Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukas

Siandien darbo jau gerokai maziau, tik 105.. ir niekaip nesupratau, ko as vis tiek taip velai baigsiu.. ogi vienas siuntinys parasytas iki 12, o is tikro jis 11:45-12:45.. dabar per ji sedziu masinoj 10 min, neskaitant, kad jau buvau lidle smile.gif dapirkau mesytes vytinimui, nes mb jau baigia suvalgyt smile.gif Ir groteles jau atejo, tai dar greiciau isdzius smile.gif

Klausiau, kad jei jau neber biziako, gal sestad man laisva duotu.. sake- ne. Nori kad visi dirbtu, kad visi anksti baigtu.. visiems svente smile.gif net babajai nori anksti baigt darbus smile.gif

Ziurek, jei as siandien zuvies drebucius su krevetem padaryciau, nieko neatsitiks? Ar geriau ryt ?
Atsakyti
Smalyžius taviškis biggrin.gif Tai tu mėsytes džiovyklėj džiovini? rolleyes.gif

O babajai prie ko? Anie gi nei Kūčių, nei Kalėdų nešvenčia, tai tegu ir dirba. Ir už tuos, kam Kūčios šventė smile.gif
Krevetės vienos labiausiai gendančių produktų. Nežinau, nebent laikysi daug šalčiau, nei įprastai. Beveik prie 0, nu tik kad neužšaltų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 22 gruodžio 2022 - 13:32
QUOTE(lututė @ 2022 12 22, 11:31)
Smalyžius taviškis  biggrin.gif  Tai tu mėsytes džiovyklėj džiovini?  rolleyes.gif

O babajai prie ko? Anie gi nei Kūčių, nei Kalėdų nešvenčia, tai tegu ir dirba. Ir už tuos, kam Kūčios šventė  smile.gif
Krevetės vienos labiausiai gendančių produktų. Nežinau, nebent laikysi daug šalčiau, nei įprastai. Beveik prie 0, nu tik kad neužšaltų  ax.gif

Jo, nindzej, turi dziovinimo funkcija ;) jau ir apelsinu prisidziovinau ;)

Siemet labai daug babaju pasipuose Kaledom smile.gif ir eglutes stovi ir lemputes smile.gif yra kazkiek ju kataliku, bet tikrai ne tiek smile.gif
Visi jau pervarge nuo tu biziaku, visi nori ilsetis smile.gif as vis dar tikiuos gaut sestad ryte sms, kad laisva smile.gif

O jei be kreveciu? Siaip i saldytuva sudeciau.. nes katinai prasisukt gali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 12 22, 15:46)
Jo, nindzej, turi dziovinimo funkcija ;) jau ir apelsinu prisidziovinau ;)

Siemet labai daug babaju pasipuose Kaledom smile.gif ir eglutes stovi ir lemputes smile.gif yra kazkiek ju kataliku, bet tikrai ne tiek smile.gif
Visi jau pervarge nuo tu biziaku, visi nori ilsetis smile.gif as vis dar tikiuos gaut sestad ryte sms, kad laisva smile.gif

O jei be kreveciu? Siaip i saldytuva sudeciau.. nes katinai prasisukt gali smile.gif

a, tu nindzėj rolleyes.gif nu čia kai rusai LT- kūčios, Kalėdos, paskui dar Naujakas, paskui rusų Kalėdos, paskui staryj novyj god lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bile proga.
Ryt mum patrumpinta, bet darbo daug, visokios silkės žuvys - tai nepasijaus. rolleyes.gif

Be krevečių turėtų laikytis... rolleyes.gif aš šiandien tik nusidorosiu silkes, žuvis ir susidėsiu balkone - nes ten tik apie +1...o ryt jau imsiuos visų tų drebučių darymo ir silkių makalavimo rolleyes.gif
Atsakyti
Beveik smile.gif Gal tik kokue tikri muslimai nepasipuose smile.gif o visokue budistsi( nes pris duris Budos statulos su gyvom gelem ir vaisiais smile.gif ir visokis indusai pasipuose smile.gif

Man dar ryt ir poryt atidirbt smile.gif

Nu ok, papasakok kaip darai ta zuvi drebuciuose? Aisku kad drebuciai is zalatino. Ar ne? Pacia zuvi atskirai issiverdi ir uzpili? Nes as taip planuoju daryt smile.gif
Ok, darysiu ryt ir as tuos drebucius smile.gif
Siandien eisiu paralus suklot, nes ir teva atsivesim ir draugai liks nakvot, o kur dar maniskiai smile.gif gersi kai kambariu daug smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 22 gruodžio 2022 - 18:39
tai įvairiai. Vienas būdas (kai žuvis turi mažai kaulų arba file) - žuvį apkepi, dar pasiruoši kokių virtų morkyčių, kepto svogūno, gabalėlius dedi į gražų dubenį ir užpili žuvies sultiniu (ilgiau verdi žuvies kauliukus, galvą be tos karčios dalies, perkoši) sumaišytu su želatina. Antras- žuvį išverdi, išdoroji nuo kauliukų, susmulkini, iškoštą sultinį nuo virimo sumaišai su ištirpinta želatina, užpili. Aišku, priedai ir prieskoniai kokius mėgsti.

Turiu va šamą ir nežinau kaip daryt ax.gif
Patalus keisiu ryt, nes ryt systra atvaro ax.gif

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 12 22, 19:37)
Man dar ryt ir poryt atidirbt smile.gif


Ryt mano paskutine darbo diena butu buvusi, jei as buciau sutikusii dirbti. Bet pasakiqu, kad as esu katalike ir per Kūčias nedirbsiu, nes tai priestarauja mano tikejimui. Muslimai gali savo tikejimu manipuliuoti tai ko as negaliu irgi to pacio daryti? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 23 gruodžio 2022 - 13:59
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 23, 15:58)
Ryt mano paskutine darbo diena butu buvusi, jei as  buciau sutikusii dirbti. Bet pasakiqu, kad as esu katalike ir per Kūčias nedirbsiu, nes tai priestarauja mano tikejimui. Muslimai gali savo tikejimu manipuliuoti  tai ko as negaliu irgi to pacio daryti?  biggrin.gif

teisingai. Nefig ten išskirtiniams būt. Kaip tavo širdutė? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 23, 15:58)
teisingai. Nefig ten išskirtiniams būt. Kaip tavo širdutė? rolleyes.gif

Ta mano sirdute kokia buvo, tokia ir yra. Cia tik bbž ko sujudo po 3 metų medicina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 23, 17:43)
Ta mano sirdute kokia buvo, tokia ir yra. Cia tik bbž ko sujudo po 3 metų medicina  biggrin.gif

pradėjo dirbt... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 23, 17:13)
pradėjo dirbt...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Juokdariai biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Siandien pabundau anksti, ziuriu sms, kad iskrovimas anksti baigsis, tai 7 jau darbe buvau smile.gif nu tai anksti ir baigiau:)

Bet jau orelis ryte.. liutis.. slapia iki triusiku.. Sildymas ant visa greicio, bet as kai ilipu islipu, nespeja prisilt..

Na ka, pavalgau ir einu ka nors makaluot Kucioms:)
Atsakyti