Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Jo, pralaike ir dar neaisku kada isleis.. vis dar slapine infekcija ir su sirdim kazkas negerai.. ryt pajungs ant aparatu visai dienai.. Ir galvoj kazka rado.. uosviene kaip ir nebesivaidena, bet.. jis pries pensija, pries kokius 4m dirbo ligoninej valytoju.. ir dabar aiskina mums, kad jam liepia valyt spinteles, kloti lovas, plaut grindis.. Dar nedagirdi.. sesele sneka su kitu ligoniu, uzuolaida taip pusiau uztraukta, jis nemato to kito ir vis saukia seselei- ka sakei? Ka? Lietuviskai ir saukia smile.gif juodei smile.gif Cia prie musu buvo.. sakom- cia ne su tavim kalba.. nu kaii be su manim, kazka penktadieni darys .. Is kur tas penktadienis..

Pas draugus neuzvarem..Jie pas mus atvaziuos:)
Atsakyti
Oi, tai matyt dėl to, kas toj galvoj ir vaidenasi blink.gif
blyn, kaip galvą skauda... unsure.gif buvau pas tokią babūnę matuot, nu ir iškankino...matyt motera su psichologinėm problemom, tai nepaliaujama žodžių tryda, nėr kur įsiterpti, o dar pusės nesupranta, ką sakau blink.gif Dabar varysiu kardiogramą pasidaryt ir iškart pas kitą klientą-žodžiu, lakstymas toks gaunasi... tongue.gif
Fliansas atsiuntė skrynšotą- į Londoną bilietai po 27 eurus biggrin.gif bet tai ko aš ten nemačiau, o tuo labiau skrydis iš Vilniaus. Tai naiviai tikiuosi, kad gal bus akcija ir į Alikantę pavasarį ax.gif
Atsakyti
Cia pradine skrydziu kaina visada rokia biggrin.gif , nes yra labai dideli paslepti mokesciai. Gaunasi brangiai ant galo.

Restorana perkelem sestsdieniui, nes netiketai atvaziuoja artimi zmones, kaip tik visi ir pasedesim. Pavargsiu, nes su nakvyne, nu bet ka padarysi. Gerai cia man susideste dienos savaime, nes paskambino vienos draugutes, nori siandien ateiti I svecius i vakarą, tai dabar gulineju, maisto ruosti nereikia nes vakar pripirkau jo trims dienoms I prieki biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 23 lapkričio 2022 - 15:48
Gero baliaus, burbanti 4u.gif
aš tai ariu kai išakas visą dieną, galvos neatkeldama. Su kardiograma nieko gero, permušimai, užsirašiau konsultacijai. Kraujyje gerokai šoktelėjęs cholesterolis, bet statinų gert nežadu, taip daktarei ir bus pasakyta. Susireguliuosiu ir taip. rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas 4u.gif
Kaip giega tavo uošviui reikalai? Rado kas toj jo galvytėj?
Atsakyti
Laba, laba...
Siandien namu tvarkymo diena. Ryt ateina dvi draugutes, poryt jau su visam bus savaitgalis uzimtas, tai, soriukas, nepasirodysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 11 24, 06:13)
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas  4u.gif
Kaip giega tavo uošviui reikalai? Rado kas toj jo galvytėj?

Dar nieko baisaus nerado..
nesugalvojam kaip cia protingiau padaryt… Kazkaip ikist i tuos seneliu namus su 24h prieziura, kai jis net iseit vienas negaletu.. nu kaip i kalejima.. Dar nera toks durnas.. pilnai save apsiziuri.. nu biski dienose pasimeta, biski pasivaidena.. nu demensija( pripazino jau) .. gal uztektu, kad slauge 3x ateitu i diena.. + mes atvaziuojam.. Nors is kitos puses tuose seneliu namuose gsl daugiau bendravimo butu.. sako ir i parduotuves juo isveza ir prie juros.. bbq daros.. vnz, tiesiog sunku nuspresti..

