Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 14, 14:52)
As esu skaiciusi ir Senajį testamentą, ir Naujajį. Ne del to, kad reikejo, o del to, kad buvo idomu pažinti tai, ką mums siūlė mūsų tėvai. Gi tikėjimą mes priėmėm pagal...palikimą - kaip as sakau  biggrin.gif , o ne pagal savo norą. Tik jau bunant suaugusiu zmogumi, daug apsiskaiciusiu ne tik apie savo duotąją religiją, bet ir kitas, gali nuspresti kuo tiketi.
Truputeli nusigrybavau  biggrin.gif . Ka norejau pasakyti? O norejau pasakyti, kad:
„Nes šis mano sūnus buvo miręs ir vėl atgijo, buvo pražuvęs ir atsirado.“ Ir jie pradėjo linksmintis (Lk 15, 24).

tai be abejo. Dabar išeina, kad dėl grožio, dėl mados - bet ne dėl savęs rolleyes.gif Visai nenusišnekėjai. Suaugę žmonės, o dar žaidimėlius žaidžia. Tik...Senąjį Testamentą sunku skaityt, reikia su pagalba, nes ir Rytų/Vakarų mentalitetas skiriasi, nepaisant to - laikmetis...nežinant istorijos, visokių niuansų, kai kurie tekstai atrodo absurdiški rolleyes.gif

Nu bl bl...dėjau eglę mašinon - ėgi žiūriu - naujai bamperis nuvarytas blink.gif blink.gif blink.gif nu bl bl, ta mašinukė tuoj bus nudaužyta nubraižyta kaip koks planetos palydovas blink.gif
Atsakyti

Tai ir Jurgą Ivanauskaitę reikia smerkti, nes lakste po visokius budizmus, o kai susirgo vėžiu, tada jau atvirto atgal i katalikę? Reikia visus smerkti tada tokius,kurie netikejo, netikejo, o atejo tokia valanda ju gyvenime, kai pradejo sauktis Dievo?

Neeeee...as manau, kad nereikia taip pykti ant žmonių del ju pasirinkimų.


-------

Del to as ir nenorejau naujos masinos,nes tada negaila kad kur nubrėzei ar kas tau nubrėžė. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 14, 17:57)
Tai ir Jurgą Ivanauskaitę reikia smerkti, nes lakste po visokius budizmus, o kai susirgo vėžiu, tada jau  atvirto atgal i katalikę? Reikia visus smerkti tada tokius,kurie netikejo, netikejo, o atejo tokia valanda ju gyvenime, kai pradejo sauktis Dievo?

Neeeee...as manau, kad nereikia taip pykti ant žmonių del ju pasirinkimų.
-------

Del to as ir nenorejau naujos masinos,nes tada negaila kad kur nubrėzei ar kas tau nubrėžė.  biggrin.gif

O kam smerkti? Žmogus ieškojo. Bet kaip matosi, nerado. Kiekvienam savo, ir kiekvienas turi laisvą valią pasirinkti. Dėl to nei pykti, nei smerkti negalima. Galbūt tos paskutinės minutės atsivertus yra vertingesnės, nei kažkurių visas gyvenimas, mes to nežinom.

Gal tu manęs nesupratai - tik norėjau pasakyti, kad negalima naudotis jokia religija tik paslaugų teikimui, jei tu jos gyvenime nepraktikuoji. Tipo gražiai apsiženys ir paskiau jau gal pasilaidos. Nu ką apgausi? Dievą? Ar save? Plius dar visi aplink turi valsus šokt ir dėkot, kad ponai teikėsi ateit išklausyt, o jei neatėjo - tai turėjo svarbesnių reikalų... doh.gif

Man mašinkos gaila tongue.gif Užknisa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 14, 18:21)
O kam smerkti? Žmogus ieškojo. Bet kaip matosi, nerado. Kiekvienam savo, ir kiekvienas turi laisvą valią pasirinkti. Dėl to nei pykti, nei smerkti negalima. Galbūt  tos paskutinės minutės atsivertus yra vertingesnės, nei kažkurių visas gyvenimas, mes to nežinom.

