Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Anksti darba baigiau, tai uzlekiau i maistine.. viriau viriau valgyt, o susedom su mb ir beveik viska suvalgem ;) liko ryt i darba isidet ir viskas smile.gif nekenciu kasdien virt valgyt smile.gif
Dar kalna rubu sulyginau, cia dar is po atostogu:)
Dabar jau galiu ilsetis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 11 28, 14:46)
košytės, kisieliuko brangioji . Ne sintetinių tik  ax.gif

Jokios kosytes, keptais kiauainiais gydziausi biggrin.gif

Bet to, kur rodziau filmuką, kukurūzo tusciavidurio kamuoliuko patiekalą su idaru,, tą, i kuri pyle padažą, tai iki smerciaus atsiminsiu biggrin.gif biggrin.gif Kai prarijau, tai atejo toks momentas, kad galvojau 'arba isspjausiu I servietką, arba apsivemsiu' biggrin.gif biggrin.gif Vos ašaros neistriško, kol prarijau biggrin.gif
Viskas, ten eisim, tik kai Radži atvaziuos i svecius is Indijos, ten jo maistas biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2022 11 28, 20:38)
Anksti darba baigiau, tai uzlekiau i maistine.. viriau viriau valgyt, o susedom su mb ir beveik viska suvalgem ;) liko ryt i darba isidet ir viskas smile.gif nekenciu kasdien virt valgyt smile.gif
Dar kalna rubu sulyginau, cia dar is po atostogu:)
Dabar jau galiu ilsetis smile.gif

As ir jau atsidariqu uztektinai valgyti per savo gyvenima. Dabar idomesnis maistas tik savaitgaliais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 28 lapkričio 2022 - 19:43
O as savaitgaliais is vis retai valgyt darau smile.gif tai baliai kokie, tai nueinam kur pavalgyt, tai i namus uzsisakom smile.gif
O va savaites begy tenka valgyt daryt..Dazniausiai padarau kad 2-3d uztektu smile.gif bet siandien kazkaip mazai isejo smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas, karkušos 4u.gif
pas mus žiema. Bet smagu, tik kaime liko rožės nedengtos.Svarstau, ar varyt savaitgalį, ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
Labs, labs. As neperseniai sugrizau is centriuko, dabar verdu Kanarų salų tradicinę sriubą, pirma karta pati, seip ja valgiau , kai vaziavom aukstai I kalnus, vietineje kavineje. Ten ji tokia tirsta, kad gali sauksta pastatyti. Ziuresim kas gausis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 29 lapkričio 2022 - 19:50
Labukas

Dirbu juodai smile.gif siandien 176 stopai.. ryte dejau marsruta, nebuvo net kada i sm ilyst.. o kur dar per trafikus grizt…
Dar ir valgyt reik padaryt.. bet cia i nindze sumesiu ir ok - nieko maidyt nereik, viskas graziai isverda smile.gif
Atsakyti
a pablūdai , giega...turbūt lakstei kaip žaibas blink.gif
burbandi, davai receptą, nėr ko vienai skaniai valgyt, aš irgi noriu biggrin.gif Nors ką tik prikirtau keptos šoninės su marinuotu agurkėliu, tai taaaip gerai essen.gif ir desertui arbūzo - buvo akcija tokių kaip kumštukas didumo, besėklių. A kad skanus, aina sau. Ir dydis pats tas kai man vienai - kokiem 3 kartam. Dar įdėjau į šaldytuvą ax.gif
Privargau šiandien, tai baigs bulbos virt rytdienai, apsikuisiu ir varysiu lovon. Gal dar pajėgsiu kažkiek paskaityt, o jei ne-tai ir nereiks rolleyes.gif
Atsakyti
As i valanda darau 30 stopu.. nei labai begu, bet ir neinu pasivaiksciodama smile.gif kai daug stopu, ilgai dirbt reikia.. o dabar kai anksti temsta.. dar ne visi numerius ant namo uzsideda.. kol iziuri..

Dar puse klientu prakeikiau siandien smile.gif)nu grynai kas antto namie nebuvo.. bjauriausia, tai kai laikinio namie nera, nes per ji ratus suki, kad spetum nustatytu laiku atvezt, o jo nera..

