Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

As su pusbratkiqis gwriau sutinku, nei su puskėm biggrin.gif

Tik su paciu geriausiu buvo nutrukes ryšys biskiuką. Praėjo bzikas ir vwl žiūriu gerai - I draugus fb isiprašė, nors pats isejo kazkada prieš keleta metu. As nelindau, nesiaiskinau, laukiau kada pacio galva prades veikti, nes jo zmona gerai ivaldziusi manipuliacija biggrin.gif .
O buvo taip... biggrin.gif Pusbratkio zmona is nu visai nusigerusios asocialios šeimos, tevai tai miestelio alchašėliai.Susitiko jie mano mama ant kapu, isiprase I svecius, mama plečkutę pastatė, tie ikalė, apsinešė biggrin.gif , kiek gi alchašams reikia biggrin.gif ir anos motinele sako mano mamai 'bet jau kaip jusu vaikui (pusbratkiui mano) pasiseke, kad jis gavo musu dukrą'. Mama negalejo nerezti atgal biggrin.gif . Sako - tai jusu dukrai pasiseke, kad musu vaikas ją istrauke is mėšlyno".
Nu teisybe pasake, as zinau, tik nepasakosiu ka apie ja zinojau, kai dar I ja nebuvo isiziurejes mano pusbratkis. Jam gerai ir man tada gerai, nepletkinsiu, nes tai jo pasirinkimas.
Tai va...Tie prasigėrę pasiskunde savo dukrelems ir tik pyst- pusbratkis visus mus isbrauke is draugu. Cia tik jo bobos isakymas, stopudovai biggrin.gif .
As nieko nesiaiskinau, neklausiau kodel. Galvojau, jei esi skuduras, tai ir buk juo, jei dar nepraradai savigarbos-' atsitokesi.pats. Mes labiausiai sutikom visa gyvenima. Bet ziuriu tik pas mane i draugus isiprase vel, pas kitus - ne. Nieko nesiaiskinom, bendraujam, kaip nieko ir nebuvo atsitike, nes ir jis mane pazysta, ir as ji. Zinau, kad jı vedžuoja. Jam taip gerai , o man tai netrukdo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 06 gruodžio 2022 - 21:01
ai...irgi geras, jei jau pletkai yra pretekstas nutraukt draugystę su žmogum, su kuriuo bendravai visą gyvenimą...durnystė. Būtų protingas, tai būtų tave pasiklausęs, kas čia daros, kas ir kaip (nors tu ir ne prie ko) rolleyes.gif
Šiaip tai irgi įdomus pasakymas "tavo vaikui pasisekė" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ...ar pasisekė - geriausiai žino tik jisai pats rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 12 06, 19:24)
O as manau, kad labai pesimistiskai i gyvenima ziuri smile.gif
Vieni tie ir lieka, kurie vis bande ka pasiept, kam ikast.. labai dziaugiuosi, kad mano giminej tokiu nera.. visi labai draugiski, tikrai padeda kokioj nelaimej.. Ir nueks nebendrauja is isskaiciavimo..
Ir per susitikimus aisku pletku yra, bet jie is gerosios puses, visada kad pagirt, o ne patiems pasigirt.

Ir siaip as visur stengiuos matyt geri smile.gif Ir visus zmones patrisint smile.gif

As jau uzbaigiau su jaunatvisku altruizmu biggrin.gif Jau ne šešiolika biggrin.gif . Kantrybė baigia isgaruoti I senatvę
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2022 12 06, 22:01)
ai...irgi geras, jei jau pletkai yra pretekstas nutraukt draugystę su žmogum, su kuriuo bendravai visą gyvenimą...durnystė. Būtų protingas, tai būtų tave pasiklausęs, kas čia daros, kas ir kaip (nors tu ir ne prie ko)  rolleyes.gif
Šiaip tai irgi įdomus pasakymas "tavo vaikui pasisekė"  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ...ar pasisekė - geriausiai žino tik jisai pats  rolleyes.gif

