Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 15, 16:48)
Mes esam Romos katalikai. Mes esame dalis Vatikano.
Lutut, bet gi ir tu darai didelę nuodėmę šitaip burnodama ant tų, kurie neatitinka tavo kattalikiško gyvenimo budo supratimo. Toks vaizdas  kad ten pagiezingos davatkos susirenka ir ne meldziasi, o burba.

Tai gerai pafilosofuoti  biggrin.gif  Mintys valosi.

ale tu vistiek manęs nesupratai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Viena apie ratus, kita apie batus. Vatikanas ojjjej, kaip toli, su visais savo turtais. O mes čia, su visom ubagystėm. Dėl burnojimo. Prisimink Evangeliją, kur Jėzus išvaikė prekeivius iš šventyklos kiemo, ir viskas tau bus aišku biggrin.gif Dėl manęs tai pasisiust gali visi.

Neburbam mes , atiduodam širdį, žinias ir savo laiką - už dyka. Čia ateinantys burba. O aš tik bambu, kad taip NETURI būti, nes gauna dovaną, kurią meta duodančiajam į veidą, nes jos nereikia, o tik kaspinėlio... biggrin.gif

bliam, kaip pavargau, atrodo akmenis būčiau skaldžius. O dar 3 valandas atstovėt prie molberto...nu grįšiu išsiskėtus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 15, 17:13)
ale tu vistiek manęs nesupratai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Viena apie ratus, kita apie batus. Vatikanas ojjjej, kaip toli, su visais savo turtais. O mes čia, su visom ubagystėm. Dėl burnojimo. Prisimink Evangeliją, kur Jėzus išvaikė prekeivius iš šventyklos kiemo, ir viskas tau bus aišku  biggrin.gif  Dėl manęs tai pasisiust gali visi.

Neburbam mes , atiduodam širdį, žinias ir savo laiką - už dyka. Čia ateinantys burba. O aš tik bambu, kad taip NETURI būti, nes gauna dovaną, kurią meta duodančiajam į veidą, nes jos nereikia, o tik kaspinėlio... biggrin.gif

bliam, kaip pavargau, atrodo akmenis būčiau skaldžius. O dar 3 valandas atstovėt prie molberto...nu grįšiu išsiskėtus  blink.gif

Jus ten susėdę motereles ne Jėzus ir ne jums spresti kas gali izengti I baznycia, o kas ne.
.Jei taip trumpai ir aiskiai biggrin.gif
biggrin.gif biggrin.gif zinai del ko tokios nuomones esu? Nes esu vargonininko anūkė, as baznycioje uzaugau skaityk biggrin.gif , tai as tiek ten tu klupinciu motereliu, aplink baznycia keliais einanciu primacius, kurios, tik ieje I zakristiją, susede i kruva, apkalbedavo kiekviena pasirodziusi baznycioje biggrin.gif biggrin.gif

Sitas tavo paburbejimas apie šliūbą man toks pažystamas is vaikystės pasirodė biggrin.gif biggrin.gif

Rink savo piešinius ir paskui suruošk jų parodą wub.gif . As tave pamokinsiu nuo ko pradeti, jei sugalvosi 4u.gif
Atsakyti
As kaip Burbanti, galiu melstis bet i baznycia neinu as smile.gif

Atidirbau.. slidu smile.gif dabar guliu ant sofos ir ilsiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 15, 18:41)
Jus ten susėdę motereles ne Jėzus ir ne jums spresti kas gali izengti I baznycia, o kas ne.
.Jei taip trumpai ir aiskiai  biggrin.gif 
biggrin.gif  biggrin.gif  zinai del ko tokios nuomones esu? Nes esu vargonininko anūkė, as baznycioje uzaugau skaityk  biggrin.gif , tai as tiek ten tu klupinciu motereliu, aplink baznycia keliais einanciu primacius, kurios, tik ieje I zakristiją, susede i kruva, apkalbedavo kiekviena pasirodziusi baznycioje  biggrin.gif  biggrin.gif

