Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2022 12 06, 00:15)


As dar nezinau kada mesiu gert smile.gif nu man skanu smile.gif



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif taip skaniai prajuokinai biggrin.gif



As irgi nezinau kada pradesiy maziau valgyti, nes taip megstu savo maista biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2022 12 05, 22:24)

Jei ir norėčiau pabaliavot - tai senobiniam giminės baliuj su dainom ir šokiais, su išgėrimu, bet nepergėrimu...

Matai kaip visi skirtingai...
Man geriausias pasisedejimas, kai graziai paserviryotas stalas, medziagines servietkos biggrin.gif , svelni muzika kazkur toli, pokalbiai ir padavejai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 12 06, 01:15)
Tu tai is vis saunuole!! Sitiek metu iskentei terora.. Man kazkada pasake- neskani stiuba, truksta druskos.. uz puodo ir i kriaukle smile.gif ir sedejo nevalges smile.gif nuo to karto- Aciu skanu smile.gif druskos dasidet visada galima smile.gif

As dar nezinau kada mesiu gert smile.gif nu man skanu smile.gif


tokia ir šaunuolė...reikėjo 10 metų anksčiau tai padaryti, bet kažkaip šuo ir kariamas pripranta. Šaunuolė gal tik tiek, kad nepasidaviau ir taškas ax.gif
ale tu šūstra, nepatikėčiau biggrin.gif

aš gert nemečiau, tik primažinau, bet ir nebeturiu su kuo. Man irgi skanu, tik kiekiai nebe tie biggrin.gif

dėl pokalbių ir padavėjų tai tokis pasėdėjimas yra pasimatyme. O jei šeima, giminė - tai reik nuoširdžiai, nuo dūšios ir biškį su trenksmu biggrin.gif Man smagu ir padainuot, ir pašokt, ir paplepėt su visais apie viską, nors save laikau daugiau klausytoja rolleyes.gif

nu ką. Antradienis. Mašiniuko stiklus čiut atgramdžiau, ant stiklo beveik antras stiklas buvo užsidėjęs. Vakar pagaliau pasiėmiau variklio dangtį pas meistrelį, pasirodo, buvo netaip ir nekalta - dangtis kažkur lietėsi, kaito ir lydėsi...būtų dar gaisrą sukėlęs blink.gif Po naujako dar sutarėm generatoriaus dirželio skriemuliuką pakeist, nes išgirdau tarškant, paprašiau pažiūrėt. Nu rado...dar važiuosiu sparną dažyt gruodžio gale, kur kieme nubrūžijo...nežinau, kaip čia reiks su finansais išsisukt, stresuoju, bet nu...kažkaip.
Reik kažkaip pradėt dirbt...bet tas oras toks - lauke beveik naktis, kaip tamsu...taip ir norisi po kaldra palįst ir pariogsot ramiai ax.gif
Atsakyti
Labukas

Salta ir pas mus.. eisiu dar maike pasirengt po apacia…

Musu gimine vis dar kas 2-3m padaro suditikima smile.gif viens toks susitikimas nuplauke per koronas.. Gal kitais metais ka suorganizuos.. mes turim ir savo gimines veliava ir geneologini medi smile.gif tiesa tas medis tik nuo seneliu, bet vis papildomas naujai gimusiais vaikais smile.gif va kaip tik nesenai puske pasigimde ;)
Tai kai susirenkam, tai irgi ir su sokiais ir dainom ir plepesiais iki ryto smile.gif
Atsakyti
Nemėgstu giminių balių biggrin.gif . Na. Ne tai, kad nemegstu, bet man nepatinka tie visi pletkai, kai susirenka gimines. Vieni apie kitus tik šu šu šu.. šu šu šu. As paprasciausiai nedalyvauju tokiuose 'pokalbiuose'.Man jokio malonumo nesuteikia tokie dalykai. Nu negaliu - sirdis nelinksta sedeti ir pletkinti uz nugarų. Man labai sunku su tokiais zmonemis. Nemiela sedeti uz vieno stalo. Nei as noriu, kad spie mane kalbwtu, nei as noriu apie kitus kalbeti. O giminiu baliu be to nebuna. As, jau kai matau, kad gerianci7 veideliai pradeda keistis, jiems jau darosi linksma ir norisi sokti (nes neisgerus gi pasokti niekaip neiseina), ir prasideda pasakojimai kas yra zinoma spie puskes gyvenima ar dėdės atlyginimo dydi, tai susizvalgom su vyru ir kylam namo. Nepernesu girtų. Kol jaunas zmogus durnavoja, tai cia jaunyste o jau, kai suauge zmones nesugeba linksmintis be nusigėrimo, tai jau cia liūdna. Mano vyras tikrai ne kas diena isgerdavo ir nw kas savaite ir tai man buvo negerai, nemegau. Fui o pagalvoju, kad kitos leidzia girtiems diedams ant savęs lipti, nu tai isvis ślykštu. Brrr.....

