Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

tiksliai...pas jus gi padangos prastos. Bet kai tiek prisnigta, vistiek nekažką važinėtis. Perpiet vežiau į centrą dovanas, tai centras pavalytas, o iki jo - tikra vargo vakarienė blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas, varnelės 4u.gif
iš trevkės, ištampyta visa. Buvo joga, nes treneriukė atostogauja, Londone dabar pikiruojasi, vedė kita... o vakarinės išvis nuimtos blink.gif Gerai, kad atostogos neilgos, nes kiek pikta - mokėt babkes, o trevkių nėr unsure.gif Aikštelė nevalyta, čiut išsikasiau su savo knysliuku tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Del trevkiu, tai gi gali eit i pacia sale, ar ne? As jau gera men i gyma neinu.. nu po op.. ai, pradesiu po nauju smile.gif
Viena trenere ir- tai vaikas serga, tai ji pati.. buna, kad keicia ja, bet buna kad ir ner trevkes.. tai jei jau ateinu nedaziurejys, kad jos nera, einu ant kokio dviracio..

-3… siandien viena vaziuosiu.. 150 stopu smile.gif gatves maciau sausos.. bet sniego dar yra..
Atsakyti
į salę aš neinu, man žiauriai neįdomu ant treniruoklių. bandžiau porą kartų, abu ištvėriau gal po 5 minutes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
turėjo ir maniškę kažkas keist, bet gal serga...dabar visi su tempom ir snargliais. gatvės pas mus tikras ekstrymas, ir dar drebia sniegą nenustojamai. Vakare turiu varytis iki centro - tai kažin, kaip eisis...
Atsakyti
O mes jau abu su vyru sergam biggrin.gif
Siandien net juokiausi biggrin.gif . Sakau vyrui - metai is metu kaledoms, naujiems isvaziuodavom i siltus krastus - niekad nesirgom. Dabar jau treti metai is temperaturų neislipam per kaledas, nes liekam namie biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 13 gruodžio 2022 - 15:25
išvada - daugiau judėt ir mažiau savęs gailėt biggrin.gif
Bl bl, kaip pavargau...jobana programa, pamiršai kur kantelį uždėt - reik perdaryt viską, nes ji nesupranta blink.gif jau toks gaidys, kad ojjjj...paprastai padaryčiau 4k daugiau nei su šituo šūdinu "stebuklu" blink.gif
tai trenkiau darbus šalin ir majačinuos po intiką. Valė kiemus, tai mašiuką ištysiau prie gatvės...reik eit parsivaryt ax.gif
Atsakyti
labai pavargau siandien.. buvo tokiu gatviu, kad grynas ledas.. islipi is masinos ir tiesiog nepaeini, turi laikytis..
Nors tempos tik 0.. nakty rodo -3.. buvo vietu, kur slapia buvo, ar tai istirpes smiegas, ar specialiai papilta.. tsi kai uzsals ten… gerai, kad padangos geros..

As vis planuoju kokiu atostogu per sventes, bet taip niekad ir neisvaziavom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 13, 17:59)
išvada - daugiau judėt ir mažiau savęs gailėt  biggrin.gif


Isvadai - daugiau keliauti po pasaulį biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2022 12 13, 20:32)
labai pavargau siandien.. buvo tokiu gatviu, kad grynas ledas.. islipi is masinos ir tiesiog nepaeini, turi laikytis..
Nors tempos tik 0.. nakty rodo -3.. buvo vietu, kur slapia buvo, ar tai istirpes smiegas, ar specialiai papilta.. tsi kai uzsals ten… gerai, kad padangos geros..

As vis planuoju kokiu atostogu per sventes, bet taip niekad ir neisvaziavom smile.gif

Musu miesteliukas tai merdi. Tiksliau gatvė biggrin.gif . Nors...uzsakiem KFC, tai atveze gal per 15 min, kai taip tai atveza per valanda.
Atsakyti
Masinu gatvese gerokmaziau, tai greiciau ir atveze smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 12 13, 23:20)
Masinu gatvese gerokmaziau, tai greiciau ir atveze smile.gif

Dazniausiai pati KFC ilgai marudina užsakymą.
Atsakyti
o aš čiut išlindau šiandien iš pusnių. Pasistačiau mašiną prie gatvės, o ten gi nevalyta. Jau maniau , kad reiks pėdint namo pasiimt kastuvą. rolleyes.gif
Atsikėliau per anksti, tai nuvariau nusipirkt eglutės prie darbo. Kol dar tą atsikasiau iš po sniego blink.gif ranką pasitempiau. Dar nepuošiu, man gerokai per anksti, bet pasidėsiu į balkoną. rolleyes.gif

Šiandien ALFOJ a lia Kūčių stalas, vakare tysiuos silkę su grybais ir aguonpienio su kviečiais. Apskritai tai žiūrint, kaip kai kurie žmonės lanko blink.gif ...nu jei tau tikėjimas nereikalingas, nx tu ten brukies į kursus ir sėdi susuktu snukiu-lyg čia kam būtų labai didelė garbė, kad jau atnešei savo subinę... O eina sukandę dantis, nes gi ženytis bažnyčioj nori - viskas todėl, kad gražu... blink.gif Būtų mano valia - išdrėbčiau lauk, niekam nereikalingi tokie vienkartiniai "tikintieji", bažnyčia ne paslaugų UABas , ne to ten einama... blink.gif Man atrodo, kad daroma meškos paslauga tiek tiem žmonėm, tiek pačiai bažnyčiai. Taip ir norisi pacituoti "Nebarstykit perlų kiaulėms..." ax.gif
Atsakyti
As esu skaiciusi ir Senajį testamentą, ir Naujajį. Ne del to, kad reikejo, o del to, kad buvo idomu pažinti tai, ką mums siūlė mūsų tėvai. Gi tikėjimą mes priėmėm pagal...palikimą - kaip as sakau biggrin.gif , o ne pagal savo norą. Tik jau bunant suaugusiu zmogumi, daug apsiskaiciusiu ne tik apie savo duotąją religiją, bet ir kitas, gali nuspresti kuo tiketi.
Truputeli nusigrybavau biggrin.gif . Ka norejau pasakyti? O norejau pasakyti, kad:
„Nes šis mano sūnus buvo miręs ir vėl atgijo, buvo pražuvęs ir atsirado.“ Ir jie pradėjo linksmintis (Lk 15, 24).
Atsakyti