Sitas tavo paburbejimas apie šliūbą man toks pažystamas is vaikystės pasirodė  biggrin.gif  biggrin.gif

Rink savo piešinius ir paskui suruošk jų parodą  wub.gif  . As tave pamokinsiu nuo ko pradeti, jei sugalvosi  4u.gif

nu tegu eina, kas tik nori, px. Tik net apaštalas Paulius sakė nebarstyti perlų kiaulėms, dėl keleto priežasčių. O vat įdomu, kiek tau pačiai patiktų, jei būtum mano vietoje biggrin.gif įtariu, palydėtum penkiaaukščiais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Piešinius palieku akademijoj, kam man jų reik. Taigi tik pieštuku. Šiandien parsinešiau savo kėkštą, įrėminsiu ir padovanosiu flliansui. Kai pradėsiu rimčiau piešt, tada gal... ax.gif Dar buvom studentų darbų pažiūrėt 1-2 kurso, ryt atsiskaitymai, tai dėstytojai pavedžiojo po Akademiją pavėpsot. Labai patiko, kai kas ir ne prie dūšios, bet visi su savo skoniais. Man labiau klasikinis realizmas, impresionizmas, grafika prie dūšios. Pikaso stiliaus (3 kursas) - ne mano, nors gana įdomu pažiūrėt.
Tai va be abejaus tavo patirtis GALBŪT kažkada pravers, galėsi paskaitą atskaityt mirksiukas.gif
Šiandien su bendradarbiu pasibėdavojom, kad šūdinos algos ir apskritai esam pririšti kai šunys ištisą dieną, visi joja ant kupros...tai žmogelis turi minčių apie kažką savo, o aš vis dar nežinau, kuo būti doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif irgi norėčiau kažko, bet nesugalvoju-ko. Biškį baisu, kai bankas stovi už nugaros, bet kažkaip irgi pamažu dantis semia...
Atsakyti

Nelaukiu jokios padekos is nieko uz savo voluntieriavimą. Kazkas priima pagalba, kazkas ne. Ateina visokiais veidais ir visokiais burbejimais. Jei mes - voluntieriai bent kiek paburbetume del to, tai ta diena ir butu paskutinė musu 'padėjime kitiems'.Tas pats turetu buti ir maldos namuose, jei net ne geiezčiau, su žmogaus teisimu.

Ne paskaita tau ruosiuosi skaityti, o kur susimoketi third party draudimus, kaip ir kam rasyti pareiskimus, kur kreiptis savivaldybeje, jei noresi gauti pinigelio parodai. Bet manau ir vietoje bus zinanciu ka patarti.
Atsakyti
Siandien uosvienei butu 80m.. isipylem po taure..

Pamirkom dzakuzej.. nu 40’ per karsta net prie -1 smile.gif realiai vel pusiau ant krasto prakabejau smile.gif
Atsakyti
labs ryts,
atvariau darban beveik valandą anksčiau, nei turėjau blink.gif nes dažyt mašinuką nuvežiau, tai dažytojas iki darbo atvežė ir išvažiavo... ax.gif išgėriau kavkę, o vistiek tingiu dirbt. Lyg ir žadėjo per savaitgalį padaryt. Plepys, neturėjau kur įsiterpt biggrin.gif
Bliam, jau ant nosies šventės, reik paskutines dovanėles supakuot, dar kai kurias ir padaryt (rankų darbo saldainiukai ir meduoliukai). Savaitgalį pasipuošiu eglutę, namus dar reik sutvarkyt...o užsirašius į paskaitą rytoj 10-17 val... tongue.gif Ir dar šližikus išsikept tongue.gif