Geneologinį medi is mamos puses mes turime nuo 1600 kazkelintu lygtais. Nenoriu sumeluoti.Dedė lakste po Lietuva koki desimtmeti tam medziui sudaryti. Didybės manija tai. Nei kokiu didiku gimineje buvo, nei zymiu zmoniu, o va norisi kazka pavaidint, islauzti kazka is piršto. Kodel gimine is tečio puses jokiu geneologiniu medziu neturi, nors proseneliai buvo aristokratai ir proprosenwliai, ir peoproseneliu proseneliai? Todel, kad jie ir taip zino, jog melyno kraujo yra.

Kategoriška as labai. Arba - arba, vidurio nera. biggrin.gif

Tai ką....einu pradėti daryti mėsos kelmą, ziuresim, kaip gausis . Duosiu, kaip karštą, su grybu padazu ir bulvėmis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 06 gruodžio 2022 - 13:07
nu matai, priklauso, kas susirenka į tuos balius. Nepamenu, kad vieni apie kitus pletkintų, juo labiau už nugaros. Na, o kad visai blaivūs būtų , tai irgi ne. Bet visi linksmi, nieks prie nieko nesikabinėja. Matai, jaunystėj alkašam alergijos dar neturėjau, o ir nebuvo. Buvo mamos brolis, bet gerdavo paslapčia, nelabai matydavom ir žinodavom.Katedros vedėjas - tai žinai, tarybiniais laikais-ir su tuo reikia, ir su tuo...nekažką buvo tetai, įtariu.
Genealoginio medžio knygą turiu, bet čia kažkas iš giminių sugalvojo, kad reikia. Irgi nesenas. Bet man būtų įdomu sužinot apie gerokai senesnius protėvius, ne todėl, kad onaras, bet kad įdomu. Ir tikrai ne dėl mėlyno kraujo biggrin.gif
Ogo, čia vyro gimtadieniui čia toki vykruntasai thumbup.gif Manau, kad gausis, o ko turi nesigaut...
po darbo varysiu į centrą, ale kad slidu blink.gif
Atsakyti
Geneologinis medis idomu, kai yra ko ten ieskoti, ka paskaityri apie idomias gimines asmenybes o kai visas medis sudarytas is ' visą gyvenima dirbo ir mirė sulaukes anuku', nu tai koks cia idomumas?

As dabar perejau per savo makufeli biggrin.gif ir pasistengiau prisiminti kada man pradejo nepatikti giminiu baliai ir pletkinimas juose biggrin.gif . Pries akis iskilo toks vaizdas - as gal 5 metu, pas mus kieme, gimines balius, pribegu prie krūvelės moteru....mama ir dvi mamos brolių zmonos...kad pletkina sustoję ..kad pletkina... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 06 gruodžio 2022 - 13:15
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 06, 15:14)
Geneologinis medis idomu, kai yra ko ten ieskoti, ka paskaityri apie idomias gimines asmenybes  o kai visas medis sudarytas is  ' visą gyvenima dirbo ir mirė sulaukes anuku', nu tai koks cia idomumas?

As dabar perejau per savo makufeli  biggrin.gif  ir pasistengiau prisiminti kada man pradejo nepatikti giminiu baliai ir pletkinimas juose  biggrin.gif . Pries akis iskilo toks vaizdas - as gal 5 metu, pas mus kieme, gimines balius, pribegu prie krūvelės moteru....mama ir dvi mamos brolių zmonos...kad pletkina sustoję ..kad pletkina... biggrin.gif  biggrin.gif

nu 5 metų būnant, man buvo visiškai dzin, kas ką pletkina biggrin.gif turėjau ir savų reikalų. Pvz, nukniaukt iš bobutės virtuvės užuolaidas, užsidėt ant galvos ir su pusbratkiu vestuves susiorganizuot...arba eit šunis paglostyt. O paskui jau paaugus pamaklinėt kažkur po kiemą, pasėdėt vakare, sode pabūt ir stancijoj valsiuką susukt su dėde. Ai, geri laikai buvo. O kas buvo nelabai gerai - užsimiršo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 06, 15:00)
nu 5 metų būnant, man buvo visiškai dzin, kas ką pletkina  biggrin.gif  turėjau ir savų reikalų. Pvz, nukniaukt iš bobutės virtuvės užuolaidas, užsidėt ant galvos ir su pusbratkiu vestuves susiorganizuot...arba eit šunis paglostyt. O paskui jau paaugus pamaklinėt kažkur po kiemą, pasėdėt vakare, sode pabūt ir stancijoj valsiuką susukt su dėde. Ai, geri laikai buvo. O kas buvo nelabai gerai - užsimiršo  biggrin.gif

