Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

avinžirniai greičiausiai biggrin.gif Skamba apetitnai rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Su kalendorine ziema smile.gif ❄️

Persalau.. vakar tempa 37,3 buvo, bet vaistai strbuklingi pagyde smile.gif dabar tik sloga liko..
skaneris dar neuzsikroves.. nervina.. susideciau marsruta.. o dabar nei i darba vaziuot, nes nebus kur masinos pastatyt, nei namie laika marinuot.. sms menedzeriui jau parasiau..
Visai sutikciau ir laisvadienio smile.gif 10d be iseiginiu varau smile.gif
Atsakyti
000054.gif ir tave biggrin.gif Šiandien -4, ryt lyg ir -11 rolleyes.gif reiktų varyt kaiman rožes uždengt, bet jaučiuosi tokia nusilesus, kad oi. Dar pagalvosiu biggrin.gif

Kas per stebuklingi vaistai? Kiba šnapsas su pipirais ? biggrin.gif
Šiandien piešimas, patinka man visgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 12 01, 08:04)
000054.gif ir tave  biggrin.gif  Šiandien -4, ryt lyg ir -11  rolleyes.gif  reiktų varyt kaiman rožes uždengt, bet jaučiuosi tokia nusilesus, kad oi. Dar pagalvosiu  biggrin.gif

Kas per stebuklingi vaistai? Kiba šnapsas su pipirais ?  biggrin.gif
Šiandien piešimas, patinka man visgi  biggrin.gif

Day and night nurse smile.gif nezinau ar tokiu yra lt .. daug paracetamolo, bet laiku isgerus, labai jie padeda smile.gif

140 stopu smile.gif 30 jau padariau ir isokau i langa smile.gif va kaip greit as dirbu smile.gif
Atsakyti
ai, su paracetamoliu stengiuos nedraugaut, nes ir taip ne kažką. Vėl stresina visi, vėl viskas vienu metu. Nu kažkaip...šiandien anksčiau baigsiu, tai gal nenusibaigsiu tongue.gif
ale tikrai greit dirbi mirksiukas.gif
Atsakyti
Laiku isgertas paracetamolis tikrai neleidzia isisirgt smile.gif

Vel lange smile.gif liko 43 stopai, cia 1,5h darbo smile.gif apue 3 baigsiu, tiek kad ir mokyklos tokiu laiku baigias, tai prasideda kamsciai..

Vakar nu grynai kas antro namie nebuvo.. siandien labai gerai vaziuojas smile.gif tfu tgu tfu, kad neprisikalbet smile.gif
Atsakyti
aš tai vėl blaškoma iš kairės į dešinę. Bet jau pabaiga matosi rolleyes.gif tuoj varysiu piešt ax.gif
Atsakyti
Butinai parodyk paskui ka nupieši wub.gif
Atsakyti
tai baigiau savo paukštukus ir pradėjau kėkštą piešt biggrin.gif Pavargau kai šuva šiandien
Atsakyti
Labukas

Atsikeliau su mb.. dabar dar daugiau nei valanda laiko turiu smile.gif
Turetu draugelis atvezt zuvies is naktinio turgaus smile.gif aisku tik i saldytuva sudesiu, grizus susitvarkysiu smile.gif
Atsakyti
žuvies jau reikėtų pradėt dairytis Kūčiom...nes paskui visur eilės ir nebesinori niekur lįst, beprotnamis rolleyes.gif
Šiandien irgi niekur nereikėjo, tai pamiegojau, išlindau iš lovos tik 7.20, dar spėjau ir pardėn užlėkt prieš darbą, bet ko ėjau - negavau, tai viščiuką nusipirkau ir parpėdinau ax.gif
Penktadienis pagaliau...reik pasiilsėt, nieko nedirbsiu vakare ir galvos nekvaršinsiu ax.gif
Atsakyti
O nuo keliu tu dirbi, kad ryte speji i parduotuve uzsukt ir dar namo grizt?

Aga, zuvis ir man sventems bus smile.gif jau pamazu mastau meniu smile.gif

Darbo vel beveik kaip vakar-139 smile.gif Kazin ryt reiks g.gif labai daug darbu reikalu namie… bet jauciu, kad iki Kaledu dirbsiu visus sestadienius..
Atsakyti