Gal tu manęs nesupratai - tik norėjau pasakyti, kad negalima naudotis jokia religija tik paslaugų teikimui, jei tu jos gyvenime nepraktikuoji. Tipo gražiai apsiženys ir paskiau jau gal pasilaidos. Nu ką apgausi? Dievą? Ar save? Plius dar visi aplink turi valsus šokt ir dėkot, kad ponai teikėsi ateit išklausyt, o jei neatėjo - tai turėjo svarbesnių reikalų...  doh.gif

Man mašinkos gaila  tongue.gif  Užknisa  biggrin.gif

Na...kad ji neieskojo. Ji atrado ir daug metu lankstesi butent kitam dievukui. Paskui I galą 'atvirto'. Tai tas pats man, kas netikint eiti I baznycia imti šliūbą.
Bet tai cia ju gyvenimas, ko tu taip stipriai imi I širdį tai? Mes kiekvienas turim savo Kryžiaus Kelią.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 14 gruodžio 2022 - 17:40
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 14, 19:36)
Na...kad ji neieskojo. Ji atrado ir daug metu lankstesi butent kitam dievukui. Paskui I galą 'atvirto'. Tai tas pats man, kas netikint eiti I baznycia imti šliūbą.
Bet tai cia ju gyvenimas, ko tu taip stipriai imi I širdį tai? Mes kiekvienas turim savo Kryžiaus Kelią.

Mes to nežinom, gal ir atvirto biggrin.gif
Nepergyvenu, man pikta. Ir nepriimtina. Aš dirbu ir dūšią atiduodu savanoriaudama ne tam, kad išėję burbėtų. Jei jau atėjai - būk sąžiningas sau pačiam ir gerbk kitų darbą. Jų gyvenimas prasideda nuo apgavystės, va ir tiek žinių.

Nors šiandien grupelė, kur susirinko, visai šauniai pasibuvo prie a lia Kūčių stalo biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labs ryts,

nu vakar dar su egle prisidirbau...pasistačiau prieškambary, kad uždaryt duris - ta griuvo tiesiai į ąsotį su sausukais, viską sulaužė, dar numetė nuo komodos krepšiuką su buteliukais...žo. Prisidirbau jovalo, sausukus išmest gaila, ale kad visi be kotelių - reik ant kažko susmeigt tongue.gif .
Ryt ryte turėč atiduot mašinuką dažytojui, ale bliam, kaip prie gero priprantama, galvoju, kaip čia reiks susisukt su laiku visur tongue.gif

Dirbt tingiu šiandien, bet teks. Vakare varysiu pabaigt piešt savo lietlapmpę, įtariu, kad kai baigsiu, pasuks kitu šonu...neįdomu ją piešt tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Atsikeliau jau iskart pavargus..
Vakar turejau 170 stopu.. ne savo rajone.. kaip ir zinau, esu dirbus, bet greit tos gatveles pasimirsta.. + ant pacios pagrindines gatves taiso ir sviesoforas, leidzia tik 1 pusei vaziuot..tai isivaizduojat kooooks trafikas.. o man 2x pravaziuot reikia..gerai kad zinau aplink.. rata didziausia padariau, bet vis nestovejau..
Kai kurios gatveles- grynas ledas.. namai milijoniniai.. negi sunku patiems smelio pabert..Masina tai dar pavaziuoja, bet as islipus nepaeinu..kojas skauda kaip po gymo...
Siandien per ta pati raj, bet tik 110 smile.gif susidejau jau iskart kad tik 1x ta sviesofora pravaziuot.. keli namai visai ne i tema gaunas, nu bet ka daryt.. Myliu tik prisuksiu..
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 14, 23:02)
Mes to nežinom, gal ir atvirto  biggrin.gif
Nepergyvenu, man pikta. Ir nepriimtina. Aš dirbu ir dūšią atiduodu savanoriaudama ne tam, kad išėję burbėtų. Jei jau atėjai - būk sąžiningas sau pačiam ir gerbk kitų darbą. Jų gyvenimas prasideda nuo apgavystės, va ir tiek žinių.