Man tai isireze I atminti, kaip negeras dalykas, nes buvo aptarinejami vyrai, mano tetis ju tarpe. biggrin.gif
As tai save atsimenu miskuose, laukuose su visais gatves vaikais. Anksciau niekas nebijojo vienu vaiku palikti, o ir budavom visada visi kartu. Kazkaip anksciau kitoks bendravimas buvo, kalbu apie mistelius ir kaimus. Kad ir amzius vaiku skirsavosi, bet niekam tai nerupejo. Kiek su bernais po medzius kasrtydavomes, tiek su jais zaisdavom 'śeimas' su lėlėmis biggrin.gif . As dar dabar atsimenu ju visu vardus biggrin.gif .O su kai kuriais net dabar rysi palailom, ne toki dazna, bet palaikom.
Atsakyti
Oi, dabar dar prisiminiau biggrin.gif biggrin.gif
Juokingiausiai gimines baliuose atrodo tie, kurie nori pasigirti kokie jie ohojo, kokie ju vaikai nysusvietni biggrin.gif
As negirdejau, bet mama pasakojo, cia pries gerus keleta metu, kai dėde pradejo visiems girtis...eilini karta, kokie jo vaikai patys geriausi ir kaip jo dukra ranka parode vienam karaliui kur stoveti ambasadoje biggrin.gif . Mano mama tada neislaike biggrin.gif . Sako - ir? Mano dukra stovejus ne prie vieno princo ir karaliaus,su serais ir admirokaus kiekviena diena susitinka. Ir?

Nors ir as jau nebe tos kantrybes, kaip buvau.Reiktu vel pradeti treniruoti ją. Cia ana karta paskambines marazmstikas dėde nei is sio, nei is to sako - nu jo, tavo tevas gėrė. Tada as neislaikiau ir atsakiau - o jus pedofilas, nes trylikos metu mergaite I zmonas paemet, siais laikais sedetumet kalejime uz tokius dalykus. Daugiau jis neskambina biggrin.gif Ir nereikia, nes zmones, kuriu intencijos yra pasiepti ar iskaudinti, man neegzistyoja ir as su jais nutraukiu bet koki bendrabima.
As manau del to seni zmones ir lieka vienisi, nes kantrybe kazkur isgaruoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 06 gruodžio 2022 - 15:10
nu nežinau, kadangi niekada nesiklausiau , ką kas kalba, tikriausiai traumos neapturėjau... biggrin.gif Vaikais visi mėgstam pasigirt, kai jiems sekasi - tai ir mums širdį glosto. Bet kad kažkas kažkur stovėjo - nu koks čia pasiekimas ar nuopelnas bigsmile.gif
Pas mane neliko daug draugų. Su viena bendrauju pastoviai, kita - retai matoma, bet prie dūšios, trečia - kartais susitinku, išsiplepam, kartais į svečius prie progos, per gimtadienius. Dar viena grupiokė iš chebros yra, bet ji nepaskambina, aš irgi. Paskutinį kartą prieš 2 metus mačiau, per sesers laidotuves. Va ir viskas. Viena po skyrybų išvis pradingo, nu negi siūlysiuos. Matyt galvoja, kad draugai buvo jos diedas ir mano exas, aš tik kaip priedas. Dar viena pasirinko naudingesnius draugus, su kuriais gali važinėt kažkur, baliavot, ryšių pasirinkt. Aš gi vargo pelė, tai kam apsisunkint. Tai va ir viskas. Tik dėl to neliūdžiu, nes nelabai ir turiu kada rolleyes.gif veiklos daugiau, nei pakankamai.
Anksčiau kiek kitoks bendravimas buvo, daugiau nuoširdumo. Dabar kažkaip viskas keisčiau rolleyes.gif
Atsakyti
O as manau, kad labai pesimistiskai i gyvenima ziuri smile.gif
Vieni tie ir lieka, kurie vis bande ka pasiept, kam ikast.. labai dziaugiuosi, kad mano giminej tokiu nera.. visi labai draugiski, tikrai padeda kokioj nelaimej.. Ir nueks nebendrauja is isskaiciavimo..
Ir per susitikimus aisku pletku yra, bet jie is gerosios puses, visada kad pagirt, o ne patiems pasigirt.

Ir siaip as visur stengiuos matyt geri smile.gif Ir visus zmones patrisint smile.gif
Atsakyti
nea, realistiškai. Nu kam save apgaudinėt, yra šitaip, ne kitaip. Nei man nuo to labai blogai, nei ką. Pletkai visada yra, vienoki ar kitoki. Klausimas, kam jie skirti - ar aptart iki triusikų , ar tiesiog, pakalbėt, kas įvyko. Bent jau aš nemėgstu aptarinėt ir dar sugalvot, kodėl kas ką padarė ar pasakė. Ar juo labiau , kaip apsirengė (nu gerai, kartais, bet ir tai ne apie savus tongue.gif )
Aš irgi nemanau, kad žmonės blogi. Tiesiog jie kitoki, nei aš, ir tiek. Negali visi būt vienodi rolleyes.gif
Atsakyti