Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2022 12 16, 17:17)
Tai ir pati galejau uzvaziuot ant to kuoliuko.. uzsnigtas, nesimato jo.. padanga irgi moku pasikeist smile.gif nu bet kai randi padanga visiskai suvaryta, nu tai ka as zinau.. aisku gal ir mano kalte, kad nepatikrinau kaip atrodo atsargine padanga, kai pasiemiau masina.. nu bet logiskai mastant- ji turi but tvarkinga.

Issikviete taxa, nuvaziavo iki taisyklis, nupirks kita, vel su taxu parvaziuos, uzdes ir baigsim darba smile.gif

Daugiau jis su manim nebevaziuos smile.gif)) jau ir taip memegsta, tai dabar is vis  burbuliuos smile.gif

Nu bet ir i istoriją papuolet siandien rolleyes.gif Ir laikas, ir pinigai...
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2022 12 16, 17:21)
tai gal sergi  unsure.gif  mano draugelka šiandien lokio balsu atsiliepė, kai paskambinau su gimse pasveikint...  huh.gif
Dovanos gerai  biggrin.gif


As gi gripuoju, jau atleidijmneja, todel ir niekur neinu dar
Atsakyti
nu...gripavimas bjaurus dalykas. Sveik 4u.gif

turiu darbo, neprisiverčiu...reiks dar valandą intike pakabot, nes vimdo nuo visko. Maž kokio vyniuko nusipirkt...bet išgersiu taurę ir pasijusiu persigėrus blink.gif
Atsakyti
Ryt jau šeštadienis, lutut, o ir darbas jau baiginejasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 16, 19:47)
Ryt jau šeštadienis, lutut, o ir darbas jau baiginejasi  4u.gif

nu jo...ryt esu užsirašiusi į paskaitą. Pradžia 10 valandą, tęsis iki 17...aišku, bus pietų pertrauka. Dar iš ryto turiu nulėkt turgun silkės, pardėn keleto produktų...kažkada (bbž kada tik) namus apsikuopt. Esu biškį liūdesėly ir panikoj. Mano ponia nesiteikia paskambint apsitart, parašai ką - net nesivargina atsakyt. Kaip aš užauginau tokį egoistišką žmogų, kai pati nieko negailėjau... unsure.gif Širdį skauda. Bet praeis, kaip visada.
Einu pamedituot, gal paskui susigundysiu kokį šaukštą likeriuko rolleyes.gif
Atsakyti
Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
kažkaip bus, nebus, kad nebūtų biggrin.gif
klausausi paskaitą online. Patiko, dar pora valandų truks
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 17, 15:01)
kažkaip bus, nebus, kad nebūtų  biggrin.gif
klausausi paskaitą online. Patiko, dar pora valandų truks

Man tai siandien spintu tvarkymo diena....boooooooooring biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
kepu šližikus.Mašiniuką sutvarkė, parsivariau smile.gif Nu ir dar sąskaitoj radau pin...fliansas pervedė truputį, kad lengviau už šildymą būtų susimokėt blink.gif kiek sumišus...
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 17, 17:05)
kepu šližikus.Mašiniuką sutvarkė, parsivariau smile.gif Nu ir dar sąskaitoj radau pin...fliansas pervedė truputį, kad lengviau už šildymą būtų susimokėt  blink.gif  kiek sumišus...

Tai tik dziaukis, kad padeda ;) Pas mane atvirksciai- visada praso paskolint smile.gif

Na ka.. 1 laisvadienis smile.gif reikalu kalnas smile.gif uzsitepiau plaukus dazais.paskui reik per pardes perlekt.. Jau galima ir visokias silkes nusipirkt, nes as gi vistiek file pirksiu smile.gif Kuciom atvarys draugu, sutarem kad nuo kiekvieno kokia misraine ir 1 patiekalas.. Ir stalas bus nukrautas smile.gif
Atsakyti
nusikaliau...atrodo nieko labai ir neveikiau. Vakar išsikepiau šližikus, vieną žuvį užsimarinavau, kur ilgai laikosi. Šiandien prisiviriau sriubos su kauliukais, padariau kokosinius saldainiukus ir triufelius su riešutais dovanėlėm, dar buvau pasportuot, grįžus biskvitą iškepiau, pardėn nulėkiau citrinų - labai skaniai silkę valgiau- tik silkė, aliejus, svogūniuko ir nulupta smulkiai papjaustyta citrina. Dar eglutę išsitysiu iš balkono, pasistačiau, bet nebeturiu sveikatos puošt nuo tupinėjimo. Prasimarmalinau moliūgų sriubos su grietinėle, einu palapnosiu o tada jau pagalvosiu - puošiu aš tą eglę šiandien ar ne tongue.gif Namuose velniai ragus nusisuktų - kažkiek bandysiu ryt tvarkyt ryte - nebespėju nieko...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labs iš ryto,
pirmadienis, dirbt tingiu tongue.gif Šiandien panašu bus saulėta ax.gif Noris lėkt laukais palaidais plaukais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 19, 07:37)
vartotojo įkelta nuotrauka

Labs iš ryto,
pirmadienis, dirbt tingiu  tongue.gif  Šiandien panašu bus saulėta  ax.gif Noris lėkt laukais palaidais plaukais  biggrin.gif

Pas mus kaip tik lyja.. ir vejas toks bbaisinis, bet silta lauke.
Katyte nuo vakar nemyzus.. nu nebent kur kampe, dar neradau, nesmirda 🙂 idejau i dezute, atsigule ir guli..
Jau atsigauna smile.gif jau laksto po namus smile.gif kamuoliukus ridena smile.gif
Atsakyti