Užbiesinau jaučiu fliansą - ta mano systrai sugalvojo bilietus į Vilniaus šviesų festivalį dovanot - nu tipo ir kažkokį pigų viešbutį nupirks. O kas man iš to - trankytis bbž ko ir dieną gaišt, vairuot naktį nemėgstu, Vilniaus nemėgstu - kai tuo tarpu Kaune botanikos sode tas pats yra. Tai ir parašiau, kad asmeniškai aš nenoriu ir man tai bus prievolė, o su prievolėm pastaruoju metu susipykus. Tai nežinau, ar gerai padariau, kad neapsiimu to, kas man nepatinka, ar visgi reikėjo nutylėt... rolleyes.gif
Atsakyti
O man kazko siandienn šalta. Antra puodą arbatos isgėriau.
Vakar nwjau I Christmas Party, nes nezinia kiwk serganciu buvo, tai islwidau vyra su sūnumi. O kad prinešė visokių išloštų dovanų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 16 gruodžio 2022 - 15:26
Biski nesuprantau.. Dovana sesei, o prie ko tu turi veziot? Ar cia butu jums bendra dovana?

Vazinejam su mb.. tas apsisukdamas uzvaziavo snt tokio kuoliuko miniatiurinio ir pradure nauja oadanga..
Ok, yra pakaitine.. beg kai nusiemem, ji visa suvaryta.ir su tokia padanga man dave darbas.. ryt koliosiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 16 gruodžio 2022 - 16:08
QUOTE(giega @ 2022 12 16, 17:03)
Biski nesuprantau.. Dovana sesei, o prie ko tu turi veziot? Ar cia butu jums bendra dovana?

Vazinejam su mb.. tas apsisukdamas uzvaziavo snt tokio kuoliuko miniatiurinio ir pradure nauja oadanga..
Ok, yra pakaitine.. beg kai nusiemem, ji visa suvaryta.ir su tokia padanga man dave darbas.. ryt koliosiu smile.gif

Gal tu pati sėsk už vairo geriau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 16, 14:12)
Gal tu pati sėsk už vairo geriau  biggrin.gif  biggrin.gif

Tai ir pati galejau uzvaziuot ant to kuoliuko.. uzsnigtas, nesimato jo.. padanga irgi moku pasikeist smile.gif nu bet kai randi padanga visiskai suvaryta, nu tai ka as zinau.. aisku gal ir mano kalte, kad nepatikrinau kaip atrodo atsargine padanga, kai pasiemiau masina.. nu bet logiskai mastant- ji turi but tvarkinga.

Issikviete taxa, nuvaziavo iki taisyklis, nupirks kita, vel su taxu parvaziuos, uzdes ir baigsim darba smile.gif

Daugiau jis su manim nebevaziuos smile.gif)) jau ir taip memegsta, tai dabar is vis burbuliuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 16, 17:26)
O man kazko siandienn šalta. Antra puodą arbatos isgėriau.
Vakar nwjau I Christmas Party, nes nezinia kiwk serganciu buvo, tai islwidau vyra su sūnumi. O kad prinešė visokių išloštų dovanų  biggrin.gif

tai gal sergi unsure.gif mano draugelka šiandien lokio balsu atsiliepė, kai paskambinau su gimse pasveikint... huh.gif
Dovanos gerai biggrin.gif

QUOTE(giega @ 2022 12 16, 18:03)
Biski nesuprantau.. Dovana sesei, o prie ko tu turi veziot? Ar cia butu jums bendra dovana?

Vazinejam su mb.. tas apsisukdamas uzvaziavo snt tokio kuoliuko miniatiurinio ir pradure nauja oadanga..
Ok, yra pakaitine.. beg kai nusiemem, ji visa suvaryta.ir su tokia padanga man dave darbas.. ryt koliosiu smile.gif


Ne, čia dovana sesei. O tuo pačiu ir man bilietas. Bet...nu aš nenoriu. Botanikos sodan nuvežčiau, bet neturiu noro trankytis slidžiais keliais į Vilnių.
Ojoj... nu čia greitai galima apsisukt su padangų pradūrimais... ax.gif

Niekaip nesulaukiu, kada diena baigsis. Pavargus kaip šuva, o dar turėsiu autiku namo trenktis
cray.gif Ėjau rėmelio pirkt Ermitažan, šūduką gavau. Nėr tokio dydžio... rolleyes.gif
Atsakyti