Tai va, darba biski pries 5 pabaigiau.. tada uzvariau pas uosvi, ten mb buvo, tingi mat metro grizt 🙂 tai su juo i depa grizom, pridaviau viska.. nu ir uzvarem mano kaledines dovanos paimt 🙂 - telefo naujo 🙂
Atsakyti
ryts labs,
nu giega, man ir 120 tavo stopų yra kažkas nerealaus, ką jau kalbėt apie 170, aš tai žinau, kad užsilenkčiau tongue.gif
jetau jetau, su Kalėdinėm dovanom pas mane prastai - dar nieko doro nesuveikiau, išskyrus, kad žentui užsakiau vieną dalyką parsiųst iš Estijos, mat jis alaus degustacijom domisi, tai su tuom susijusį.
kažkokia sunki man šita savaitė. Jau šiandien noriu, kad būtų penktadienis rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Sunkios ir man sios savaites.. nes be iseiginiu varau.. sestad ko gero irgi dirbsiu, nes nu sventinis periodas, reikia.. bet tikiuos kad sekmad ir pirmad jau busiu laisva smile.gif
Dovanu ir as neturiu.. va jei bys laisvadienisi, tai apleksiu pardes.. mazoji uzsiprase tokio kaciu namo, pasirodo deficitas.. per visa Anglija yra tik keliose pardese ir tos 4-5h vaziavimo nuo musu smile.gif o deliveliu is vis nera..

Siandien 135stopai smile.gif zinok dirbtim toki darba ir neatrodytu daug smile.gif ziurek kuek pastininkas isnesioja laisku smile.gif tai cia panasiai smile.gif juk vaziuoji ne per visa muesta, o tik per viena rajona.. zinai gatves, susidedi us eiles, kad visos is eiles eitu ir viskas smile.gif buna, kad siuntinys pvz i 75 nama ir 79 smile.gif net pavaziuit nereik, nueini smile.gif o ir siuntiniai hi mano maziukai smile.gif vakar tas 170 ne puses masinos neuzpilde smile.gif
Atsakyti
pas mane kažkoks nuovargis atsiradęs - ar čia nuo tos širdies, ar kad senstu, žiemos periodas rolleyes.gif mano dovanos pagrinde bus čekiai, tik uošviai nori kažko iš naminių skanėstų , trauktinių. Nu reiks ir bus, ką darysi. ax.gif Nors žiauriai tingiu...dar sugalvot, ką bendradarbėm, kokią smulkmenėlę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 11 29, 20:54)
Labukas

Dirbu juodai smile.gif siandien 176 stopai.. ryte dejau marsruta, nebuvo net kada i sm ilyst.. o kur dar per trafikus grizt…
Dar ir valgyt reik padaryt.. bet cia i nindze sumesiu ir ok - nieko maidyt nereik, viskas graziai isverda smile.gif

Kalediniu dovanu pirkimo metas prasidejo?
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2022 11 29, 21:44)
a pablūdai , giega...turbūt lakstei kaip žaibas  blink.gif
burbandi, davai receptą, nėr ko vienai skaniai valgyt, aš irgi noriu  biggrin.gif  Nors ką tik prikirtau keptos šoninės su marinuotu agurkėliu, tai taaaip gerai  essen.gif ir desertui arbūzo - buvo akcija tokių kaip kumštukas didumo, besėklių. A kad skanus, aina sau. Ir dydis pats tas kai man vienai - kokiem 3 kartam. Dar įdėjau į šaldytuvą  ax.gif
Privargau šiandien, tai baigs bulbos virt rytdienai, apsikuisiu ir varysiu lovon. Gal dar pajėgsiu kažkiek paskaityt, o jei ne-tai ir nereiks  rolleyes.gif

Nezinau ar megsti chickpeace. Net nezinau, kaip lietuviskai. Daug darbo, as naudojai špizini puoda. Ten dedi kliaulienos šmota, butinai su kaulu ir lasiniu, kepintu svogunu,daug cesnako, morku, tiu chickpeas, pupelių, zirniu, paskui stambiai pjaustytu bulviu ant galo. Ir daug prieskoniu ispanisku su saldzia paprika. Verdi iki mesa pati nukrenta nuo kaulo. Grietinės paskui idedi. Seimynai ziauriai patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 30 lapkričio 2022 - 13:10