelbimus.. nu nes jei taip visiskai nera meiles darbui, tai tik kankyne..

Pas mus pavasaris smile.gif silta,+13 smile.gif vakar tik su bliuzonu dirbau smile.gif jau ir medziu zydinciu maciau smile.gif ir narcizai jau jau tuoj:)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 01 05, 11:41)
Labukas

O tu ziurineji kokius skelbimus.. nu nes jei taip visiskai nera meiles darbui, tai tik kankyne..

Pas mus pavasaris smile.gif silta,+13 smile.gif vakar tik su bliuzonu dirbau smile.gif jau ir medziu zydinciu maciau smile.gif ir narcizai jau jau tuoj:)

tai žiūrėjau, susigadinau tik nuotaiką. Bet sakau - amžius kliūtis ir neturiu reikiamų kompetencijų. Jei imtis kitą sritį-reikalingi ten visoki kitoki įgūdžiai, sertifikatai ir t.t. Kad gauti sertifikatą - turi mokytis, o visoki kursai brangūs. Ne su mano algele. Nežinau, bet jau kirba galvoje mintis, kad kažką reikia keisti gyvenime. Pažiūrėsim...

dar tik sausis, o pas jus jau pavasaris beldžias biggrin.gif
Galėtų pas mus bent kažkiek žiemos būt, normaliau nei toks oras, kai neaiškus metų laikas... ax.gif
Atsakyti