Nors šiandien grupelė, kur susirinko, visai šauniai pasibuvo prie a lia Kūčių stalo  biggrin.gif

Kodel nezinom? Zinom, ji pati tai rašė prieš mirti.
Nereikia pykti del kitu zmoniu pasirinkimo kaip tijeti ir kuo tiketi. Man pvz baznycios visai nereikia, jos gali nebuti, tu rinkliavu baznytiniu labai nemegstu, ypac Lietuvoje, kur nebandyk atnesti pinigu maziau, nei kunigas nori. Man svarbiau melstis it tiketi, o ne vaikscioti I baznycią ir varnas gaudyti joje.

Sitaip baisiai nubrozdino, kad negalima palaukti geresniu laiku perdazymui? Tai jau tada bjaurus reikalas, kai randi taip suvarytą mašiną. Pas mane jau visi kampai apibrozdinti biggrin.gif , bet kol technikines perėjimui netrukdo, tol jie ir stoves biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2022 12 15, 10:47)
Labukas

Atsikeliau jau iskart pavargus..
Vakar turejau 170 stopu.. ne savo rajone.. kaip ir zinau, esu dirbus, bet greit tos gatveles pasimirsta.. + ant pacios pagrindines gatves taiso ir sviesoforas, leidzia tik 1 pusei vaziuot..tai isivaizduojat kooooks trafikas.. o man 2x pravaziuot reikia..gerai kad zinau aplink.. rata didziausia padariau, bet vis nestovejau..
Kai kurios gatveles- grynas ledas.. namai milijoniniai.. negi sunku patiems smelio pabert..Masina tai dar pavaziuoja, bet as islipus nepaeinu..kojas skauda kaip po gymo...
Siandien per ta pati raj, bet tik 110 smile.gif  susidejau jau iskart kad tik 1x ta sviesofora pravaziuot.. keli namai visai ne i tema gaunas, nu bet ka daryt.. Myliu tik prisuksiu..

As isivaizduoju, kaip ziemą sunku daryti deliverius rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 15 gruodžio 2022 - 12:09
ai, burbanti. Nesupranti pagrindinės minties. Ne "kaip tikėti, kuo tikėti" -apie tai kalba net neina. Kalba eina apie įsivaizdavimą, kad kažkas privalo jiems suteikti paslaugas, kurių jiems iš esmės nereikia. Netikiu, bet lendu į bažnyčią ženytis. Ir tiek žinių. Tai tokių žmonių nereikia.
Kas dėl rinkliavų - nu jo, vestuvės ir laidotuvės ir man neskaniai, kai yra stavkė. Bet nepamirškim, kad iš surinktų pinigų reikia išlaikyti pastatą (šildymas, vanduo, elektra, remontas ir t.t) , išlaikyti aptarnaujantį personalą (zakristijonas, katechetai, vargonininkas, valytojai), pačiam pragyventi (maistas, bažnytiniai rūbai-apie 500eur/alba, kartais vaistai - na juk kunigas žmogus, ar ne? ). Kas populiariose bažnyčiose, kur lenciūgais varo ženytis - nu tai jo. Bet kas šonuose ar neduok Dieve, kaime - sekmadienį surenka 20 eur ir vaikšto apsmurgę. Čia realūs faktai, iš pirmų lūpų. Katalikas privalo padėti išlaikyti savo bažnyčią, nes ir pats jai priklauso - čia vienas iš bažnytinių įstatymų. Nes algų tai valstybė nemoka. Nu dar nekalbu, kad rinkliavos eina ir kunigų seminarijos išlaikymui, ir geriems darbams - Caritui, karts nuo karto kažkam aukojama ir t.t.