Atsakyti
vat sunku pasakyt, čia kaip jis pats jaučiasi tarp žmonių. Demencija tokia liga, kad vistiek reikės priežiūros kažkada rimtesnės. Kas dėl senelių namų - dirbau kažkiek krizių metu. Jei sugebėčiau apsitarnaut - nė už ką ten nenorėčiau, nors ir ekskursijos ten būna, ir užsiėmimai, mankštos, daktarai. Ir maistas geras...bet...režimas kaip ligoninėj, anksti duris rakina, kai personalas išeina. O kas ant patalo guli - išvis baisu.
Bet žinai, jei ateina tokia diena, kad negali pats nieko o tik kitiem ant kupros sėdi - tada jau tik šitas pasirinkimas. O kol krutėsiu - man ir slaugės užteks tongue.gif
Atsakyti
Tai va, del to ir sakau, kad nelabai noriu i tokius..Nors pagsl gydytojus, jis jau pavojingas visuomenei.. va kad ir gaisra vienas padaryt gali..
Butu mano tevas, vel gi kitaip sprescisu.. Cia uosvis.. Ypatingos meiles nebuvo, kad dabar ji pasiimciau pas save ir plauciau sikna..Mb irgi nesvaigsta, kad tevas su mumis gyventu.. Jis visai nieko pries kad gyventu tuose seneliu namuose..Pats vaikams pasake- kai jis bus tokio stovio, uzdarykit mane i tokius namus smile.gif cia man gaila uzdaryt..
Atsakyti
nu jei pavojingas, tai gal yra galimybė, kad slaugutė vietoj gyventų? Girdėjau, vokiečiuose populiaru, kad prižiūrintis asmuo kurį laiką gyvena kartu. Nes mesti darbą dėl senuko priežiūros - kilnu, bet nepaveši...be to, jei jau prasideda su ligom ir užpakalio plovimu - jau reikalingi profesionalai. Nes šiaip visai kitas reikalas, negu sveiką tik nusilpusį senučiuką prižiūrėt... unsure.gif

Ryts labs. Pagaliau penktadienis, sunkiai man kažkaip. Ir širdelė vis labiau kalatojasi- jau senokai su ja negerai, bet niekas dėmesio perdaug nekreipė, tam tarpe ir aš. Darė kažkada echoskopiją, daktarė suburbėjo, jog kažkas vienam vožtuvui, bet ai, nieko, smulkmena - tuo viskas ir baigėsi blink.gif
Kažkaip viskas visada sukrenta į vieną krūvą - ir vargani finansai, ir ligos, ir nemalonumai. Nu ne šeštas kartas, išgyvensiu smile.gif
Kavos ? biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labukas

O tai dabar darais kokius tyrimus? Ziurek saves🎈

Siknos plaut dar jam nereik, bet ateis tas laikas.. ir jei gyvens pas mus, kas tuom tures uzsiimt?
Gyvenancia slauge apsimoki pats smile.gif is kur tokie milijonai smile.gif
Nu ziuresim dar ka gyd sakys.. Nes sar ir jie sprendzia..

135stopai.. jau rase, kad kazkuri gatve uzdaryta, tai trafikai visur..
ir ryt reiks dirbt ir poryt.. nu ryt dar dar, bet sekmad tikrai nenoriu dirbt.. bandysiu atsiprasyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 11 25, 11:32)
Labukas

O tai dabar darais kokius tyrimus? Ziurek saves🎈

Siknos plaut dar jam nereik, bet ateis tas laikas.. ir jei gyvens pas mus, kas tuom tures uzsiimt?
Gyvenancia slauge apsimoki pats smile.gif is kur tokie milijonai smile.gif
Nu ziuresim dar ka gyd sakys.. Nes sar ir jie sprendzia..

135stopai.. jau rase, kad kazkuri gatve uzdaryta, tai trafikai visur..
ir ryt reiks dirbt ir poryt.. nu ryt dar dar, bet sekmad tikrai nenoriu dirbt.. bandysiu atsiprasyt smile.gif

tai iki tyrimų reik daeit. Kardiograma buvo planinė, dabar reik siuntimo pas kardiologą. Kad jį gaut - reik eit pas šeimos, tai užsirašiau pas šeimos. Tada išrašys siuntimą, gal po kokio mėnesio ir nueisiu rolleyes.gif Lyg nežinočiau, ko reikia. Suknista sistema blink.gif

noriu namo, kažkaip nėra meilės darbui tongue.gif
Atsakyti