Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

vartotojo įkelta nuotrauka

Labs iš ryto 4u.gif

nu tarpušventy darbas...be ryšio. Nieko mes čia nedarom gero, tik vaidinam, kad dirbam tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Uz tai rusyne ir nedirba niekas nuo nauju iki staryj novyj god smile.gif Nes tikrai puse tik vaidina dirbancius smile.gif
Man kaip ir reikejo i darba, bet ryte gavau sms, kad nereik:) bet ryt jau eisiu…

Del uosvio, tai jo, ta demensija jam prasidedinejo, bet tokiu pusiau augalu tai cia grynai pries pora men.. Jam tvarke dantis su anestetikais + slapimo uzdegimas, kuris demensija labai suveikia.. nu ir vsio, nebeatleidzia jam.. o toks apdujes tai irgi nuo vaistu.. + tas begalinis rukymas.. ant koju nepastovi, rankos normaliai nepakelia- rukyt rukyt..
Atsakyti
nu rūkymas yra narkotikas. Gal kiek apramina, kai pripratęs. rolleyes.gif

Jetau, dar pusdienį kankintis. Dirbu atsipūtus, ryt dar taisymų turiu šiokių tokių...eisiu pardėn duonos a le pietų metu, nnors iš esmės, jei sesė neatvažiuos - tai jos kaip ir nereiktų. rolleyes.gif Nesąmonė tas naujakas, gali išvis nebūt. Išeiginių kaip ir nėra, eilinis savaitgalis, tik kad triukšmaus 12 valandą rolleyes.gif
Atsakyti
O man patinka nauji metai smile.gif Kaledos tokios seimos sventes, o nauji- sokiai tusas smile.gif
Ir iseiginiu mes gaunam, jei iskrenta savaitgali ;)

Atvarem i kina smile.gif ziuresim multika smile.gif
Paskui reik darbinius batus nusipirkt, man depe reik kaustytais vaiksciot.. o turimus jau labai sunesiojau.. siaip del isvaizdos butu px, bet kad praslampa.. ir sijona mazajai nupirkom smile.gif kaip uzsidejo, taip ir nukrito smile.gif per kuda smile.gif reik nest priduot smile.gif
Atsakyti
man jų gali nebūt biggrin.gif Po Kalėdų švenčių man nebėr, nu tik šampės galima įkalt 31d vakarą biggrin.gif
Šiaip nežinau, ar systra sugalvos atvažiuot, ar tingės. Dirba iki 15 val, dar 2 val iki Kauno kratytis...Nesumąstau, ką čia ant greičio pagamint, nes baltų mišrainių tikrai nepjaustysiu.
Aš šiandien naują sportinę aprangą turiu iš paštomato pasiimt, pirmąkart perku, įdomu, ar dydį pataikiau, ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
O tu pas sese nenori vaziuot?

Mes misrainiu urgi nepjaustydim smile.gif issikepsim kokia avies koja ir bus ok..

Pakeitem sijona i 3m smile.gif ir tas toks platokaa smile.gif
Atsakyti
tingiu...kai naujakas ne proga - ko ten lėkt. Gi šią savaitę matėmės biggrin.gif Be to, jos 1 kambario butas, tai ant vienos sopkės miegot... tongue.gif ne tas amžius biggrin.gif
Atsakyti
Mano pati baliauniausia draugė žiūriu irgi jau pradėjo arklius atabdyti su baliais festivaliais biggrin.gif Sakė 'niekada taip nebus pas mane, niekada', kai as savo bačkas išgėriau ir laukinius šokius atšokau biggrin.gif Dabar tik lėtą su vyru susikibus šoku biggrin.gif Sakė - viskas, kazko jau sveikata neneša ir noras kazkur dingineja. Kiekvienam savo laikas atwina. Viskam.
Naujakad man irgi jau ne svente. Vat jaunysteje Naujakas, kai baliai budavo tris dienas ir per tas tris dienas nemiegojai ne kiek, kai akis vartei bernams biggrin.gif , sokiai be perstojo...pradedavai svesti Mauručiuose, baikdavai Kaukučiyose biggrin.gif , va cia tai buvo Naujakai.
Oi, laukiu nesulaukiu kada atslūgs ta alergija karsčiui ir saulei - vel mausiu i siltus krastus nuo kaledų iki kitu nauju metų. As ir dabar mqivqusi, vis paverkslenu, kad reikes vaziyoti I Londę, sedeti ir ziureti, kaip gerenciu veidai ir kalbos keiciasi.. Kuo senyn darausi, tuo maziau megstu žmones biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 28 gruodžio 2022 - 17:48
aš turbūt niekad nesu taip Naujako šventus, 3 dienas tongue.gif
atbūsi tu tą londę, nieko baisaus rolleyes.gif o aš tai beveik noriu, kad seskė tingėtų važiuot pas mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 28, 18:40)
aš turbūt niekad nesu taip Naujako šventus, 3 dienas  tongue.gif
atbūsi tu tą londę, nieko baisaus  rolleyes.gif o aš tai beveik noriu, kad seskė tingėtų važiuot pas mane  biggrin.gif

Mano visi jaunystės Naujakai tokie buvo biggrin.gif biggrin.gif Todel ir sakau visada - mergos, as taip linksmai savo jaunystę praleidau. biggrin.gif

Apsimesk serganti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 28 gruodžio 2022 - 17:52
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 28, 19:50)
Mano visi jaunystės Naujakai tokie buvo  biggrin.gif  biggrin.gif Todel ir sakau visada - mergos, as taip linksmai savo jaunystę praleidau.  biggrin.gif

Apsimesk serganti  biggrin.gif

Eik tu... nei apsimetinėsiu, nei ką. Nemeluoju niekam , o ypač sesei. Atvažiuos - gerai, neatvažiuos - dar geriau. Tiesiog tingiu ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
Ir as esu sventusi po 3d smile.gif Kai be 5 min dvylika sugalvojam lekt i miska smile.gif ar ant 9 aukscio namo stogo smile.gif esam svente su visais savo auksto kaimynais:) o butu tai 12 aukste smile.gif Toks kvadratinis koridorius ir visi viska i laiptine issinesem smile.gif
Cia uk pas draugus sodyboj su 1-2 nakvynem, kubilu lauke smile.gif kad ir namie smile.gif amziais minimum 10 zmoniu smile.gif va siemet gal tik pora seimu ateis smile.gif kol jas smile.gif
Man buna kad jau atsibosta.. vel surmulys, vel tvarkytis:) bet greit praeina smile.gif nu as dar nebijau zmoniu smile.gif ir px ar cia naujakas ir eilinis savaitgalis , as noriu svente svest smile.gif

Burbanti uzlek pas mane smile.gif
Atsakyti