Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

vartotojo įkelta nuotrauka
labs ryts 4u.gif
nu, varlės keliauninkės jau namie ? biggrin.gif
Atsakyti
Namie biggrin.gif . Vyras isvaziavo pasivazineti ir manes nepaeme. As jau galvojau imti petelnę trenkti per makufelį, bet atsiminiau, kad gimtadienis ryt biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2022 11 21, 16:07)
Namie  biggrin.gif . Vyras isvaziavo pasivazineti ir manes nepaeme. As jau galvojau imti petelnę trenkti per makufelį, bet atsiminiau, kad gimtadienis ryt  biggrin.gif  biggrin.gif

pasivažinėt norisi ? Nu da gražiau... biggrin.gif Aik torto kept biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 11 21, 17:07)
pasivažinėt norisi ? Nu da gražiau... biggrin.gif Aik torto kept  biggrin.gif

Ne, ne..nevargsiu biggrin.gif vyras napoleoną nupirko biggrin.gif
Apsiverkiau, kai gavo atvirutes is vyro ir sunaus. Sake - siandien gėles ir atvirutes, rytoj dovanos biggrin.gif

Imesiu I grupę sūnaus žodžius. Verta gyventi vien del to, kad galetum perskaityti tokius vaiko zodzius mamai biggrin.gif 😥❤
Atsakyti
Labukas

Rita, su gimtadieniu!!🍾🎂🥂

Brr kaip salta.. ir i darba.. po 3 sav iseiginiu smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Su nuostabia diena, burbanti 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Žo, man pilna veiksmo, užknisa, kažkaip reik išgyvent ax.gif
Atsakyti
Lutut 🎈, isgyvensi. Svarbiausia sveikatos ziurek.


Ai, uzlipau ant svarstykliu, tai +2 kg 🙂 vnz, ka numeciau ligoninej po operacijos, ta priedziau Meksikoj 🙂
Atsakyti
tai gerai, kad atsistatei. Aš tai pastovų svorį kol kas laikau, bet reiktų kažkiek numest rolleyes.gif Bent jau kokis 4-5 kg rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū, brangiosios wub.gif wub.gif

Sedziu kavineje, pusryciauju ir destausi dienas su kuo kada susitikti biggrin.gif . Tas gimtadieniu baliu nedarymas turi savo minusu biggrin.gif .
SSiqnsien apsipirkau visokiu misrainiu, vyniotiniu, svwsim namie su seima ir sunaus geriausia drsuge, ji nori ateiti pasveikinti mane. Kokia nuostabi draugyste, jie draugauja nuo pradiniu klasiu wub.gif .
Dabar vaziyoju pasiimti duonos torto ir lavašo suktinuku padekla. Pati darysiu tik kiausinius su ikra. biggrin.gif
Ryt vel susitinku, paskui kita sqvaite 2 kartus su kitais. Kavines daug kainuoja biggrin.gif , bet man taip geriau
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2022 11 22, 15:17)
tai gerai, kad atsistatei. Aš tai pastovų svorį kol kas laikau, bet reiktų kažkiek numest  rolleyes.gif Bent jau kokis 4-5 kg rolleyes.gif

biggrin.gif biggrin.gif jus mane juokinat su savo tais juokingais 2-4 ,kilogramais biggrin.gif
Atsakyti
nu ir kas čia tau juokingo ? biggrin.gif 4kg, kai visi beveik vienoj vietoj - tikrai nekažką rolleyes.gif

Kas per duonos tortas? Sūrus? Aš turiu senobinėj knygoj receptą, bet vis nesiryžtu kept juodos duonos torto, bet labai nagas niežti tongue.gif
Atsakyti
Duonos tortu pas mus vadina kepta duona su cesnaku, tik graziai sudeta, papuosta kokiom desrytem, mesytem smile.gif

Po darbo, tik masinas pakeiciau, i dzinsus isokau ir i ligonine pas uosvi atlekiau.. mb savo transportu smile.gif
Paskui gal pas draugus uzleksim, lauktuves paemiau.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 11 22, 20:48)
Duonos tortu pas mus vadina kepta duona su cesnaku, tik graziai sudeta, papuosta kokiom desrytem, mesytem smile.gif

Po darbo, tik masinas pakeiciau, i dzinsus isokau ir i ligonine pas uosvi atlekiau.. mb savo transportu smile.gif
Paskui gal pas draugus uzleksim, lauktuves paemiau.

a, tai nieko įdomaus biggrin.gif Aš kalbu apie konditerinį, saldų juodos duonos tortą, labai senas receptas, mamų jaunystės laikais baliuose būdavo biggrin.gif jaučiu vistiek aš jį iškepsiu biggrin.gif

aš užsirašiau pagal programą širdį - kraujagysles išsitirt, tai ryt einu kraują priduot ir kardiogramą darytis rolleyes.gif nepamiršt tik neprisiėst pusryčių, nes reik nevalgiuus ir negėrus prisistatyt ax.gif

Kaip uošvis, tiesa? matau taip ir pralaikė, kol atostogavot rolleyes.gif
Atsakyti