biggrin.gif tame ir esme, kad as suzinojau apie viska tik po to, kai jis anuliavo draugystes su mumis visomis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2022 12 06, 21:46)
nea, realistiškai. Nu kam save apgaudinėt, yra šitaip, ne kitaip. Nei man nuo to labai blogai, nei ką. Pletkai visada yra, vienoki ar kitoki. Klausimas, kam jie skirti - ar aptart iki triusikų , ar tiesiog, pakalbėt, kas įvyko. Bent jau aš nemėgstu aptarinėt ir dar sugalvot, kodėl kas ką padarė ar pasakė. Ar juo labiau , kaip apsirengė (nu gerai, kartais, bet ir tai ne apie savus  tongue.gif )
Aš irgi nemanau, kad žmonės blogi. Tiesiog jie kitoki, nei aš, ir tiek. Negali visi būt vienodi  rolleyes.gif

Tu tai bozja karovka biggrin.gif . Visada buvai geriete ir visada liksi tokia. as tai va baisus zmogus darausi kuo toliau, tuo labiau. biggrin.gif


Drebulys jama ir galva kazko karšta...nu dar betruko ligos...jadriona varona biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 06 gruodžio 2022 - 21:15
Kantrybe smile.gif as kaip tik kos daugiau i senatve turiu smile.gif ta prasme as jau tingiu gincytis smile.gif irodinet savo tiesa smile.gif Isklausau palinksiu galva ir darau ka man reikia smile.gif

Tempa 37,2 man jau 3 d laikos smile.gif
Atsakyti
Miargos gydykitės, kas čia darosi doctor.gif dar to betrūko ant švenčių aukštyn papais išvirst unsure.gif
Kantrybės (gal tiksliau - susilaikymo) turiu daugiau į senatvę. Kitąkart ir ranka numoji. Bet jei užsiutina - tada palauk nėra. Dėl to gerumo...žinot, iš principo gerai galvoti apie kitus - lengviau ir sau. Neapsikrauni. Tik kad patirtis jau yra, tai kad ir gerai galvoji, bet pasisaugai. Vat ir viskas biggrin.gif
O ginčytis nelabai matau prasmės, visi turi savo požiūrio kampą. Ir jį pakeisti gali tik patys, kada gauna tam tikras patirtis arba mąsto...o kas šiais laikais mąsto, apsikrauna ? bigsmile.gif

Buvau šiandien pas gydytoją, nieko man ten ir nereikėjo, nes buvo pati viską telefu sutvarkius. Nunešiau kavos ir saldainių ir su ateinančiom Kalėdom pasveikinau newyear.gif
Atsakyti
Labukas

Na ka,135 stopai smile.gif bet net nustebau- tik 1 postcodas smile.gif visada 2 darydavau smile.gif nu ir gerai- maziau myliu smile.gif

Einu detis antras kojines smile.gif dar viena bliuska smile.gif siandien tik 1.. daugiau 5 nepakils.. ziema ir pas mus smile.gif salta smile.gif

Tempos 37.. nu 4d… kaz cia gali but?? Virusas? Uzdegimas? Serganti nesijauciu..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 12 07, 11:45)
Labukas

Na ka,135 stopai smile.gif bet net nustebau- tik 1 postcodas smile.gif visada 2 darydavau smile.gif nu ir gerai- maziau myliu smile.gif

Einu detis antras kojines smile.gif dar viena bliuska smile.gif siandien tik 1.. daugiau 5 nepakils.. ziema ir pas mus smile.gif salta smile.gif

Tempos 37.. nu 4d… kaz cia gali but?? Virusas? Uzdegimas? Serganti nesijauciu..

Nu, labai ranka nenumok į tas temperatūras...gal virusas, bet juk ir operaciją apturėjai neseniai. Kažkaip stebėt gal reik save...
Sniego LT tiek, kad UK jau būtų bėda, ypač Londone...ir dar sninga rolleyes.gif
Nu darbas su žmonėm būna užknisantis...pažadėjo-neatėjo, pamiršo, pakeitė, įsivaizdavo kitaip...nedėkingas baisiai. Daug laiko ir kantrybės išgadina... rolleyes.gif
Atsakyti
Atsikeliau su skaudancia ausimi biggrin.gif . Jau tikrai neisiu vargo keliu iki gydytojo del lašiukų.