Perdažymui nelauksiu geresnių laikų, nes druska LT keliuose - metalas rūdyja. Bamferių nafig nedažysiu - jie plastmasiniai. Užteks ir sparno. Bo dažymo kaina skaičiuojama nuo detalių kiekio. ax.gif
Atsakyti
Vatikanas neapmokestintas nė centu. Turtai neispasakyti. Butu striyuka- nenaudotų paauksuotų indų. Kunigystė - lqbai pelninga profesija. Neveltui is senu laiku sakydavo, kad kunigai gerus kraicius surinkdavo savo seserims ženytis, brolius I mokslus islwisdavo. Zinau ta virtuve, nes mano vyras klapci7ku tarnavo, budamas vaikas, draugė saves su kunigeliu, kai jauna ir grazi buvo biggrin.gif . Patys kunigai kalti, kad zmones daugiau jais netiki ir del to neina I baznycias.

Kokie kunigai, tokie ir tikintys. Man baisiau ne netikintys, einantys I baznycias, o tikintys, kurie tamsūs savo siela.
Atsakyti
nu čia kaip pasakyt, požiūrio kampo bėda. Tu matai iš lauko, aš iš vidaus. Su Vatikanu nei viena kaimo bažnytėlė nesusilygins, nes Vatikano turtas kauptas tūkstantmečius. Ir ne bobučių suneštas, o karalių, bajorų, be abejo ir varguomenės. Ir dėl kunigų tu teisi, bet tik iš dalies. Čia kur kas didesni dalykai - pertekusi visuomenė, kuriai nebereikia Dievo, nes ir taip jiems gerai gyventi (na, kažkodėl tik su juodžiausiom depresijom ir tuštumo jausmu krūtinėse), socialinė inžinerija ir tai, kas jaunimui kalama į galvas - laisvė, bet tik apversta aukštyn kojom (arba ta, kuri talpina 7 didžiąsias nuodėmes ir iš esmės daro žmogų vergu).
Žo, o visi gausim tai, ko esam verti. Pabaigoj nepaklaus, ar tu turi kursų baigimo pažymėjimą, kurių iš esmės beveik nelankei, nes nematei reikalo. Žiūrės į širdis.
Nu bet čia jau prisifilosofavom biggrin.gif

varau kitan pastatan projektuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 15, 14:58)
nu čia kaip pasakyt, požiūrio kampo bėda. Tu matai iš lauko, aš iš vidaus. Su Vatikanu nei viena kaimo bažnytėlė nesusilygins, nes Vatikano turtas kauptas tūkstantmečius. Ir ne bobučių suneštas, o karalių, bajorų, be abejo ir varguomenės. Ir dėl kunigų tu teisi, bet tik iš dalies. Čia kur kas didesni dalykai - pertekusi visuomenė, kuriai nebereikia Dievo, nes ir taip jiems gerai gyventi (na, kažkodėl tik su juodžiausiom depresijom ir tuštumo jausmu krūtinėse), socialinė inžinerija ir tai, kas jaunimui kalama į galvas - laisvė, bet tik apversta aukštyn kojom (arba ta, kuri talpina 7 didžiąsias nuodėmes ir iš esmės daro žmogų vergu).
Žo, o visi gausim tai, ko esam verti. Pabaigoj nepaklaus, ar tu turi kursų baigimo pažymėjimą, kurių iš esmės beveik nelankei, nes nematei reikalo. Žiūrės į širdis.
Nu bet čia jau prisifilosofavom  biggrin.gif

varau kitan pastatan projektuot  biggrin.gif

Mes esam Romos katalikai. Mes esame dalis Vatikano.
Lutut, bet gi ir tu darai didelę nuodėmę šitaip burnodama ant tų, kurie neatitinka tavo kattalikiško gyvenimo budo supratimo. Toks vaizdas kad ten pagiezingos davatkos susirenka ir ne meldziasi, o burba.

Tai gerai pafilosofuoti biggrin.gif Mintys valosi.
Atsakyti