Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Bijo žmonių psichopatai, sociopatai ir depresija sergantys.Visi kiti yra arba intravertai, arba ekstravertai. biggrin.gif As esu intravertė.
Kitais metais, jei dar negalesiu niekur važiuoti, tai kaledu/nauju laiką turbut skirsiu programai 'Iš širdies į širdį'. Anglijos lietuviu bendruomene renka dovanas ir paskui jas veza senukams, daugiavaikėms, asocialams I Lietuvą švenčių metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 28 gruodžio 2022 - 21:33
O as- extraverte smile.gif man butinas bendravimas smile.gif nebutinai gerimas smile.gif
As vis planuoju kada Naujiems islekt kur i siltys krastus.. nu bet vis pati pagailiu pinigu.. nu trigubai.. tai px, az galiu ir sausio 2 isvaziuot smile.gif galih varyt oas save I Ispanija, beg vel gi, ten max 4 zmones smile.gif man nazai smile.gif
Atsakyti
Tai jo, tu ekstravertė stopūdova biggrin.gif .

Negailek tu tu pinigu, uzsidirbat gi, 3-4 nenubaliavoti baliai ir pinigai surinkti biggrin.gif
Atsakyti
Nu bet galima atbaliavot namie ir sausi islekt kur smile.gif
Mes tikrai daznai sausi vasari islekiam kur atostogu..
programa smile.gif sausio 13 atvarys draugai is lt smile.gif Sausio 20 men i Ispanija:) vasario 25( lygtai) i Karibu kruiza smile.gif geguze i lt( bilietu dar neturim, bet i koncerta turim smile.gif ) dar birzeli i Prancuzija, i kincerta, bet cia su masina smile.gif
Kol kas tiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 28 gruodžio 2022 - 21:55
QUOTE(giega @ 2022 12 28, 22:55)
Nu bet galima atbaliavot namie ir sausi islekt kur smile.gif
Mes tikrai daznai sausi vasari islekiam kur atostogu..
programa smile.gif sausio 13 atvarys draugai is lt smile.gif Sausio 20 men i Ispanija:) vasario 25( lygtai) i Karibu kruiza smile.gif geguze i lt( bilietu dar neturim, bet i koncerta turim smile.gif ) dar birzeli i Prancuzija, i kincerta, bet cia su masina smile.gif
Kol kas tiek smile.gif

Oi, pavydziu. As taip pasiilgau kelionių...
Indijoje jau laukia, vis klausia 'tai kada sugryšit'. Aha...sugryšit... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 28 gruodžio 2022 - 22:31
Labukas

As ir labai megstu keliaut ;) sakau buciau milijoniere, namo grizciau tik ribu pasikeist smile.gif dar viena tokia kaii svajone, kaip planai- kai jau nebedirbsim, busim pensijoj, nusipirksim kemperi ir vaziuosim visur smile.gif nori diena pabuni, nori savaite, menesi smile.gif
Kemperi nusipikt ir dabar galim.. neturim tiek atostogu, kad neskaiciuit laiko.. nu o nedirbam, negaunam pajamu.. vel gi smile.gif

Ruosiuos darban.. po tiek daug iseiginiu, tingiu 🙂 bet tik 105, + mano mylimas rajonas, tai anksti baigt tureciau 🙂
Atsakyti
oi, kaip čia smagiai biggrin.gif
bėda, kad aš labai pavargstu nuo tų švenčių...iki jų lakstai kelias dienas, paskiau visus apšokinėt, bliūdus plaut, tvarkyt...užknisa. Tai po Kalėdų man jau būna pompa, naujako nebenoriu biggrin.gif

LT lyja bjauriai, sutemę, atrodo beveik naktis...savaitgalį praneša +11 blink.gif
Atsakyti
Prasta as seimininke smile.gif nei as baliui 3d ruosiuos , nei aplink svecius sokineju smile.gif darau koki karsta, visi pavalgo, saltam sueina suris , mesytes pirktines smile.gif suprantu kad savo gaminti skaniau, nu bet ir pirktiniu yra tikrai neblogu smile.gif o as save labiau myliu, nei kad prie puodu stoveciau smile.gif
Stalas padengiamas ir vsio- Giega seda kartu baliavot smile.gif jei kam ko pritruksta, eina patys ieskotis smile.gif
Tvarkytis irgi nepuolu is kart po baliu smile.gif maista tik i saldytuva sudedu vuen del kaciu smile.gif
Atsakyti
Mano vyras, kai negeria, tai automatu atsisijojo daug 'draugų' biggrin.gif

Atsikeliqu pusiau be miego biggrin.gif jaunimas 'tyliai' sėdėjo per naktį biggrin.gif Dabar jie parpia kas sau, o man keltis reikia I paskuti kaledinį pasisėdėjimą biggrin.gif . Nu jau kitais metais, tai bus taip - arba visos kartu renkames, arba tada vieną dieną, bet kas gali rolleyes.gif biggrin.gif Nes siemet per tris kartus tai teko padaryti - viena tada negali, kita kitada negali. Gerai, kad mes kelios esam silpnai dirbancios biggrin.gif , tai palakstyti pasikavinti turim beveik bet kada laiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 29 gruodžio 2022 - 11:47
nu mergos , o aš laisvai priverstinai 31d varau į halę Naujako švęst. Systra sugalvojo, kad einam į koncą. Ai, dzin. Išvirsiu sriubos, grįžę šampės įkalsim ir bus už tą patį biggrin.gif
Atsakyti
Nu tai labai fainai gausis cia pas tave wub.gif
Atsakyti
tai žinai...iš esmės fainai, bet labai tingiu. Geriau ant sopkės padrybsočiau biggrin.gif
Vakar buvau mieste po darbo su draugiaška susitikt...nu ir kapučino puodą iškaliau. Nu naaaa...kad reikėtų paskiau užmigt...pusę nakties akys stačios, lovoj sukausi kaip ventiliatorius blink.gif
Iš ryto jau taaaip sunkiai kėliaus...dabar noriu miego. Bet kadangi neturiu jokio skubaus darbo, tai darbe šiandien nieko nežadu gero daryt tongue.gif Kaip nors ištversiu... ax.gif
Atsakyti