Siandien dar masazai...o tingiu.

Turiu rytine dilemą....siusti paraišką menų akademijai, cia Londone su savo darbu ar ne. Su paraiska reikia is karto pinigus siusti, bet...darbu buna apie 20 000,o atrenka tik 400. Nepapuolei - pinigai tiu tiu - niekas neatiduoda. Man cia gryniausias apgaudinejimas. Taip vadinamas 'entrance fee' -£40. Tai taip iseina, kad beveik 20 000 nepapuolusiu sumoka uz paroda ir organizatoriu pelną biggrin.gif Geras bizniukas biggrin.gif . O dar valstybine menu akademija vadinasi. Nenubiedneciau del tu £40, bet cia jau principo reikalas. Aišku, ačiū uz pasiulyma, bet turbut nesusigundysiu.
Atrodo gi valstybine galerija...o kokie povandeniniai akmenys.
Va Lietuvoje kazkaip visai kitaip. Atsiunte kvietima sudalyvauti migracijos parodoje ir viskas - jokiu mokesciu. Nusiunciau savo Story ir tai viskas, ka reikejo padaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 07 gruodžio 2022 - 12:03
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 07, 13:52)
Atsikeliau su skaudancia ausimi  biggrin.gif . Jau tikrai neisiu vargo keliu iki gydytojo del lašiukų.

Tai taip iseina, kad beveik 20 000 nepapuolusiu sumoka uz paroda ir organizatoriu pelną  biggrin.gif  Geras bizniukas  biggrin.gif . O dar valstybine menu akademija vadinasi. Nenubiedneciau del tu £40, bet cia jau principo reikalas. Aišku, ačiū uz pasiulyma, bet turbut nesusigundysiu.
Atrodo gi valstybine galerija...o kokie povandeniniai akmenys.
Va Lietuvoje kazkaip visai kitaip. Atsiunte kvietima sudalyvauti  migracijos parodoje ir viskas - jokiu mokesciu. Nusiunciau savo Story ir tai viskas, ka reikejo padaryti.

O tai jie gi nereceptiniai, galima vaistinėj nusipirkt ir be daktaro leidimo rolleyes.gif
Nu geras biznio planas biggrin.gif LT dar neišmoko - bet su laiku išmoks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 07, 13:34)
O tai jie gi nereceptiniai, galima vaistinėj nusipirkt ir be daktaro leidimo  rolleyes.gif
Nu geras biznio planas  biggrin.gif  LT dar neišmoko - bet su laiku išmoks  rolleyes.gif

Pas mus receptiniai. Pries metus tas pats buvo - vaistine nedave, kol gydytojas neisrase
Bet kiek girdejau, jau ir Lietuvoje maziau ir maziau vaistu gausi be recepto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 07 gruodžio 2022 - 13:24
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 07, 15:24)
Pas mus receptiniai. Pries metus tas pats buvo - vaistine nedave, kol gydytojas neisrase
Bet  kiek girdejau, jau ir Lietuvoje maziau ir maziau vaistu gausi be recepto.

taip, daro nesąmones. Paprasčiausio neurorubino leidžiamo neduoda. Atseit sau pakenksi. Sakau, per skrandį lygiai taip pat galima pakenkt... rolleyes.gif bet liepta, ir daro, kas liepta
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 07, 14:58)
taip, daro nesąmones. Paprasčiausio neurorubino leidžiamo neduoda. Atseit sau pakenksi. Sakau, per skrandį lygiai taip pat galima pakenkt... rolleyes.gif bet liepta, ir daro, kas liepta

Cia kalbi qpie leidziamus B12? Nu tu joptvajumat....
Atsakyti